10Pcs Мешани 18MM Природен Камен Прилепува Копчиња Случаен Одговара DIY Прилепува Нараквици Монистра Прибор трговија на големо Шарм Жените ZF001

10Pcs Мешани 18MM Природен Камен Прилепува Копчиња Случаен Одговара DIY Прилепува Нараквици Монистра Прибор трговија на

DEN 201.60

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Нараквици
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Материјал: Полу-скапоцени камења
Обликотшема: Круг
Нараквици Тип: Шарм Нараквици
Компатибилност: Сите Компатибилен
Затворач Тип: За да се префрлате-clasps
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
Поставување Тип: Тензија Планината
Пол: Жените
Број На Модел На: ZF001
Функција: Порака Потсетник
Бренд Име: XINNVER
одговара snao копчето: 18mm snap нараквици накит
is_customized: Yes
Број На Модел На: ZF001
szie: 18mm

Додатоци на производи

2 стил мода 9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра нараквици за жените врвен квалитет diy накит 7.5 инчен Свеж Со попуст
Моден SG0065 Гроздобер Мачка очи Зрнца Трендовски snap Алка Нараквици Еластични одговара 18MM snap копчето накит трговија на Свеж Со попуст
Класичната Нерѓосувачки Челик Љубители' Ткаенината Накит Мода Црна/Розово Злато боја Гроздобер неколку Накит Едноставен Дизајн Свеж Со попуст
Моден Мажите Хривнија Широк Ткаенината Кожа Wristband Накит Рачно Изработени Плетенка Легура Тока Црна Браун Панк Стил На Хип Свеж Со попуст
ФАБРИКА Антички Кристал Шарм Пандора Нараквици& Алки со Apple и Цвет Кристална Топка Жените Свадба Накит за Подарок Свеж Со попуст
FGifter Етничка Сидро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Накит за Жените и Мажите Нова Година Декорација Значки Свеж Со попуст
STRATHSPEY Кожа Цвет Убавина Хривнија Жените Кристал Монистра Pulseira Магнет Накит Шарм Multilayer пријател Подарок Кафена Свеж Со попуст
Моден beaded нараквици 6mm сина природни lapis lazuli полу-скапоцени камења круг бисери на жените накит одлуки 7.5 инчен B1927 Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит Свеж Со попуст
Моден жените Заврши Нараквици Slake Кожни Нараквици Со Кристали Камен Неколку Накит

MOQ 1pcs Големина Должина : 19cm Тежина 16g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон на

DEN 120.00 172.32
J030 Бренд 2018 Жените шарм Хривнија Ретро Гроздобер Дама рачно изработени Накит Црна Готски Монистра Хривнија ѓердан слободни Свеж Со попуст