Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски Стил Род Место Осветлување

Лофт Гроздобер LED Светла Песна Ковано Железо Тавански Светилки Облека Бар КОЧАН центарот на Вниманието Индустриски Американски

53 %

DEN 1534.00

DEN 3264.00

Свеж

Во магацинот


Производи detailes :
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите предмети се гаранција 1 година или повеќе, може да се купи во доверба. Примена : бар, продавница,кафуле,resteraunt, крпа продавница итн
Ние wll испрати 5 W LED светлото на рефлекторите сијалица .html
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39. И тоа е многу важно за нас. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress Trademanager или ни остави порака или e-mail. Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Моќност : 5 W LED/40-60 W сијалица. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, што се нула. Секој увоз наплатат се на купувачот одговорност. Главен материјал : Метал
5.5 метри шини, како следниов линк : 1 метар шини како следниот линк : шини конектори како следниот линк : http : //www. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ве молиме да ни остават што сакав боја инаку ние испрати случајно, благодарение. Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе изјави "ПОДАРОК" со помала вредност. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен. Големина : Светилка тело должина 19cm, светилка тело со дијаметар од 10.Напон : 110 V - 240 V
8. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад.Боја : Црна/Бела(Мат финиш)
7. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.00 ДОЛАРИ гостите можат да уживаат во следните Мобилни Поддршка Заградата за слободни. Крај : насликани
6.com/store/product/2-peice-I-L-Shape-Track-Connector-Rail-Adapter-Linker-Aluminum-Tracking-Accessory-Track-Light-Install/738928_32690887545.Следните предмети повеќе од 2050% попуст, кликнете на повеќе изненадувања :
Ретро Уметност Песна светлината Гроздобер Минималистички Американската држава стил индустриски Издолжена Род Следење на Светилка
Објектот има 3 модели што е прикажано на сликата, pls ни остави порака за вас сакав модел, во спротивно ние ќе ја испратите Модел На случаен избор. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. Светлосен извор : 1*E27 сијалица (може да се поправи на енергија-заштеда на крушка, led сијалица, Lumiled крушка, LED светлото на рефлекторите сијалица)
4. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела
Боја На Каросеријата: Црна, Бела
Тип На Објект: Песна Осветлување
сертификација: ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши: Бранеа Никел
Напон: 240V,230V,120V,220V,130V,260V,110V
Wattage: 5W LED
База Тип: E27
Бренд Име: RFHLX
Е Светилки Вклучени: Yes
Тип На Прекинувач: Knob префрлате
Стил: Арт Деко
Број На Модел На: песна светлина
Употреба: Индустриски
Извор На Светлина: LED Светилки
Гаранција: 3 Години
Извор На Енергија: AC
Е dimmable: No
Светлината Тело помошни материјали: Железо
занаети: Мат сликарство

Додатоци на производи

DHL Бесплатен превозот 20pcs/многу Ултра тенок дизајн 25W AC85-265V LED таванот вдлабнати мрежа вградна светилка / тенок плоштадот Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Модерна Црна Кристал Лустерот Модерна Црна Спалната Соба Pendant Лустерот Тифани E14 Кристал Лустерот Осветлување Свеж Со попуст
Модерната led лустери со далечински управувач за дневна соба, спална соба, Кујна Светла luminaria led затворен дома lustres Свеж Со попуст
Северна Европа Модерна Бакар Sliver златна Сенка Огледало виси Светлина E27 LED Сијалица Pendant Светилка Божиќ Стакло Топката Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Dimmable 9W/12W КОЧАН LED Таванот Светлина Површината Монтирани Кујна Бања Светилка КОЧАН LED Одредување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување Свеж Со попуст
Led Downlights 5w 7w 9w КОЧАН led ceilinglights светилка кујна алуминиум AC110V 220V 90-260V Lights & Осветлување

започнетекрајотИме на модел : 3 W 5 W 7 W КОЧАН LED Таванот светлина Напон : AC85 V~265 V Светлосен Извор : КОЧАН LED LED

DEN 108.00 120.00
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
Креативни дрво led таванот светлина Геометриски светилка современото живеење соба спална соба aisle балкон таванот светилка, Свеж Со попуст
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
Horsten Минимализам Модерната LED Таванот Светла Креативни Акрилик Алуминиум Таванот Светилка За Дневна Соба и Спалната соба Свеж Со попуст
5 Грб модерната класична кристал лустерот lustres de cristal лустерот тавански светилки светла фабрика за директна продажба Свеж Со попуст
ZMISHIBO Европски Стил Стакло Pendant Светилка 100-240V E27 Штекер Еден Чад Сива Таванот Монтирани Бар Трпезариска Маса во Спална Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant Свеж Со попуст
НЕО Блесок White/Black Минимализам Модерната LED Pendant Светла за Јадење во Кујна Соба Дневна Соба Виси Суспензија Pendant

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Големина : W950*500*H1200mm Brightenss Dimmable 46 W Топло или Ладно бела 60 WW1300*760*H1200mm Brightenss Di

DEN 7128.00 9504.00
бесплатен превозот Led Одредување на Светлината 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот вградна светилка AC85-265V Ултра тенок Круг Панел Свеж Со попуст
NANS LED Кристал Лустерот Светлина за Aisle Тремот Ходникот Скалите Кристал Прстен јадење светлина, LED Сијалица Гаранција Свеж Со попуст
Модерната G4 LED Pandant Светла Повеќе Скалила Светилки Тела Мода Живеење Спалната соба Decora Ресторан на Јадење во Кујна Осветлување Свеж Со попуст
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе

DEN 131.00 177.12
2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет Свеж Со попуст
2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок Квалитет

2 парчиња од 1 Метар Пруга Алуминиум За ЛЕР Песна Светлината Светилка Додатоци Висок КвалитетТип : Дведи

DEN 1400.00 1473.60
Пост Модерна Жител Злато Led Три Pendant Светлина Foyer Led Триаголник Виси Светлина Прилагодливи Led Суспензија Светилка Свеж Со попуст
Гроздобер Црно Железо Таванот Светилка трпезарија Центар Таванот Светла за Осветлување E27 110-240V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот Свеж Со попуст
Лофт Мали Цемент Лустерот Креативна Личност Ретро Индустриски Ресторан, Кафе Бар Цемент Лустерот

Големина на : A : Дијаметар 7cm Висина 9cm Б : Дијаметар 8cm Висина 10cmC : Дијаметар 5cm Висина 10cmОпис : Pendant Светла (

DEN 842.00 936.00