Дами brooch 16gb usb флеш диск кристал цвеќиња Меморија за складирање подароци diamond rose brooch 8gb usb флеш диск пенкало диск

Дами brooch 16gb usb флеш диск кристал цвеќиња Меморија за складирање подароци diamond rose brooch 8gb usb флеш диск пенкало

0 %

DEN 344.64

Свеж

Во магацинот

(освен одмор)
5.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.Е usb флеш диск вистински капацитет?
Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена;.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.она што е пишување брзина?
нашата USB флеш диск пишување брзина е 5 M/S 10 M/S или ќе среќа да добиете 11 M+.9 GB
4 GB = approximately3.Поддршка решение за Linux kernel верзија 2.Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?
Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB
пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB;
па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ
За Реалниот Капацитет На
1 GB = approximately920 MB-999 MB
2 GB = approximately1.
Испорака :
1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена по исплата потврда. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.Ако ви треба овој софтвер,ние може да се ослободи обезбеди за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.
3 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5 V од USB порт
5. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот adess. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.Топла Plug & Play
3.
Повратни информации :
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Поради акции статус и време differencesto брод вашата објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Поддршка USB верзија 2.Без надворешна сила е потребна 4.Поддршка на Win98/ME/2000/XP/Vista/7, Mac OS 9. Воздухот Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил, Русија, Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака.
2 Кога ја прими стоката, ве молиме проверете дали пакетот е прекината и стоката е во РЕД. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Капацитет: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
Енкрипција: Yes
Бренд Име: Civetman
Стил: Пенкало,Прст,Ѓердан,Гитара,Lanyard,Правоаголник
Тип На Производ: Креативни, Шифрирана
Број На Модел На: Метал Кристал Цвет Brooch
производ тежина: 37g
Пакет: Yes
Материјал: Метал
Интерфејс Тип: usb 2.0
Времето на пазарот: Декември 2016 година
Стил: Метал Кристално Зголеми Brooch
Производи Статус: Акции

Додатоци на производи

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM Свеж
Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBM

Хард диск Caddy Капак и Пруги за T400 R400 Леново IBMКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовт

DEN 191.52
Злато кристал usb 2.0 флеш меморија pendrive се држи со кутија (над 15 компјутери обичај ласерски engrave за слободни) Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел Свеж Со попуст
Водоотпорен Shockproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со Кабел

Wateeproof Exteenal HDD Куќиште USB3.0+UASP SATA Универзална 2.5 инчен HDD Куќиште Со КабелИме на производ : USB3.0 надворешен х

DEN 745.00 1020.96
GUANHE 3.5 инчен Големи Димензии Multilayer Дигитални Направа за Складирање Торба Neoprene Патувањето Организаторот Случај За Свеж Со попуст
Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB Свеж Со попуст
Memoria Usb Флеш Драјвови Фабрика трговија на Големо Цена Пенкало Диск 8GB 16GB 32GB Usb Стик Копче 64GB 128GB Pendrive 1TB

57 MB1024 MB= 1 GB30,517.(2)Одберете run.Како да се спречи датотеки да бидат оштетени или загубени од USB флеш диск?(1)си

DEN 260.00 279.84
Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd Свеж
Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd

Метал hdd кутија sata во usb ssd hdd usb комплет USB 2.0 за 1 TB hdd 2.5 куќиште caddy Висок квалитет топла продажба случај hd ex

DEN 240.00
GUANHE Дигитални Додатоци Патување Складирање Торба за HDD, Моќ Банка, У Диск, SD Картичка, USB Кабел за Податоци, Електронски Свеж Со попуст
Трговија на големо USB 2.0 Пенкало Диск 64GB 64 GB Micro USB Флеш Диск, Memory Stick Евтини Pendrive 64GB Флеш Диск Подароци Свеж Со попуст
Трговија на големо USB 2.0 Пенкало Диск 64GB 64 GB Micro USB Флеш Диск, Memory Stick Евтини Pendrive 64GB Флеш Диск Подароци

Трговија на големо USB 2.(6)Сега може да се отстрани вашиот USB флеш диск од USB порт.Како да знам дека моето USB

DEN 260.00 279.84
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc Свеж Со попуст
Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro Pc

