FORUDESIGNS Мода Жените Черепот Мрежа Сандали Симпатична Дише Женски Лето се Лизга-на Влечки Плажа Вода Чевли Дама Девојки Станови

FORUDESIGNS Мода Жените Черепот Мрежа Сандали Симпатична Дише Женски Лето се Лизга-на Влечки Плажа Вода Чевли Дама Девојки Станови

40 %

DEN 1152.00

DEN 1919.52

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.5-1 см;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
Совет :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightese квалитет и пристапни цени.
Во нашата продавница,можете да најдете сет на предмети за вашето семејство или од најдобрите подароци за вашите пријатели.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега.
-Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
-Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
-Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Чевли Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Outsole Материјал: ЕВА
Пета Тип: Станот со
Бренд Име: FORUDESIGNS
Сандала Тип: Рибар
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип: Лизга-На
Број На Модел На: CA
Обвивка Материјал: Синтетички
Платформа Висина: 0-3cm
Insole Материјал: ЕВА
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Шаблон Тип: Цртан Филм Анимација
Повод: Повик
Со Платформи: Yes
Моден Елемент: Платформа
Горниот Материјал: Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип: Опфатени
Стил: Новина
Назад Контра Тип: Плитки
Објектот: лето плажа сандали
Големина: според нашите големина на табелата
боја: Како се покаже слика
Функција: дише,се лизга-на,mesh,лесни

Додатоци на производи

KARINLUNA 2017 Чипка Горниот Голема Големина 31-46 Модна Платформа Жените Чевли Секси Тенка Висока Пета Свадба Сандали Девојки Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Новина Транспарентен Жените Сандали Секси Заковки Ѕиркаат Пети Тенки Потпетици Сандали Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
Жените вистинска кожа оксфорд сандали чевли 5cm дебелина дизајнер гроздобер Високи потпетици сандали круг пети рачно изработени Свеж Со попуст
SGSGESVIER Жените Сандали Секси Дебели Висока Пета Патент кожа Отвори Пети Ѕиркаат Прсти Сладост Свадба Сандали Чевли Големина Свеж Со попуст
10cm 8cm Црни високи потпетици сандали жените летни чевли жена сандали Отвори пети Цврст Капак Тенка Пета Свадба Плус големина Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли

Стил : удобност им Помогне на површината : cordub (абразивни) Cortical карактеристики : земјата мелење Единствен

DEN 1320.00 1435.20
NIKOVE 2018 Жените Чевли Плоштадот Висока Пета Лето Ѕиркаат Пети Жена Сандали Вистински Кожени Сандали Гладијатор Чевли Големина Свеж Со попуст
2017 Продажба Гладијатор Сандали Жените Плус Големина Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи Sapato Feminino Лето Стил Chaussure Свеж Со попуст
2017 Продажба Гладијатор Сандали Жените Плус Големина Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи Sapato Feminino Лето Стил Chaussure

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ�

DEN 456.00 480.00
Вистинска кожа голема жена чевли НАС големина 9.5 дизајнер гроздобер Сандали круг пети рачно изработени сребрени златни 2017 Свеж Со попуст
TIMETANG Лето нова мајка Кожени сандали големи димензии мека soled Стил жена сандали секојдневен удобно баба рамни сандали Свеж Со попуст
AIYKAZYSDL Жените Ултра Многу Висока Пета Пумпи Ѕиркаат Пети Платформа Дебели Блок Пета Глуждот Рака Тока Faux Кожа/Стадото Свеж Со попуст
Топла Продажба високи потпетици Сандали Жените Летото Сандали со Револвер Плажа Сандали Секси Домот Отвори Пети дами Сандали Свеж Со попуст
Нови пештера е гроздобер жените сандали во 2017 Оптоварување потпетици и рачно изработени чевли за вистинска кожа Летни Чевли Свеж Со попуст