СТРУЈА на DC чекор надолу моќ LM2596S стабилизиран напон Текст:3.2 V-35V Излез :1.25 V да 35V 2A 150HKZ,Нови и оригинални

СТРУЈА на DC чекор надолу моќ LM2596S стабилизиран напон Текст:3.2 V-35V Излез :1.25 V да 35V 2A 150HKZ,Нови и оригинални

DEN 280.80

Свеж

Во магацинот

СТРУЈА на DC чекор надолу моќ LM2596 S стабилизиран напон Текст : 3.2 V-35 V Излез : 1.25 V да 35 V 2 A 150 HKZ,Нови и оригинални CN1002114603 Банкарски Трансфер/Pay Pal/ L/C 1. Стоките ќе бидат испорака во рок од 1-3 работа дена по исплата потврди. 2. DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS се прифатени.DHL се предлага поради тоа е најефтин и најбрз во кина. Pls љубезно ве молиме да ни кажете што oneyou сакаат. 3. Било несреќи, одложувања или за други состојби поврзани со превозот на компанијата не се на нашата должност. 4. Секој увоз надоместоци или давачки за купувачот е должност.

Број На Модел На: СТРУЈА на DC чекор надолу моќ
Фаза: еден фаза
Тековниот Тип: DC
is_customized: Yes
Употреба: DBW

Додатоци на производи

DIANQI напојување 48v 250w 12V 15V 24V 27V 36V 48V моќ suply 250w мини големина напојување единица предводена ac dc конвертор Свеж
DIANQI напојување 48v 250w 12V 15V 24V 27V 36V 48V моќ suply 250w мини големина напојување единица предводена ac dc конвертор

Сите параметри НЕ се посебно споменати се мери во 230 VAC текст, отценети оптоварување и 25 °C на собна темпе

DEN 1041.60
Бесплатен превозот 10pcs Нови оригинални MORNSUN Изолирани моќ модул B0515S-1WR2 B0515S-1W B0515S SIP-4 DC-DC 5V пак 15V Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 10pcs Нови оригинални MORNSUN Изолирани моќ модул B0515S-1WR2 B0515S-1W B0515S SIP-4 DC-DC 5V пак 15V

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

DEN 912.00 960.00
DIANQI напојување 12V 15V 24V 36V 48V 150w моќ suply 150w мини големина led напојување единица ac dc конвертор 12.5 НА 10A 6.5 Свеж
DIANQI напојување 12V 15V 24V 36V 48V 150w моќ suply 150w мини големина led напојување единица ac dc конвертор 12.5 НА 10A 6.5

1 uf & 47uf паралелно capacitor.EMS превозот обично трае 715days работни дена во зависност од земјата доставени доПОС

DEN 888.00
AC 85-265V да 24V DC 4А - -6A 100W Префрлување Напојување Одбор Напојување на Модулот Свеж
AC 85-265V да 24V DC 4А - -6A 100W Префрлување Напојување Одбор Напојување на Модулот

Моќ Модел : XK241224Заштита : overvoltage прекуструјна коло заштитаAC влез : AC85265 V (Глобален заеднички)AC фрекфенциј

DEN 412.80
Електронски 12V TTL Чекор надолу Ласерски Диоди LD Напојување Возачот Одбор Фаза Свеж Со попуст
Електронски 12V TTL Чекор надолу Ласерски Диоди LD Напојување Возачот Одбор Фаза

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Специфик

DEN 332.00 399.84
Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул G08 Капка брод Свеж
Нови 6A-8A Единица За 12V 100W Префрлување Напојување Одбор AC-DC Коло Модул G08 Капка брод

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Електрични компоненти Боја : Видете слики Моќ Модел : XK2412

DEN 366.24
10pcs L7924CV TO220 L7924 ДА-220 24V 7924 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот Свеж
10pcs L7924CV TO220 L7924 ДА-220 24V 7924 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот

10pcs L7924 CV TO220 L7924 ДА220 24 V 7924 Тритерминал напонски регулатор цевка triode Бесплатен превозот Купи повеќе колич

DEN 216.00
Aiyima Високо-моќ Sendust inductance 45uh 80A Магнетните Серпентина Inductor За Моќ Фреквенција синусен облик Инверторот 1000-2000W Свеж
2.1*5.5 мм DC Моќност џек Приклучок 12V RGB LED Лента Светлина Конектор 5.5x2.1 мм Адаптер 10pcs Свеж Со попуст
2.1*5.5 мм DC Моќност џек Приклучок 12V RGB LED Лента Светлина Конектор 5.5x2.1 мм Адаптер 10pcs

Должина : Околу 28cm / 11"Материјал : Пластични+ МеталDC 5.5 X 2.1 mmЦрвена за позитивни, црна за негативниСе кори

DEN 106.00 117.60
DIANQI прекинувач за напојување единица 60W 24V 12V 5V моќ suply мини големина din led ac dc конвертор ms-60-24 MS-60-5 MS-60-12 Свеж
DIANQI прекинувач за напојување единица 60W 24V 12V 5V моќ suply мини големина din led ac dc конвертор ms-60-24 MS-60-5 MS-60-12

5 KVACИзолирани отпорI / PО / P,I / PFG,O / PFG : 100 ohms / 500 VDCFitstandardБезбедност стандардОдговара UL1012EMC стандардво согла

DEN 259.20
SYK30200D DC напојување излез од 0-30V,0-200A прилагодливи Експериментални напојување на висока прецизност DC напонски регулатор Свеж Со попуст
5V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3Amp Адаптер, AC 100-240V на Текст за да DC 5V излез, 5.5 мм x 2.1-2,5 mm џек големина Ѕид Свеж Со попуст
5V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3Amp Адаптер, AC 100-240V на Текст за да DC 5V излез, 5.5 мм x 2.1-2,5 mm џек големина Ѕид

