Преносни Бб Кларинет Торба ранец Случај рамо директно Soprano Saxophone Торба Случај ранец рамо EWI Торба

Преносни Бб Кларинет Торба ранец Случај рамо директно Soprano Saxophone Торба Случај ранец рамо EWI Торба

32 %

DEN 1683.00

DEN 2475.84

Свеж

Во магацинот

Ви благодариме на вашето разбирање и поддршка!
Големина на :
Должина : 76cm
Дијаметар на 12cm
Одговараат за
Soprano Saxophone(вклучуваат директно )
Бб Кларинет
EWI електронски blowpipe
Можеби ви треба премногу
Големина на :
Должина : 76cm
Дијаметар на 12cm
Одговараат за
Soprano Saxophone(вклучуваат директно )
Бб Кларинет
EWI електронски blowpipe
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво, ние ќе одговор на 8 часа, ви благодариме ! (Ако сте го "Што е Стан" во вас mobilephone, ве молиме Контактирајте со нас на : Нашите мобилни Телефонски Број : +8613632638320)
Општи Прашања
За Тарифни(ДАНОЦИ) :
Ние нормално прогласи пакет со многу Ниска Вредност за царинска фактура за цел да се спаси дополнителни даноци. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Ние секогаш се нудат најдобра цена за најдобри стока и услуга за вас. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас. Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе. Ве молиме никогаш нема да ја напушти негативни повратни информации за нас, бидејќи на крајот ќе пристигнат денес. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Ние брод на Ali Express' адресата САМО.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.
4) Ер Mail Пост е цената е најевтин, но времето за испорака зависи од Post office.
Затоа што големината на проблемите предизвикани од вратите,ние не би можеле да наплата на двете Логистички трошоци (испрати & се вратат назад). Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Совети :
Поради овој Случај/Торба е наменета за Стандардни музички инструменти, препорачуваме тоа е многу потребно за да ги проверите вашите музички инструмент модел & големина пред purches, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со сервисот.
Се надевам дека ќе може разбирање & surpport!
International Shipping :
1. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови. Ако ви се интересни во нашите производи, ве молиме цел & плати тоа сега!
.
Бидејќи царинскиот случаен идентификација на сличен легален начин декларација вредност,доколку не се произведе никакви увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот давачки, пријави се на клиентот одговорност, па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат.

Бренд Име: СМЕШНИ МАЧКА
Број На Модел На: JC-E-8A-40
боја: Црна
Површината Материјал: 1200d оксфорд ткаенина ткаенина
Интерен Материјал: црна свила сомот поставата 15mm сунѓерот 2mm се Враќа
Големина (Должина): 76cm (околу)
Дното дијаметар: 12cm (околу)
Материјал: 15 mm тешки сунѓерот
погоден: Soprano Saxophone(вклучуваат директно )КларинетEWI електронски blowpipe
Место на Потекло: Кина
Нето тежина: 0.65 kg (околу)
Количина: 1 Парче

Додатоци на производи

Бесплатен Превозот Нови Хроматска Harmonica Држачот за Buskers Устата Орган Поддршка Подготвуваат 10-дупка бесплатен превозот Свеж Со попуст
3pcs Труба Вентил Прст Копчиња Поправка Делови Сет на Свеж
3pcs Труба Вентил Прст Копчиња Поправка Делови Сет на

100% новиНие сме професионални производител на разни отворот , ligature , капа и различни музички инструмент д

DEN 410.40
Alto Рок На Отплата Soprano Saxophone Отворот За Treble Saxophone Делови Додатоци Бб Кларинет Црна Bakelit Свеж Со попуст
Alto Рок На Отплата Soprano Saxophone Отворот За Treble Saxophone Делови Додатоци Бб Кларинет Црна Bakelit

Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.Контактирате за Ако имате било какви прашања,

