1M/тркалаат 4.8 cm Автомобил Винил Филмот Заврши Чувствува Автомобилот Прозорец Багра Алатка Squeegee Ткаенина се Почувствувале на Работ Со Себе Adhensive Лепак A08-1M

1M/тркалаат 4.8 cm Автомобил Винил Филмот Заврши Чувствува Автомобилот Прозорец Багра Алатка Squeegee Ткаенина се Почувствувале

19 %

DEN 155.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Модел : A08-1 M
Пакување, вклучувајќи : 1 Метар ткаенина чувствував со ширина 4.8 cm
Ширина : 4.8 cm
Должина : 1 M
Н. Ж : 25g
Материјал : Ткаенина
Боја : Црна
Карактеристики : Само Adhensive 3 M Лепак, Трајни, Универзална, Професионални
Примена : Резервни Чувствува 4.8 см Ширина За 3 M Автомобил Винил Филм Прозорец Стакло Инсталирате Squeegee 3 M scraper
Внимание : ако ви треба други спецификации, ве молиме кликнете на следново :

Тип На Објект: Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Должина: 1m
Специјални Функции: Авто 3D Карбонски Влакна Прозорец Багра Алатка Резервни се Почувствувале на Работ
Материјал Тип: Ткаенина / Ткаенина
Објектот Ширина: 4.8cm
Објектот Висина: 0.1cm
Објектот Дијаметар: 4.8cm
Објектот Тежина: 25g
Бренд Име: CNGZSY
Модел: A08-1M
пакување вклучувајќи: 1M Ткаенина Чувствував
Материјал: Ткаенина / Ткаенина
Должина: 1 Meter
Ширина: 4.8cm
боја: Црна
Н W: 25g
Карактеристики: Само Adhensive Лепак,Професионални,Универзална,Фабрика Штекер
Примена: Автомобил Завиткување Прозорец багра Scraper Squeegee Резервни Чувствував

Додатоци на производи

Yetaha 50Pc 1 Инчен 25мм Сунѓерот Чистење Полирање Шанса Подлога за Полнење За Автомобил Полирач Миење M6 Backer Плоча полски Свеж Со попуст
17 во 1 евтини whosale автомобил завиткување багра алатка Велур Филц од Волна Мини Остри Squeegee Триаголник Посочи Про Багра Свеж Со попуст
БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување Свеж Со попуст
БУ-Bauty 40 * 70CM 32 * 43CM Природни Shammy Chamois Кожа Автомобил Чистење Крпи за Перење и Сушење Крпа Нови Пристигнување

Опис : Материјал : кожа ChamoisБоја : како на сликиКарактеристики : Силната апсорпција способностМека на доп

DEN 150.00 150.24
Количка За Вода Кофа Отворено Преносни Автомобил Мие Кампување Риболов Чистење Свитлива Кофа Производи Стигнале Кофи Свеж Со попуст
1pc Сина Автомобил Мие со Четка Авто Надворешноста Стигнале Долго се Справи со Проток на Вода се Префрлите Пена Шише Автомобил Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри Свеж Со попуст
Авто Сјај Екстремни Големи Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Метри

Авто Сјај Вафли Ткаат Микрофибер Сушење Крпа 5 Квадратни Ft.КРАЈНАТА ЧИСТЕЊЕ РЕШЕНИЕОпис : Големина : 80x60cm

DEN 359.00 513.12
37*37cm Автомобил Мие Крпа Авто Грижа Детали за Автомобил Восок полски Cleaning Tool Ултра Мека Микрофибер Крпа Свеж Со попуст
37*37cm Автомобил Мие Крпа Авто Грижа Детали за Автомобил Восок полски Cleaning Tool Ултра Мека Микрофибер Крпа

Карактеристики : Остава нула Уникатен ултра мека Може да се отстрани прашина брзо и ефикасно Рака мие ил

DEN 72.00 89.76
5pcs жолта пластична 24*12cm триаголник Scraper со Долга Рачка винил филм лепак отстранување Индустрија Кат Scraper автомобил Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Мие Крпа Чинија, Кујна Ткаенина за Чистење Прозорец Спрат Детали Силна Прашина Отстрани Свеж Со попуст
Нови Практични Автомобил Чистење Алатки Восок Четка Авто Надворешноста Стигнале Мие со Четка Автомобил Duster Прашина Восок Свеж Со попуст
1pc SEEYULE Микрофибер Автомобил Восок Крпа полски Автомобил Нега, Чистење, Миење Крпа Платно за Сушење Детали Прашина Отстрани Свеж Со попуст
Перач на автомобили Мека Чистење Волна Перење Ракавици Авто Грижа Додатоци за Автомобил-стил, Микрофибер Миење Автомобилски Свеж Со попуст
PVA Абсорбента Сунѓерот Автомобил Перење Сунѓерот Ултра Мека Дома Автомобил Чистење со Четка За Авто Стакло Мотоцикл Автомобил Свеж Со попуст
Нови 92x56cm Големи Димензии Микрофибер Автомобил Ткаенина за Чистење Крпа Супер Дебела Кадифен Автомобил Миење и Сушење Крпа Свеж Со попуст
CNGZSY Професионални 4 инчен Мека Велур Squeegee Преносни Позадина Мулти Функција Scraper Автомобилот Завиткување Рака Алатки Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка Свеж Со попуст
Мини Жолта Автомобил Авто Перење Чистење На Сунѓерот Блок Автомобил Нега Чистење Алатка

100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : СунѓеротДимензии : Должина околу 17cm.ширина околу 10cm,висина за 7

DEN 53.00 62.88
Магијата Глина Крпа Крпа Клеј Бар Автомобил Мие Боја Се Грижат Авто Нега Чистење Детали Полирање Marflo Barilliatech Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување Свеж Со попуст
Клеј Бар Microfibre Мит Крпа Крпа Автомобил Детали Ткаенина за Чистење 12x12 Нова Пристигнување

Материјал : Полимеризација Лепак + јаглерод во прав + Природна свила + Нано влакна ткаенина Боја : како шт

DEN 144.00 171.36
Yetaha 10Pcs 6 Инчен 150mm Мека Микрофибер Автомобил Шанса Полирање Апликатори Влошки Пена Сунѓерот Чистење Влошки За Автомобил Свеж Со попуст
нов бренд на Автомобил Мие 1050gsm 45cmx38cm Супер Дебела Кадифен Микрофибер Крпа Автомобил Грижа Восок Полирање Детали Свеж Со попуст
Универзална Авто Микрофибер Автомобил Duster Четка За Чистење Прашина, Нечистотија Чиста Четка Автомобил Грижа Алатки За Полирање Свеж Со попуст
10pcs/многу Волна Почувствува 4 инчен Squeegee работ завиткување налепница за Возило Винил филм Авто Заврши Нијансирање Апликација Свеж Со попуст