Бесплатен Превозот!Промоција на цена!Hello Kitty дизајн случај и dial,ПВЦ кожа бенд,кристално деко,Gerryda мода дама часовници кварц

Бесплатен Превозот!Промоција на цена!Hello Kitty дизајн случај и dial,ПВЦ кожа бенд,кристално деко,Gerryda мода дама часовници

DEN 158.40

Свеж

Во магацинот


Објектот Спецификите
Предмет Тип : Кожа бенд часовници
Место на Потекло : Кина (Копно)
Dial прозорец Материјал Тип : Стакло
Движење : Кварц
Пол : Lady
Состојба : Нова без ознаки
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : Алуминиумски
Случај Материјал : Алуминиумски
Случај облик : Тркалезна
Бендот ширина : 18mm
Бендот должина : 21mm
Dial Dialmeter : 39mm
Количина : 1 парче
Опис На Производот : Превозот Политика :
Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или e-пакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS/DHL/ТНТ да се испрати.ве молиме овозможи 10-22days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или помал данок врз увозот, ние ќе прогласи стоки како "подарок", со пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се случи на купувачот е задолжен
На Дознака :
Безбедност на плаќање : Зачувам плаќање услуга
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена, но не вклучуваат лични штета. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Ако неисправни сосема е наша грешка, ние ќе го плати превозот.Некои земји превозот бесплатно е многу скапо и некое време се направи нас не вреди да се плати за да се брод ги врати.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да ги испрати назад до нас.
2. Ако замени не се достапни, рефундирање ќе се направи за вас.
Повратни информации :
Вашиот задоволителен е клуч за нашиот успех во бизнисот.Ако сте задоволни со производи ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или не се задоволни со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ,ние ќе одговор во рок од 24 часа и да ја поправите проблем .
За нас :
Ние сме семејство во сопственост на бизнис се вклучат во производство/на големо и продажба.Нашето семејство може производство монистра и модни часовници во нашата фабрика.Ве молиме контактирајте со нас за фабрика цена, ако ви се веледрогерија.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови (понеделник до петок).
Нашите работно време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)

Тип На Објект: Кварц Рачни Часовници
Бренд Име: GERRYDA
Случај Обликот: Круг
Бендот Ширина: 18mm
Бендот Материјал Тип: кожа
Пол: Жените
Стил: Fashion & Неврзан
Бендот Должина: 21cm
Случај Материјал: Легура
Кутии & Случаи Материјал: Нема пакет
Движење: Кварц
Затворач Тип: Кожа Распоредување Кофа
Број На Модел На: 720
Функција: Авто Датум
Отпорност На Вода Длабочина: Не водоотпорен
Dial Дијаметар: 39mm
Dial Прозорец Материјал Тип: Стакло
Кутии & Случаи Материјал: Polybag
is_customized: Yes
Бендот Ширина: 18mm
Бендот Со: 10мм да 19mm
Отпорност На Вода Длабочина: 1 М
Затворач Тип: Тока
Тип На Објект: Рачни часовници
Состојба: Нова без ознаки
Dial Материјал Тип: Легура
Dial Екранот: Аналогни

Додатоци на производи

2017 Нови Пристигнување Домот Опрема Кварц Зглоб Види Жените Црна/Сенди Беж Бирање Нерѓосувачки Челик Рака Подарок за Божиќ Свеж Со попуст
Reloj Mujer Жените се Облекуваат Види жените Мода Обичните Кожа за на Рака Види Ladi Девојки Relogio Feminino Часовник рачен Свеж Со попуст
Јулиј Жените Леопард Печати Кожа Хривнија Кварц Whatch Водоотпорен 3ATM Dropship Снабдувач Дијамант Ретро Гроздобер Часовници Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА C01 Мажи Жени Дрво рачен часовник Бели Бирање Авто Датум Кварц Види за Дами montre femme година Свеж Со попуст
БОБО ПТИЦА C01 Мажи Жени Дрво рачен часовник Бели Бирање Авто Датум Кварц Види за Дами montre femme година

На БОБО ПТИЦА дрвени види е направена од вистинско дрво и мека вистинска кожа, дизајниран за да ви даде т

