Нови Пристигнување 12V / 24V 110-135db Супер Висока Тројно Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило

Нови Пристигнување 12V / 24V 110-135db Супер Висока Тројно Труба Воз Воздух Рог за Брод Воз Автомобил Возило

18 %

DEN 925.00

DEN 1128.00

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : - 135db супер висока - Ова воздух рог потребите на воздухот извор кој не е вклучено - Погоден за автомобили, камиони, бродови, сите видови autombiles со 12 V volt.
Спецификации : Карактеристики : - 135db супер висока - Ова воздух рог потребите на воздухот извор кој не е вклучено - Погоден за автомобили, камиони, бродови, сите видови autombiles со 12 V volt. Материјал : Сите метална база / chrome позлатен цинк труби(не-rusting) Напон : 12 V / 24 V Монтажа Хардвер : Вклучени Труба Дијаметар : 3.5" Краток Труба Должина : 6.2" Средината Труба Должина : 8.8" Долго Труба Должина : 11.3" PSI : 4-6 KPa поврземе Жица Големината(НЕ се Вклучени) : 7mm / 0.28" Пакет Тежина : 870g / 1.92 lb Пакет Тежина : 870(g) / 30.69(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 200(mm)*100(mm)*50(mm) / 7.87(во)*3.94(во)*1.97(во) Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакет содржи : 1 x Воз Воздух Рог

Тип На Објект: Мулти-тон & Claxon Рогови
Бренд Име: ZKXX
Модел Година: 2016 година
Објектот Тежина: 0.870kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: ROHS
Име На Модел: AUP_40M
Објектот Дијаметар: 3.5inch
Материјал Тип: Сите метални база / chrome позлатен цинк труби
Објектот Ширина: 3.5inch
Објектот Должина: 11.3inch
Објектот Висина: 11.3inch
Специјални Функции: Гласна Тројно Труба Воз Воздух Рог
Големина: Like the picture show
Напон: 12V
Автомобил модел: Универзална

Додатоци на производи

PXE14/PXE16 AC Компресор Контрола Електромагнетниот Вентил За Фолксваген Jetta Sanden За Шкода /Audi Свеж
PXE14/PXE16 AC Компресор Контрола Електромагнетниот Вентил За Фолксваген Jetta Sanden За Шкода /Audi

ОписБоја : Како Што Е ПрикажаноГолемина на : (Должина x Висина x Дијаметар)5cm x 8.5 cm x 2.3 см / 2" x 3.3" x 0.9"Пакувањ

DEN 768.00
LARBLL 6Pcs/Set Хром Тркала Гром & Заклучување Повлечи Орев За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба Passat Ауди 8D0601139F Свеж Со попуст
LARBLL 6Pcs/Set Хром Тркала Гром & Заклучување Повлечи Орев За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Буба Passat Ауди 8D0601139F

Состојба : 100% новиОЕМ БР : 8 D0601139 FВнатрешен Дијаметар : 17mmГолемина : 14mm X1.5Производителот Дел Број : 8 D0601139 F

DEN 721.00 767.52
Обтекател завртки целосна завртка колекции За ХОНДА CBR1000RR 04-05 CBR1000 RR CBR 1000RR CBR 1000 RR 04 05 2004 2005 Ореви Свеж
Обтекател завртки целосна завртка колекции За ХОНДА CBR1000RR 04-05 CBR1000 RR CBR 1000RR CBR 1000 RR 04 05 2004 2005 Ореви

FITMENT : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така

DEN 1487.52
Мотоцикл Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација за Хонда CBR 1000RR 2006 2007 Целосен Комплет Свеж
Мотоцикл Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација за Хонда CBR 1000RR 2006 2007 Целосен Комплет

FITMENT : За поголемиот број на мотор за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati ХарлиДејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така

DEN 1487.52
DEFUS Бренд Авто Дел Автомобил Караван Брод Motorhome Батеријата Брз Полнач за Батеријата Терминал Со Капи За Врвот Мислења Свеж Со попуст
Автоматскиот Автомобил на Пренос Течност Ниво Мерка моторното Масло контролната шипка за Мерцедес за Бенц 722.6 140589152 1220mm Свеж Со попуст
Топла R134A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои Црева Свеж Со попуст
Топла R134A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои Црева

Топла R134 A R12 R22 R502 Refrigerants Климатизација Алатка AC Дијагностички Цела Мерачи Двојно Табела Вентили со 3 Бои

DEN 1727.00 2364.96
1 Пар 6.5 за Хонда/Договор/Граѓански Автомобил Стерео Звучник Заградата Носителот Мат Жица Подигнат Адаптер Свеж
2006-2010 Фолксваген Jetta СЕДАН Црна Инструмент-Таблата Центар Пропустливи Замена Airbag Hole1K0-819-728-H,H 1K0819728 Свеж Со попуст
2006-2010 Фолксваген Jetta СЕДАН Црна Инструмент-Таблата Центар Пропустливи Замена Airbag Hole1K0-819-728-H,H 1K0819728

Новиот "ФОЛКСВАГЕН" ОЕМ 1 K0819728 H1 QB Jetta Цртичка A / C AC Грејач Воздухот се Пропустливи Центар Штекер NIPMPN : 1 K08

DEN 2980.00 3311.52
Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки WheelLug Ореви Стр 1.25, L: 50mm 20Pcs/Set ЕП-BLOX-750-1.25 Свеж Со попуст
Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки WheelLug Ореви Стр 1.25, L: 50mm 20Pcs/Set ЕП-BLOX-750-1.25

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Blox Фалсификувани 7075 Алуминиум Трки Wheel Lug Ореви Стр 1.25, L : 50mm 20 Pcs / Set Е

DEN 273.00 273.12
Универзална Супер Воздух рог гласно воз Рог Автомобил 64cm 150DB 12V/24V Хром Сирената Рогови Брод алармот се Огласува АВТОБУС Свеж Со попуст
Висок Квалитет Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Tiida Livina Peugeot Citroen Рено 27150-ED70A 27150ED70A Свеж Со попуст
Висок Квалитет Компресор Моторни Грејач Фан Отпорник За Nissan Tiida Livina Peugeot Citroen Рено 27150-ED70A 27150ED70A

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ на Производителот Дел Број : 27150ED70 A Осветленост Дел Број : 7701048390, 7701207718 Друг Де

DEN 527.00 554.88
17 Инчен 12V / 24V 150dB Супер Висока Автомобил на Воздух Управувана Рог Еден Труба за Автомобилски Камион Брод Воз Lorry Свеж Со попуст