Beau Гел Bling 3D Мачка Очи УВ Гел лак 7ML Впие Исклучување Led УВ Гел лак Магнетни Мачка Очи Gelpolish За Нокти DIY Помине Уметност

Beau Гел Bling 3D Мачка Очи УВ Гел лак 7ML Впие Исклучување Led УВ Гел лак Магнетни Мачка Очи Gelpolish За Нокти DIY Помине

24 %

DEN 33.00

DEN 43.20

Свеж

Во магацинот

Купи База на Капут и на Врвот Грб, Кликнете Тука : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако сакате да се избере други бои, можете да оставите порака за нас, за бојата број. Можете да разговарате со нас кога ние areonline.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. Се применува вториот слој на боја полски, не се излечи и да се стави магнет во текот на ноктите за 10-15 секунди за да се добие cat eye effect, а потоа веднаш да се излечи со УВ ламба за 2 минути или лек со LED светилка за 60 секунди. Капут со отстранлив topcoat, што може да се направи боја повеќе светол, а потоа и потполно да се излечи со УВ ламба или LED светилка. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации и да се отвори спорот. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите бои се во парк. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. (Неопходно) Чекор 4. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 2)Ако имате било какви проблеми plesae контактирајте ни прв, ни остави nagative повратни информации или отворете спорот не може да го реши проблемот.
4)Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена. Чисти Нокти, тогаш скрати ноктите површина како нормален нокти процес. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Beau Гел Bling 3 D Мачка Очи УВ Гел лак 7 ML Впие Исклучување Led УВ Гел лак Магнетни Мачка Очи Гел Лак Gelpolish
Внимание : Овој Гел Не Вклучува Магнет, ве Молиме за Посебно ако имате Потреба од тоа. Ние сме насочени да се обезбеди најдобрите производи и најдобра услуга. Се применува првиот слој на боја полски директно, лек со УВ ламба за 2 минути или лек со LED светилка за 60 секунди. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Исто така, можете да ни испратите е-пошта.Ние сигурно ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Па, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете задоволство резултат! 3) Aliexpress Trademanager сметка ќе биде на линија од 9 : 00 часот до 11 : 00pm(Кина Време). Професионална употреба : Чекор 1. Отстрани вулгарен површината со памук натопени со чистење.
1)e Packet во САД : 7-15 дена 2)Превозот време за Русија ќе биде 30-90days или подолго поради строгите локалните царински преглед. Се применуваат База на грб прво, што може да се направи полски трае подолго, лек со УВ ламба или LED светилка. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот нов следење на број.
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Тип На Објект: Гел На Ноктите
Количина: 1pcs
Број На Модел На: гел лак
Состојка: Смола
Тип: УВ Гел
НЕТО-WT.: 7ml
Бренд Име: Beau Гел
Објектот: 3D Мачка Очи УВ Гел полски
боја: како слика се прикажани
јачина: 7ml
Излечи: LED или УВ Ламба
Сертификат: SGS/ MSDS/CE
Пакетот Вклучува: 1 x Мачки' Око Гел на Ноктите
Траен Период: 3 Недели или Над
Тип: Натопете Off
Состојба: Нови
Потекло: Кина

Додатоци на производи

Екстра Долг Пластични Ноктите Светло Виолетова Сјајна Покаже со Прст Целосна Ноктите Точка Нокти Совети со Лепак Налепница Свеж Со попуст
Beau Гел Професионални 8ML Помине Уметност врз Основа Буквар База на Грб Гел Врвот Грб Нокти Сјајна Sealer УВ ПРЕДВОДЕНА од Свеж Со попуст
Помине Уметност Гел лак УВ LED Гел Лак на Ноктите Лепак Гел лак Фолија Лепило Vernis Полу Постојан Впие-оф долготрајни Нови Свеж Со попуст
1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Лак Свеж Со попуст
1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Лак

1pc Храна Масло Помине Cuticle Обработка Алатки Исхрана лак Масло УВ Гел Ноктите Третман за Нега на Ноктите Л

DEN 83.00 96.00
Чиста Боја УВ LED Гел Уметност Помине DIY Декорација на Нокти Маникир Гел Продолжување на Нокти, Маникир Уметност УВ траен Лак Свеж Со попуст
Лето Мода Сочинуваат Гел Три Чекор Акрилик УВ Гел Маскирна Bling Нокти Маникир Глеѓ Висок Квалитет Најдобра Цена Било 1 Боја Свеж Со попуст
Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs Свеж
Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs

Fengshangmei faux ongles avec се со Лажни нокти за Paiting Дизајн на Пакување на 120pcsПовратни информации

DEN 143.52
2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Професионални Здрава Чиста Глазура Гел УВ Гел Розова Зелена Сина Бои За Жени 1 BUC Свеж Со попуст
R. S 15ml УВ Гел лак Гел Лак Поставите Unhas Гел Среќа Сет На Ноктите Гел Ноктите Лакови Лакови Лепак Esmaltes Permanentes УВ Свеж
(01-30)ОБИДЕТЕ се ПОМИНЕ Впие исклучување Гел лак Температура на Боја, Менување на лак Камелеон Гел LED УВ полски Професионални Свеж Со попуст
Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет Свеж Со попуст
Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет

500 Боја Лажни Француски Помине Совети1 големини,50 ноктитеспакувани во кесаБелата бојаЗа помине уметнос�

DEN 43.00 43.20
210ml Празни Јасно Пумпа за Течно Фармацевт Отстрани УВ Гел лак на Ноктите Уметност полски Почиста Acetone Шише полски Смена Свеж Со попуст
360pcs/ Кутија Lint Слободни Помине Брише Влошки Мека Абсорбента полски Гел Акрилик Совети Памук Смена Почиста Нокти Санитарни Свеж Со попуст
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност Свеж Со попуст
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност

Спецификација : Бренд : НИКОЛ ДНЕВНИККоличина : 1 ШишеКапацитет : 9mlБоја : Како на сликата покажуваПакет С�

DEN 122.00 153.12
312Pcs/Пакет Јасно француски Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Мувла Со Скала Алатки Лажни Помине Уметност Совети Свеж Со попуст
OPHIR 12x 30ml/шише Airbrush Мастила за Помине Уметност Помине Сликарство Пигмент Мастила Airbrushing Комплет Бои Помине Tools_TA100(1-12)+AC128 Свеж Со попуст
Било 3 Компјутери Set Камелеон Гел лак Боја Гел Лакови Долготрајни DIY Уметност Помине Гел Бои се Мешаат (Горниот Слој+База Свеж Со попуст
24Pcs Лажни Нокти Совети Долго Cuspidal Stiletto Помине Совети Бела францускиот Салон за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Свеж Со попуст
500PCS Долго Балерина Половина Помине Совети Јасно Ковчег Лажни Ноктите ABS Вештачки DIY Лажни Лажни УВ Гел Ноктите Уметност Свеж Со попуст
240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Свеж Со попуст
24pcs/set најновите сива мермер елементот метал шарм Акрилна смола целосно покривање Лажни Нокти смола Лажни Ноктите уметност Свеж Со попуст
5PCS/многу 100 Совети Овална Помине Уметност се Прикаже Табела Природна Боја на Ноктите Гел лак Акрилик Пракса Тркала Одбор Свеж Со попуст
fengshangmei 10ml Долготрајни Сјајна Нокти Гел без Мирис УВ Нокти Гел лак Свеж Со попуст
Нови 500pcs Балерина Помине Совети Полн Ковчег Форма француски Лажни Нокти Професионални Помине Уметност Совет Плоштадот Стил Свеж Со попуст