DEN 993.00 1439.52
NATATE CHENXI Жените Кварц Види Кристал Кристал За Дама Нерѓосувачки Челик Бенд Круг Розова Бирање Водоотпорен рачен часовник Свеж Со попуст
Луксузен Сребрен Хривнија Зглоб Види Жените Часовници Мода Жените Часовници Дами се Види на Часовникот kol saati reloj mujer Свеж Со попуст
ЈУЛИЈ Жените Мода Зглоб Часовници, Кожа за на Рака Тенок, Елегантен Подарок Вљубените Orologio Relojes Де Mujer Царинење На Свеж Со попуст
2017 LONGBO Луксузен Бренд Мода Кварц Керамички Бело Злато Рака Жените Зглоб Види Уникатни Женева Hodinky Часовник Relogio Feminino Свеж Со попуст
MEGIR Бренд на Луксузни Жените Часовници Мода Кварц Дами Sport Relogio Feminino Часовник рачен часовник за Љубителите Девојка Свеж Со попуст
2017 Нови ЈУЛИЈ Бренд Жените Часовници Злато Вистински Месинг Хривнија Час Часовник Montre femme reloj mujer relogio feminino Свеж Со попуст
2017 Нови ЈУЛИЈ Бренд Жените Часовници Злато Вистински Месинг Хривнија Час Часовник Montre femme reloj mujer relogio feminino

Чиста вистински месинг рака, лесен за дизајн стил и атрактивни нараквица.com / categories_Payment Бенд Материјал :

DEN 1950.00 3546.24
Нови Жените Часовници Едноставна Плоштадот Dial Постои Скала Тенок Бенд Зглоб Часовници Секојдневен Хривнија Кварц Види Подарок Свеж Со попуст
Фестивал Меморијалниот Ден Подарок Пропушти Keke Вистинското Кафе Мини Светот Се Види Relogio Feminino Дами Жените Кварц Кожа Свеж Со попуст
Најновите Боја на бамбус Дрво Види За Жените Мода Tiangle Дрвени рачен часовник За Подароци Кварц Часовник Во Кутија Свеж Со попуст
2017 Дами Кожа Часовници Луксузен Бренд Жените се Облекуваат Кварц-Види Студент Дијамант Женски рачен часовник Девојка Часовник Свеж Со попуст
Моден Жените Прстен Види Елипсовиден Стерео Цвет Дами Clamshell Часовници Прилагодливи Прстени, Часовници Кварц LXH Свеж Со попуст
1Pc Екран Плоштадот Зглоб Види Кул ТВ Тест Кварц Leatherette Бенд Унисекс Види Нови T50P Капка брод Свеж Со попуст
1Pc Екран Плоштадот Зглоб Види Кул ТВ Тест Кварц Leatherette Бенд Унисекс Види Нови T50P Капка брод

Fashion TV Тест Екран Зглоб Види и кај Мажите и Лејди Квадратен облик, челични раце аналогни екран 3 бои за из

DEN 134.00 192.00
2018 Нови Жените Види Дама Дијамант Девојка Кристал Аналогни Кварц рачен часовник Кристал Дама Облечи Кожа Reloj Relogio A15 Свеж Со попуст
МИС KEKE глина симпатична 3D мини светот Цвет часовници Мода Жените часовник relojes mujer розев фустан дами кожа рачни часовници Свеж Со попуст
Кварц Часовници Топла 2017 Нова Мода Жените Мермер На Површина Од Нерѓосувачки Челик Бенд Кварц Движење На Зглоб Види Levert Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Симпатична Мачка Прекрасна Шема Дрво се Види Девојка Дами Оригинален Дрвена Рачно изработени Бамбус Зглоб Свеж Со попуст
2017 Жените Хривнија Часовници Кристал Фустан Дами мода Нерѓосувачки Челик Круг Dial уникатен дизајнер кварц-види montres femme Свеж Со попуст
Дами Мода Кварц Види Жените Кожа Секојдневен Облека на Жените Часовници се Зголеми Злато Кристал reloje mujer година montre Свеж Со попуст