Kismo Мини OTG Usb Флеш Диск 8g 16gb 32gb 64g 128g Usb Стик Pendrive За Iphone X 8 7 6 5 5s 6 6s плус Ipad mini воздух Pro PcКарактеристики : 1.OTG

DEN 806.00 1680.00
Ingelon Cle usb 3.0 стик 32 gb 64gb 128gb Пенкало Диск Метал Молња usb стик 32gb usb c тип В за iPhone 6 7 8 Pendrive Свеж Со попуст
Toshiba Хард Диск Преносни 1TB 2TB Бесплатен превозот лап-топ компјутери Надворешен Хард Диск од 1 TB Диско Duro hd Externo Свеж
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3) Свеж Со попуст
ORICO SuperSpeed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8TB Поддршка]-(6619US3)

ORICO Super Speed USB3.0 SATA Надворешен Хард Диск Докинг Станица за 2.5 или 3.5 инчни HDD, SSD [8 TB Поддршка](6619 ) спецификаци

DEN 1056.00 1623.84
Девојка Подарок Накит Ѓердан Pendrive 64GB Флеш Диск Пенкало Диск 32GB 16GB 8GB Memory Stick Memoria Usb Клуч Возачот на Компјутерски Свеж Со попуст
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само Свеж Со попуст
2TB hdd рек алатка за слободен USB 3.0 да sata 3.0 кутија hdd ssd 2.5 7mm 9.5 mm Надворешен Хард Диск Случај за лаптоп (Само

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 214.00 225.12
9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци Свеж Со попуст
9.5 mm SATA 2 Хард Диск SSD HDD Модул Caddy Адаптер за Лаптоп Мајка Одбор Хард Диск Caddy складирање на податоци

Карактеристики : 1 Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со пре

DEN 185.00 219.84
Проф. д-р Меморија Метал USB ОД 4 GB Диск На Клучните Мини USB Флеш Диск 32 GB Кул Pendrive 8 GB Пенкало Диск 16 GB USB Стик Свеж Со попуст
Слободен испорака На Продажба 2.5 ACASIS Оригинални 80GB Складирање USB2.0 HDD Мобилни Хард Диск Надворешен Тврд Диск Се префрлате Свеж Со попуст
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD Свеж Со попуст
2 HDD Caddy 12.7 мм SATA 3.0 Заградата Фах Оптички DVD/CD-ROM-от BAY за 12.5 mm SSD

Усвојување SATA 3 Plug & Play2 Двоен LED Индикатор : Моќ / Работа LED8 2 Хард Диск Caddy / Адаптер за да ви донесе нови ма

DEN 547.00 575.52
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск Свеж Со попуст
Клиентите на ЛОГОТО USB Флеш Диск минатото desgin шипки злато бар USB Флеш Диск У Диск до 4 GB 8 GB И 16 GB, 32 GB флеш диск

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако овој производ останува во ва

DEN 122.00 144.00
USB флеш диск мачка модел пенкало диск прекрасна црна мачка флеш картичка, 4gb 8gb 16gb 32gb Pendrive USB стик со полн капацитет Свеж Со попуст
Метал High Speed USB 3.0 USB Флеш Диск Мини Пенкало Диск 32GB Pendrive 16GB 8GB USB флеш диск Memoria Флеш Диск Подароци Подарок Свеж Со попуст
Метал High Speed USB 3.0 USB Флеш Диск Мини Пенкало Диск 32GB Pendrive 16GB 8GB USB флеш диск Memoria Флеш Диск Подароци Подарок

57 MB1024 MB= 1 GB30,517.32 GB = 32,000,000,000 Бајти1024 Byte = 1 K32,000,000,000 / 1024 = 31,250,000 KB1024 KB= 1 MB31,250,000 / 1024 =30,517.USB флеш диск е правилно

DEN 305.00 327.84
USB 2.0 HDD Хард Диск Надворешни Куќиште 2.5 инчен IDE SSD Мобилни Диск Кутија Случаи лаптоп хард диск hdd caddy за Windows/Mac Свеж Со попуст
USB 2.0 HDD Хард Диск Надворешни Куќиште 2.5 инчен IDE SSD Мобилни Диск Кутија Случаи лаптоп хард диск hdd caddy за Windows/Mac

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Вие се согласувате да

DEN 203.00 228.00