1PCS Широк Бенд V Прстен Chevron V Прстени Редење Свадба Бенд Прстени Едноставни Геометриски Криви Прстени за Жени Мажи Подароци

1PCS Широк Бенд V Прстен Chevron V Прстени Редење Свадба Бенд Прстени Едноставни Геометриски Криви Прстени за Жени Мажи Подароци

DEN 47.52

Свеж

Во магацинот


Опис на производот : R002 Широк Бенд V Прстен Chevron V Прстени Криви Прстен Редење Свадба Бенд Прстени Едноставни Геометриски Прстени за Жени Мажи

Прстен Големина: 7.5
Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име: SJ
Пол: Жените
Метали Тип: Цинк Легура
Повод: Партија
Стил: Тренди
Обликотшема: Геометриски
Број На Модел На: V Прстени
Прстени Тип: Свадба Бендови
Поставување Тип: Никој
Површината Ширина: 5mm
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Метал
Компатибилност: Сите Компатибилен
Обликот: Chevron V Прстени
Шема: стрелка прстен
подарок: Широк V Прстен
дизајн: v прстен
Стил: бендот прстен

Додатоци на производи

Двојно Срце Љубов Прстен Мода Се Зголеми Златна Боја Прстени За Жените Кубни Циркони Шупливи Надвор Дизајн Свадба Бенд Ангажман Свеж Со попуст
CiNily Создадени Сина, Розова Белиот Оган Опал Кубни Циркони Сребро Позлатен Прстен на Големо за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Тренди-монистра Нови Стилски Сребро Галвански се Зголеми Розевиот Кварц Плоштадот Пирамида Прилагодливи Прст Прстен Мода Накит Свеж Со попуст
Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Нови Ретро Луксузен Инкрустирани Виолетово / Сино Кристал Прстен Прободен Бран Сребро Faux Камен Изјава Прстен Славна Личност Свеж Со попуст
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот Свеж
6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки НакитPls внимателно да се избере вистинс

DEN 559.68
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
Топла Продажба 24Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Свеж Со попуст
Мешани трговија на Големо 25Pcs/многу Симпатична Децата Децата од Животинско/Цртан/Слика Полимер Глина Прстен Измешани Стилови Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови Свеж Со попуст
QUEENWISH Волфрам Свадба Прстен Мажи Жени Црно Злато се Зголеми Зачекори Работ Полиран Фенси Ангажман Бендови

Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искренове покануваме да ја напушти позити

DEN 687.00 954.72