Мешани Големини Камења Уметност Декорација Кристал 3D Помине Уметност Топаз Рамен Грб Помине Уметност Алатка Не амбуланта корегирање Rhinestones

Мешани Големини Камења Уметност Декорација Кристал 3D Помине Уметност Топаз Рамен Грб Помине Уметност Алатка Не амбуланта корегирање

9 %

DEN 135.00

DEN 148.80

Свеж

Во магацинот

Други Бои (Кликнете на сликата) :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена. 3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 Ние сме фабрика директни, ако ви треба било какви посебни потреби сопствен стил. Ве молиме кажете ни, може да се произведува.

боја: Микс Големина 3000PCS, се Меша Големина 5000PCS, 2mm 5000pcs, 3мм 5000pcs, 4mm 5000pcs, 5mm 5000pcs, 6mm 1000pcs
Тип На Производ: Rhinestones
Бренд Име: Hisenlee
Употреба: Чанти,Чевли,Облека
Стил: Flatback
Обликот: Круг
Материјал: acryl
Rhinestones Тип: Лабава Rhinestones
Техника: Лепак За
Мешани Големини Кристал Боја: топаз
Пакет Големина: Mixed Sizes 3000pcs/5000Pcs
Акрилик Мешани Големини Rhinestones: 2mm 3мм 4mm 5mm 6.5 mm
Помине Уметност Rhinestones Употреба: Помине уметност ,Убавина облека,Убавина торба,Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало и така натаму
Точка име : Станот Назад Помине Уметност Rhinestones
Кристал Тип: Автора Продолжува Да Работи Уметност Акрилик Не Амбуланта Корегирање Flatback Rhinestones Помине Дизајн
Кристал Кристал (Рамен Грб): лесно може да се применува на широк спектар на превозникот со лепило
DIY железо-на Hot Fix кристал камења: Не Амбуланта Корегирање Кристал
Тежина: 27g/45g
превозот: Бесплатен превозот

Додатоци на производи

Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22

DEN 576.00 720.00
Нова убава везови модна ревија стил мешана боја чипка ткаенина свадба/партија носат чипка 130cm ширина 1 двор Свеж
DoreenBeads Мода Везени Закрпи Железо/Шие На Applique Златна Боја Топката Партија DIY Костим Фустан Шапка Торба 18*8.5 cm, 1Pair Свеж Со попуст
1 двор Мода венчаница исклучување бела/сино/розова sequins чипка ткаенина 51 ширина Свеж
1 двор Мода венчаница исклучување бела/сино/розова sequins чипка ткаенина 51 ширина

За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад Покрај

DEN 1243.20
120pcs/многу 2017 Метал Flatback Цвет Бисер Кристал Копчиња за Занаети Јасно Легура Rhonestone Копчиња за Свадба Embellishments Свеж Со попуст
120pcs/многу 2017 Метал Flatback Цвет Бисер Кристал Копчиња за Занаети Јасно Легура Rhonestone Копчиња за Свадба Embellishments

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 6styles, слики покажува подолу* Ве молиме оставете ги вашите бо

DEN 1647.00 1872.00
10pcs Симпатична черепот значки закрпи за облека, железо везени печ applique железо се шие на закрпи за шиење прибор за облека Свеж Со попуст
XUNZHE Дома Конец за Шиење Најдобар квалитет 20 репортажите / set црно и бело полиестер конец за шиење постави секој тркалаат Свеж Со попуст
NewFree Превозот 5/8 16mm торта Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Зелена Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300p

DEN 310.00 326.40
Топла продажба на Африкански Сува Чипка Ткаенини Швајцарската Voile Со Камен Висок квалитет на Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin ХРВАТСКА Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin ХРВАТСКА

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
027, бесплатен превозот на големо 25 m бела свила панделки ги красат свадба лента, хартија за завиткување, занает материјали Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Сина Опал Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот Свеж Со попуст
Да се шие на Rhinestones Сина Опал Зелена Опал Сребро ноктот 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм користат за DIY додатоци бесплатен превозот

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs /

DEN 310.00 326.40
2yards/многу 6.7 Инчи Широка Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~3~прекрасна~Висок Квалитет Свеж Со попуст
2yards/многу 6.7 Инчи Широка Везени Tulle Чипка намали мрежа чипка намали~3~прекрасна~Висок Квалитет

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 inches17cm)Доколку купите повеќе од 1 колич

DEN 371.00 403.20