Нови Пристигнување 700ML Отворено Спортски Шише за Вода Велосипед Велосипед возење Велосипед Пијалок Со Јаже За Кампување Качување Пиење Алатки

Нови Пристигнување 700ML Отворено Спортски Шише за Вода Велосипед Велосипед возење Велосипед Пијалок Со Јаже За Кампување Качување

DEN 393.12

Свеж

Во магацинот


SF0004950
Спецификација :
100% сосема нов
Погодна за активности на отворено, велосипедизам, играње топка, трчање, планинарење, риболов и слично, а исто така и во секојдневниот живот, дома или канцеларија за употреба
Изглед мода, покажуваат индивидуален карактер
Со рака, лесен за носење, не се тешки
700 ML капацитет, да ги исполнуваат на вашиот телото на вода треба
PC пластични материјали, со добар квалитет, не е лесно да се скршени
Материјал : PC пластика
Големина : прибл. 7.5 x 22.5 cm/ 2.9" x 8.8" (Кол. x H)
Должина на рака : прибл. 16cm/ 6.3"
Капацитет : 700 ML
3 Бои се Опционални : Blue; Виолетова; во Жолта боја (како на сликата покажува)
Пакет се вклучени : 1pc x Спортски Шише
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Згора на тоа, царинската во некоја земја е сериозна, ако пратката е превозот од страна на брза испорака DHL,EMS, но лишени од слобода од страна на царинската управа,
купувачот ќе преземат одговорност за тоа, ако има потреба било какви информации, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе направиме се најдобро да ви помогне,ви благодарам.
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
Алекс Ли Продавница

Drinkware Тип: Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе: Возрасни лица
Шише Устата: Круг
Обликот: Со Јаже
Отворено Активност: Камп
сертификација: CE / ЕУ
Функција: Еко-Пријателски
Материјал: Пластични
Во Врела Вода: Применливи
Стил: Спорт
Вода Да Тече, Метод: Директни Пиење
Број На Модел На: Спорт Шише, Велосипед Велосипед Пијат Чаша
Термо Изведба: Никој
Снабдување Тип: Во Акционерско Предмети
Пластични Тип: PC
Бренд Име: Mayitr
Услуга Температура: - 20℃ ~ 120 ℃
Големина: Approx. 7.5 x 22.5cm/ 2.9 x 8.8 (Dia. x H)
Капацитет: 700ml
Шише За Вода Тип: литургија

Додатоци на производи

Нови 520ml Сјајот Sequins Пластични Спортски Слама Лак Шише за Вода со Дијамант Форма Капак за Надворешна Кампување Пиење Шишиња Свеж Со попуст
Behogar Прилагодливи Paracord Шише за Вода се Справи со тесно грло Јаже Превозникот Опстанок Рака Безбедност Прстен за Campers Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16
320ml Гроздобер Чај Првенство Ретро Керамички Кригла Креативни Тебе Мет Површината Кафе Чај Кригла Порцелански Чаши и Чаши Drinkware Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише Свеж Со попуст
Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Алкохол Шише Кожа Шише

Име На Производ : Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Ал

DEN 561.00 623.04
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas Свеж Со попуст
Изгради-На Тули Кригла DIY Bulding Блокови Филџани Кафе 350 мл Креативни Drinkware BPA Free кригла Роденден Подароци Tazas

Опис На Производот : 【Материјал】 : BPA free пластика【Тежина】 : 280g【Капацитет】 : 350ml【Големина】 : 13*10*14 cm【Па

DEN 333.00 664.80
Нови Креативни 200ml Сијалица Чаша Пијалок Чај Вода Пијат Шише Со Капак Терариум За Дома кафуле Оркестарот Идеја за Подарок Свеж Со попуст
Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол Drinkware Свеж Со попуст
Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол Drinkware

Нови Нерѓосувачки Челик Хип Колба 7oz Врежана Flagon Колби Вино Пиво Виски Шише Алкохол DrinkwareТоа е еден шраф

DEN 168.00 210.24
500ml Вода Шише Со Нерѓосувачки Челик Покрие Спортски Млеко Сок од Зеленчук Шише за Вода Преносни Патување Шише за Вода HD0147 Свеж Со попуст
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба Свеж
1 Парче 6oz Пијам и јас ги Знаат Работите Хип Колба од не ' Рѓосувачки Челик Индивидуални Колба

1 Материјал : Не ' Рѓосувачки 2 Количина : 1 парче колба3.Капацитет : 6ozГолемина на Колба : 9.0 Cm 2.0 Cm 10.5 СмПлаќа

DEN 348.96
2018 топла продажба 8oz унца од не ' Рѓосувачки челик 304 вотка хип колба Виски Москва cccp flagon со стп кожа црна подарок Свеж Со попуст