Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд

Магнетни Голем LCD Дигитален Тајмери Кујна Тајмер Готвење Тајмерот Брои До Долу Аларм 12 Часа со Стенд

35 %

DEN 141.00

DEN 216.00

Свеж

Во магацинот

99"( приближно)
LCD : 60x28mm / 2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Димензија : 78x73x25 MM / 3. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Голем LCD дигитален кујна тајмер со аларм. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тајмерот може да се постави и до 12 часа. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Придвижуван од AAA батерија (не се вклучени).
Вклучува назад стојат, виси планината, и магнет.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Објектот спецификите
Тип : Тајмери
Боја : Мулти
Материјал : Пластика
Функција : Еко-Пријателски
Сертификација : CE / ЕУ
Функција : Местење На Време За Потсетник
Тајмери Тип : Дигитални Тајмери
Изглед : Заедничка
Пластични Тип : ЈП
Фиксен Време : 1-6 часа
Discription :
Брои до и бројте функција.
Броеви на LCD екранот се големи, јасен и лесен за читање.
Гласно алармот ќе стигне до вас, дури и ако сте во друга соба.10"
Боја : Црна
1 x Кујна LCD Дигитален Кујна Тајмер
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака :
1.
Работи одлично во врска со готвење, темпиран игри, распоред на активности, рокови и потсетник, и се повеќе. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Свитлива стојат,Лесно може да се прочитаат на екранот.

Тип: Тајмери
Бренд Име: VKTECH
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Пластични Тип: PE
Материјал: Пластични
Функција: Местење На Време За Потсетник
Тајмери Тип: Дигитални Тајмери
Број На Модел На: Кујна LCD Дигитален Кујна Тајмер
Изглед: Заеднички
сертификација: CIQ
Фиксен Време: 1-6 часа
боја: Повеќе
Функција: Еко-Пријателски
сертификација: CE / ЕУ
Функција: Местење На Време За Потсетник
Тајмери Тип: Дигитални Тајмери
Изглед: Заеднички
Пластични Тип: PE
Фиксен Време: 1-6 часа

Додатоци на производи

Побрзаа Мат Транспорт Алатки Нерѓосувачки Челик Ориз Брашно Сито Во Рефус со Дијаметар од 15cm Висока 4.5 cm 60 Мрежа Свеж Со попуст
40Pcs Chalkboard Lables Тегла Шише Налепници Домашна Кујна Тегли Табла Налепници Мулти Големина Chalkboard Lables Ознака Свеж Со попуст
40Pcs Chalkboard Lables Тегла Шише Налепници Домашна Кујна Тегли Табла Налепници Мулти Големина Chalkboard Lables Ознака

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Погодно да се носат со своите uique дизајн.Лесно да се напише со к

DEN 63.00 84.00
Практична Ракчиња нож за лупење Пластика, ABS Едра Морски Кора Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Готвач е Потребно Свеж Со попуст
6 Компјутери Set Бамбус Дрвени Utensil Кујната Готвење Алатки Лажица Шпатула Мешање Нови Z07 Пад На Превозот Свеж Со попуст
6 Компјутери Set Бамбус Дрвени Utensil Кујната Готвење Алатки Лажица Шпатула Мешање Нови Z07 Пад На Превозот

Опис : Карактеристики : мора да додаток за било кујна,погоден за сите домашни комерцијални апликации Кар

DEN 64.00 76.80
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller Свеж
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller

Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за DistillerОвој па

DEN 2304.00
Кујна Додатоци На Храна Чадор Покрие Пикник Скара Партија Спортски Летаат Комарец Мрежа Нето Шатор Анти Летаат Комарец Храна Свеж Со попуст
Јајце Тајмер Кујна Материјали Јајце Совршена Боја Се Менува Совршен Варени Јајца Готвење Помошник Капка Shippping Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип

Она што е "Еспресо"? Интегрирани со 7 грама кафе, печено месо, земјата во ред за кафе во прав, по девет атмо

DEN 259.00 287.52
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки

нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачкидесетина Карактеристики : 3 големина за избор, мала голем

DEN 259.00 287.52
Телескопски Виткање инка Силика гел Долг врат инка Мини инка Течни издавање Кујната готвење алатки Храна одделение силиконски Свеж Со попуст
Цвет Во Облик На Силиконски Кујнски Мијалник Цедилка Филтер Канализација Исцедете Ги Покрие Затка Бања Потоне Када Коса Catcher Свеж Со попуст
1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Свеж Со попуст
85&135ml/Еез од Нерѓосувачки Челик, Нафта Спреј Пумпа Фина Магла Маслиново Пумпа Спреј Шише Масло Sprayer Тенџере Кујната Готвење Свеж Со попуст
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња) Свеж
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња)

боја : црна&сребрена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа деко

DEN 153.12
2 парчиња Јапонија Nigiri Суши DIY Мувла Triangulars Форма Ориз Притиснете Создателот Суши Мувла прибор Accessoires Продажба Свеж Со попуст