TransGems 0.6 TCW Карат Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Притисни Назад Студ Обетки Цврсти Бели Златен за Жени, Свадба, Роденден

TransGems 0.6 TCW Карат Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Притисни Назад Студ Обетки Цврсти Бели Златен за Жени, Свадба,

DEN 4752.00

Свеж

Во магацинот


Trans Gems 0.6 TCW Карат Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Притисни Назад Студ Обетки Цврсти Бели Златен за Жени, Свадба, Роденден
Совршен стил за секој ден се носат, овие Trans Gems Moissanite solitaire обетки искра со софистицираност. Се обликува во цврста 18 K бело злато, овие убави обетки функција прекрасни круг намали solitaire камења кои се поставени во безбедна шест prong амбиент. Прицврстени со удобно триење назад, на овие студ обетки се достапни во 0.60 ctw.
Предмет Тип : Студ Обетки
Центар Камен Тип : Trans Gems Moissanite
Центар Камен Големина : 4mm, 2 парчиња
Центар Камен Облик : Тркалезна Брилијантен
Метал Тип : 18 K Бело Злато
Назад Сознание : Притисни Назад
Earring Назад Тип : Триење Назад
Гаранција 1 : Moissanite Како Брилијантен Како Вистински Дијамант
Гаранција 2 : Moissanite Како Траен Како Вистински Дијамант
Гаранција 3 : Moissanite Тест Позитивен со Термички Дијамант Тестери
Гаранција 4 : Цврсти Вистински 18 K Бело Злато
Trans Gems 0.6 TCW Карат Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Притисни Назад Студ Обетки Цврсти Бели Златен за Жени, Свадба, Роденден
Trans Gems 0.6
Trans Gems 0.6 TCW Карат Лабораторија Одгледува Moissanite Дијамант Притисни Назад Студ Обетки Цврсти Бели Златен за Жени, Свадба, Роденден

Earring Тип: Студ Обетки
Парична казна или Моден: Парична казна
Број На Модел На: KE014-4
Обликотшема: Круг
Метал Печат: 18k
Бренд Име: TransGems
Пол: Жените
Метали Тип: Бело Злато
Стил: Тренди
Certificate Type: GDTC
Повод: Годишнина
Страна Камен: Никој
Назад Наоѓање: Притисни Назад
Главниот Камен: Moissanite
камен боја: F Боја / GH Боја
Камен Јасност: VVS1
Камен Намали: Одлични
is_customized: Yes
Пакет: Подарок кутија
Гаранција 1 : Moissanite Како Брилијантен Како Вистински Дијамант
Гаранција 2 : Moissanite Тест Позитивен со Термички Дијамант Тестери
Гаранција 3 : Солидна Вистински 18K Бело Злато
Стил: Романтични

Додатоци на производи

Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277 Свеж Со попуст
Вистински 925 Sterling Silver Извртени Алка хривнија прилагодливи LS277

ако цел износ повеќе од $200, за 59days.**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?`сребро и сулф

DEN 1098.00 1248.00
Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 4/6/8/10мм 15inches Свеж Со попуст
Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 4/6/8/10мм 15inches

Предмети Име : Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан

DEN 96.00 124.80
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Ахат Креативни рачно изработени парична Казна Накит Вода Капка Lotus Капка Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени Свеж Со попуст
Година Нови Модни Вистински Природен Бисер Обетки Бисер Накит Со 925 Фунта Сребро Обетки За Жени

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака Ние сме големо, продавница, сите предмети во супе

DEN 624.00 4795.20
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Гроздобер Мода Капка Обетки Свеж Со попуст
ИСТОК СВЕТ Нови Природен Килибар Накит Цвет Multicolor Балтички Килибар Мушка Ѓердан за Жените Ѓердан Уникатен Подарок за Денот Свеж Со попуст
Природен Камен Монистра 8-10мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches Свеж Со попуст
Природен Камен Монистра 8-10мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches

Предмети Име : Природен Камен Монистра 810мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривниј

DEN 255.00 331.20
18 к бело злато со природни sapphire studs обетки Сина боја на огнот парична Казна накит договор Свеж
18 к бело злато со природни sapphire studs обетки Сина боја на огнот парична Казна накит договор

Добредојдовте на нашата продавница !Парична казна Jewery Висок Квалитет 100% природен дијамант на добра вол

DEN 10560.00