5 V 3А НИ Plug AC DC Адаптер 5 Volt 3 Amp Адаптер, AC 100240 V на Текст за да DC 5 V излез, 5.5 мм x 2.12,5 mm џек големина Ѕид Приклу

DEN 119.00 135.36
AC 100V-240V 24V DC 4А-96W Напојување Полначот Конвертор Адаптер За LED Лента Свеж
AC 100V-240V 24V DC 4А-96W Напојување Полначот Конвертор Адаптер За LED Лента

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Pls забелешка : (POWER КАБЕЛ НЕ СЕ ВКЛУЧУВААТ)Карактеристики : 1 Текст : AC 100240 V, 50 / 60

DEN 333.60
двојно лет де commutation d'alimentation 5V 10A 12V 4A100 W ac dc исхраната ac dc convertisseur 220 v 24 v 5 vOEM/ODM Свеж Со попуст
двојно лет де commutation d'alimentation 5V 10A 12V 4A100 W ac dc исхраната ac dc convertisseur 220 v 24 v 5 vOEM/ODM

5 KVAC 1minute Изолација отпор Влез и излез внатрешни : Текст и куќиште, Излез и куќиште : 500 VDC / 100 MΩ Работна тем

DEN 1376.00 1464.00
10pcs L7812CV TO220 L7812 ДА-220 12V 7812 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот Свеж
10pcs L7812CV TO220 L7812 ДА-220 12V 7812 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот

10pcs L7812 CV TO220 L7812 ДА220 12 V 7812 Тритерминал напонски регулатор цевка triode Бесплатен превозот Купи повеќе колич

DEN 61.44
Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ-8-500 Led драјвер 8W 8-16V 500mA постојан струја за напојување Meanwell АПЦ-8 за LED светло Свеж Со попуст
Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ-8-500 Led драјвер 8W 8-16V 500mA постојан струја за напојување Meanwell АПЦ-8 за LED светло

Оригиналниот ЗНАЧИ И АПЦ8500 Led драјвер 8 W 816 V 500m A постојан струја за напојување Meanwell АПЦ8 за LED светлоНашат

DEN 195.00 226.56
AC 10V-220V SCR Електронски Регулатор на Напон Модул Температура Брзина Контролер Затемнување Нежните Брзина Контролер Термостат Свеж Со попуст
Оригинални нови CYM1 тенок филм фино штелување capacitor променлива capacitor 3~18pf tunable capacitor film dielectric Свеж Со попуст
Оригинални нови CYM1 тенок филм фино штелување capacitor променлива capacitor 3~18pf tunable capacitor film dielectric

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

DEN 324.00 340.80
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30 Свеж Со попуст
1x HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Домаќинство Switch VEB73 P30

Карактеристики на производот : ултратенок, subminiature полн напон на текст (90 ~ 264 vac) Ниска бран и ниско ниво на

DEN 112.00 186.24
AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани Свеж Со попуст
AC-DC Префрлување Напојување 110V/220V да 3.3 V 700mA Buck Конвертор Регулирани

ACDC Префрлување Напојување 110 V / 220 V да 3.3 V 700m A Buck Конвертор РегулираниДетали за производот : Модул Својст

DEN 90.00 105.60
5R 5ohm 5 20R 20ohm 20 R Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24 Свеж Со попуст
5R 5ohm 5 20R 20ohm 20 R Ohm 100W Вати Алуминиум Wirewound Моќност Метална Школка Случај Отпорник Отпор RX24

Должина : 60mmШирина : (без два фиксни стапки) : 15mmДебелина : 21mmАко не се најде на листата што треба, ве молим

DEN 217.00 217.44
LED 12-24V Двојна USB Порт Автомобил Напојување Адаптер Приклучок Свеж
LED 12-24V Двојна USB Порт Автомобил Напојување Адаптер Приклучок

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Краток спој / прегреат заштита.Водоотпорен dustproof материјал може да се к

DEN 153.12
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка Свеж
Новите 7+15p 22pin SATA машки да IDE PATA 40Pin Женски JM20330 адаптер од SATA-IDE картичка

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис : Compatibale со : Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Win 7 32bit / 64bitОдговара за 40pin IDE уред, како ш

DEN 123.36
DC/DC Buck 12V 3.7 V 3А 11W Конвертор Чекор Надолу Автомобил Напојување на Модулот M07 dropship Свеж Со попуст
DC/DC Buck 12V 3.7 V 3А 11W Конвертор Чекор Надолу Автомобил Напојување на Модулот M07 dropship

Количина : 1 pc Влезен напон : DC 12 V (Влезен Напон мора да се Повисоки од 3 V Излезниот Напон) Излезниот напон :

DEN 111.00 130.56
1А TP4056 Литиум Батерија на Полнење Одбор Полнење Модул МИНИ USB 4V-8V 1000mA Добра DIY Свеж
1А TP4056 Литиум Батерија на Полнење Одбор Полнење Модул МИНИ USB 4V-8V 1000mA Добра DIY

Добредојдовте на нашата Продавница * Ставка Опис 1А TP4056 Литиум Батерија на Полнење Одбор Полнење Модул

DEN 21.12
10pcs L7808CV TO220 L7808 ДА-220 8V 7808 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот Свеж
10pcs L7808CV TO220 L7808 ДА-220 8V 7808 Три-терминал напонски регулатор на напојување цевка triode Бесплатен превозот

10pcs L7808 CV TO220 L7808 ДА220 8 V 7808 Тритерминал напонски регулатор цевка triode Бесплатен превозот Купи повеќе колич

DEN 76.80