DEN 155.00 162.72
10 Дупка 2D Тон Блуз Harmonica / Бакар Полињата за Плоча & Покрие Златна Плоча на Плоштадот Брус Harmonica со Пластична Кутија Свеж Со попуст
Правец на Инструмент Поправка Комплет со Завртка Полињата за Игла Оска Музички Инструмент Додатоци за Flute Кларинет Алто Saxophone Свеж Со попуст
Suzuki C-20 Маслиново 10-Дупка Diatonic Harmonica Зелена Професионални Блуз Diatonic Harp10 Дупки Музички Инструмент [Изберете Свеж
1 парче Ослободување Вратот на ' рбетот дизајн Saxophone Рамо, Рака Темперамент за Алто(Ио)/ рок на отплата(Bb)/ Soprano(Bb) Свеж Со попуст
1 парче Ослободување Вратот на ' рбетот дизајн Saxophone Рамо, Рака Темперамент за Алто(Ио)/ рок на отплата(Bb)/ Soprano(Bb)

Избор на БОЈАВе молиме оставете порака за да нè која БОЈА ви е потребно : "Црна" "Темно Кафеава боја" "Свет

DEN 1032.00 1517.28
Bassoon Темперамент , на Рака , ги Собере сите големина НОВИ Свеж
Bassoon Темперамент , на Рака , ги Собере сите големина НОВИ

Bassoon се Подигнат НОВИСе подигнат тип ремени се шири товарот надвор за да на рамената наместо на вратот и

DEN 513.60
Практична Гума Алто Saxophone Отворот со Капа & Кожа Клип Sax Woodwind Музички Инструменти, Делови и Додатоци Свеж Со попуст
Практична Гума Алто Saxophone Отворот со Капа & Кожа Клип Sax Woodwind Музички Инструменти, Делови и Додатоци

Практична Алто Saxophone Отворот со Капа & Кожа КлипГлавни Карактеристики : Овој производ е направен од кожа

DEN 292.00 449.28
Sax Подигнат sax вратот рака кожа за на рака метал анти-оф кука за Ио Алто /Бб рок на отплата /Бб Soprano Saxophone употреба Свеж Со попуст
Sax Подигнат sax вратот рака кожа за на рака метал анти-оф кука за Ио Алто /Бб рок на отплата /Бб Soprano Saxophone употреба

Повратни информации : 1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличе

DEN 1080.00 1587.84
Рачно изработени висока quility Oboe Трската Двојно Трската дебелина Медиум Тешко професионален дизајн Свеж Со попуст
Рачно изработени висока quility Oboe Трската Двојно Трската дебелина Медиум Тешко професионален дизајн

Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еде

DEN 303.00 388.32
Германски стил Oboe Трската Двојно Полињата за Рачно изработени завршувањето заврши дебелина Мека; Средни Мека; Медиум; Среден Свеж Со попуст
IRIN Б Рамен Bugle Коњаница Труба Еколошки Пластика со Отворот за Бендот Училиште Студент Свеж Со попуст
IRIN Б Рамен Bugle Коњаница Труба Еколошки Пластика со Отворот за Бендот Училиште Студент

Опис : Б рамен трубаголемина : 44*11*11cmматеријал : пластикабоја : жолта,црвена,розова,темно сина,црна,зелена

DEN 480.00 685.44
Oboe Трската Случај Јавор Складирање Кутија за 3 Компјутери Трската Костен Боја Музички Делови Додатоци Свеж Со попуст
Oboe Трската Случај Јавор Складирање Кутија за 3 Компјутери Трската Костен Боја Музички Делови Додатоци

Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.(глав

DEN 574.00 604.32
1 Седиште Flute Затка Plug Завртка + Headjoint Плута + Flute Главата Капа + Кап Завртки Свеж
1 Седиште Flute Затка Plug Завртка + Headjoint Плута + Flute Главата Капа + Кап Завртки

Описи100% Сосема нов, не се користи .Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација .С

DEN 480.00
Висок квалитет Oboe Полињата за Средни Правец на Инструмент Дел Свеж
Висок квалитет Oboe Полињата за Средни Правец на Инструмент Дел

ОписКарактеристики : Пред игра, првиот полињата за потопено во вода, меур одвиткување вода е најдобро д

DEN 238.08