Година Нови Силикони Патување Куче Сад Расклопна Премиум Квалитет На Храна За Вода За Домашни Миленичиња Патување Сад

Година Нови Силикони Патување Куче Сад Расклопна Премиум Квалитет На Храна За Вода За Домашни Миленичиња Патување Сад

-1 %

DEN 56.64

Свеж

Во магацинот

Силиконското перниче за Патување Куче Сад Расклопна Премиум Квалитет на Храна за Вода за домашни Миленичиња Патување Сад
Спецификации :
Лесни, издржливи и reuseable - не се лизга, еден миленичиња патување сад и сад за храна за миленичиња сад. Идеална за мали & средни кучиња.
Домашно милениче материјали за кучиња вода сад. куче вода сад.
Пренослив, расклопна куче сад. Едноставно pop-up и потоа свитка настрана - одговара џеб, чанта, ранец или ракавица кутија, лесен за чистење.
Машина за миење садови безбедно.
Тип : Пет Сад
Материјал : Силикон
Погодни за : Куче, Мачка, домашно Милениче, итн
Настани : Патување, Дома, на Отворено, итн
Карактеристики : Црна Рамка, Расклопна, Преносни, за Храна, Вода
Сад Устата Дијаметар : 13cm/5.12" (Прибл.)
Сад Дното Дијаметар : 9cm/3.54" (Прибл.)
Висина : 1cm - 5.0 cm/0.39" - 1.97" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Милениче Сад

Бренд Име: ФОНДАН РАЗГОВОР
Материјал: Силикони
Количина: 1
Број На Модел На: 15276
Dinnerware Тип: Чинии

Додатоци на производи

Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабрика За Директна Продажба Свеж Со попуст
Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабрика За Директна Продажба

Природни Дрвени Садови Dinnerware Поставува Лажица Стапчиња За Јадење Сад Деца Вечера Услуга На Големо Фабр

DEN 626.00 963.84
WORTHBUY Кинески Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Боја бојата Кујна Храна, Прибор за јадење Преносни Училиште Пикник Свеж Со попуст
3pcs/set Сад+Маска+Лажица Бебе Dinnerware Прибор за јадење Поставува Капка Отпор Температурни Сензори Лажица Морон Сад Бебе Свеж Со попуст
Топла Продажба Виножито Вечера Поставите Свадба Патување Прибор За Јадење Поставен Од Не ' Рѓосувачки Челик Западен Класичен Свеж Со попуст
4 Клетки Helath Пластични Бенто Ручек Кутија Сет Садови за Храна Контејнер Микробранова Училиштето Ручек Кутии Под-мрежа Дизајн Свеж Со попуст
10pcs Силикони случај за vaporesso грабеж 80w капка отпор покрива кожата shield шопинг онлајн hotselling на Aliexpress слободен Свеж
Пеперутка Злато Пломба Европската Попладне Црн Чај Керамички Коска Кина Порцелански Садови Кафе Чај Фах Чинијата Плоча Јадење Свеж Со попуст
2 Size 13cm 20cm Љубов Срце Облик Керамички Појадок, Десерт Бифтек Нордиска Кујна Плоча Дома Додаток на Вљубените Свадба Свеж Со попуст
1lot/24 компјутери луксузни црна позлатен dinnerware поставува добра полски челик вечера ножеви предници лажици прибор за јадење Свеж Со попуст
Креативни се справи со Појадок Житни Сад Порцелански Појадок Сад Ориз Сад Десерт Мултифункционален Печени Пудинг Првенство Сет Свеж Со попуст
StarLinkStar.Нови Животинска Фарма Мини Цртан Филм Овошје Вилушка Знак Смола Овошје Toothpick Бенто Ручек За Деца Декоративна Свеж Со попуст
Се справи со Супа Сад 300ml Microwaveable Контејнери Супа од керамички чаши кафе, чај, млеко чаша убаво подарок Свеж Со попуст
Се справи со Супа Сад 300ml Microwaveable Контејнери Супа од керамички чаши кафе, чај, млеко чаша убаво подарок

Се справи со Супа Сад 300ml Microwaveable Контејнери Супа од керамички чаши кафе, чај, млеко чаша убаво подарокИм

DEN 426.00 426.24
Сос Јадење Мезе Шеќер по Вкус Сол Зачини Плоча Пченица Слама Леќата Креативни Оцет, Соја Сос сос од рен Јадења Свеж
Дрво Ручек Кутија Јапонски Бенто Кутии Деца Овална Форма Суши Овошје Десерт Кутија За Храна Контејнер Сад Преносни Училиште Свеж Со попуст