Планински Велосипед возење Велосипед Внатрешна Надворешниот BMX Кочница Опрема Shifter Wire Кабел Зборуваше за Домување Машина Сечење Plier Менгеме Велосипед Поправка Ала

Планински Велосипед возење Велосипед Внатрешна Надворешниот BMX Кочница Опрема Shifter Wire Кабел Зборуваше за Домување Машина

15 %

DEN 342.00

DEN 402.72

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Намалување на внатрешниот и надворешниот велосипед кабли
Намалувања зборуваше
Намалувања кочница кабел
Компресира кабел крајот
Продира во блокиран внатрешна кабел со посебни ferrule-дупка дизајн
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црвена
Големина : Lx W : 16.5 x 6.5 см 1 x Велосипед Кочница Кабел Машина 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Бренд Име: ROBESBON
Тип: Велосипедот Кочница Кабел Машина
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Големина: 16.5cm x 6.5cm

Додатоци на производи

Топла Продажба На Нови Пристигнување Велосипед Алатки Herramientas Ciclismo Синџир Велосипед Дното Заградата Crankset Одржување Свеж Со попуст
Велосипедот Синџир Почиста Велосипедизам Велосипед Flywheel Четка Scrubber Миење Средство За Полнење Mountaineer Велосипед Синџир Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ 1 Пар Најлон Трајни MTB Патот Возење Велосипед Bicicleta Поправка Настроената Прекинувач Алатка Велосипед Свеж Со попуст
ТОПЛА ПРОДАЖБА 2017 Целосна Јаглерод 700C Патот Велосипед Јаглерод Заврши Велосипед Со Ultegra R8000 22 Брзина Groupset И 50MM Свеж Со попуст
ТОПЛА ПРОДАЖБА 2017 Целосна Јаглерод 700C Патот Велосипед Јаглерод Заврши Велосипед Со Ultegra R8000 22 Брзина Groupset И 50MM

Smile Team 700 C Целосна Јаглерод Road Трки Велосипед Јаглерод Патот Велосипед Заврши Патот велосипед 50mm Clincher Тр

DEN 87273.00 95904.00
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Метрички Комбинација Хексадецимален Ален Клуч Клуч Поставува Клучните Поправка Алатка Велосипедизам Свеж Со попуст
Freewheel Касета Смена MTB Планински Велосипед Велосипед Алатки 12 Заби 6-pin завртка во облик на Одржување Herramientas Bicicleta Свеж Со попуст
15 во 1 outain Велосипед Алатки Поставува Велосипед Велосипед Мулти Поправка Алатка за Полнење Хексадецимален Зборуваше Клуч Свеж Со попуст
Велосипед Велосипед Касета Flywheel Freewheel Lockring Смена Отстранување Поправка Алатка За Велосипед Велосипед Shimano Црна Свеж Со попуст
SAHOO Планински Велосипед Поправка Алатка за Полнење MTB Велосипед Алатки За Извит Отстранување На Flywheel/намали Синџир/оска Свеж Со попуст
Хидраулични Сопирачки КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Shimano, Avid, SRAM, Hayes, Magura, Tektro, Формула, Гигант, Merida, JAK Кочница, Свеж
Хидраулични Сопирачки КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Shimano, Avid, SRAM, Hayes, Magura, Tektro, Формула, Гигант, Merida, JAK Кочница,

COOMA е Хидраулична Сопирачка КРВАРАТ за ПОЛНЕЊЕ за Универзална Кочница Систем, Минерални Масла и ТОЧКА Т

DEN 1367.04