Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

Dingdong Музичка Мелодија Врата 12V Жичен Вратата Бел За Контрола на Пристап

11 %

DEN 342.00

DEN 384.00

Свеж

Во магацинот


Жичен врата, зуи на ѕвонење, мека глас гласно и јасно
Лесно да се инсталира, 12 V DC напојување, без батерија инсталирана.
Димензии : Должина 87 × 62 × 23 MM
Боја : Бела
Инсталации методи :
Инсталации (треба 12 V напојување употреба) :
1, црвена со црна 12 V напојување позитивни и негативни пристап терминал;
2, жолта со зелен сигнал линија поврзан контрола на пристап (БЕЛ крајот);
Звукот е : 80 db;
Забелешка : Овој жичен врата без копче може да се користи само со вратата контрола на пристап

Бренд Име: Jedrek
Број На Модел На: AC-BELL01
боја: Бела
Напон: 12V
is_customized: Yes

Додатоци на производи

100pcs TK4100/EM4100 125Khz RFID Близина Картички лична Карта Вратата за Влез Пристап 0.8 mm, RFID access cards (пристапни кодови. Свеж Со попуст
100pcs TK4100/EM4100 125Khz RFID Близина Картички лична Карта Вратата за Влез Пристап 0.8 mm, RFID access cards (пристапни кодови.

Оваа нарачки : 100cardsчип : Tk4100,само читаат, ( Компатибилен со em4100)Детали За Производот : Фреквенција : 125 KHZДи

DEN 456.00 479.52
220v 110v 12v 24V единечен канал индуктивен возило јамка детектор за автомобил паркинг Свеж Со попуст
220v 110v 12v 24V единечен канал индуктивен возило јамка детектор за автомобил паркинг

Излезниот сигнал може да се користи за контролирање на врата и вратата се вози механизми, оперативни ба

DEN 570.00 600.00
Нерѓосувачки Вратата 12V DC Успеат Безбедно НЕ Тесен-тип Врата Електрични Штрајк Заклучување За Контрола на Пристап на Моќ Брави Свеж Со попуст
Безбедноста Еден Фотоелектрически Зрак Сензор Детектор за Авто-Вратата на Системот за Контрола Свеж Со попуст
Безбедноста Еден Фотоелектрически Зрак Сензор Детектор за Авто-Вратата на Системот за Контрола

Карактеристики : Со Повлече во & out тип socket за лесно жици.Усвојување на microcomputer контрола технологија,висо

DEN 1111.00 1248.00
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите метал пристап за контрола на тастатура со 180KG Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V Свеж Со попуст
Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12V AC 110-240V

Вратата за Контрола на Пристап Прекинувач Снабдување 3А DC 12 V AC 110240 VОва е 110 V240 V Контрола на Пристап Напој

DEN 641.00 720.00
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs Свеж
Контакт SLE 4442 Чип со HICO Маг-шари ISO7816 ПВЦ Smart IC Card-10pcs

ФункцијаЧип : SLE4442 компатибилен чипМагшари : HICOСтандард : ISO7816Боја : бела празноМатеријал : ПВЦ256*8битни EEPR

DEN 264.00
SAMSUNG SHP-DP728 Keyless BlueTooth Отпечаток PUSH PULL Две Начин Дигитални Врата: англиски Верзија Голема Mortise Сребрена Свеж Со попуст
RFID EM картичка, 125kHz,0.8 mm тенка картичка, suibable за контрола на пристап/ паркинг+мин:10pcs Свеж
RFID EM картичка, 125kHz,0.8 mm тенка картичка, suibable за контрола на пристап/ паркинг+мин:10pcs

Оваа картичка може директно да се користи во : контрола на пристап / време присуство / паркинг, деловна

DEN 87.84
100pcs Ntag213 Ознаки за NFC 13.56 MHz ISO14443A NFC Налепница Ntag 213 Сите NFC на Телефонот се Достапни RFID NFC ознака Налепници Свеж Со попуст
100pcs Ntag213 Ознаки за NFC 13.56 MHz ISO14443A NFC Налепница Ntag 213 Сите NFC на Телефонот се Достапни RFID NFC ознака Налепници

NFC ОЗНАКА НалепницаСпецификација : Чип : Ntag213 Физички капацитет : 180 бајти Искористен капацитет : 144 бајти

DEN 470.00 619.20
Рачни 125KHz EM4100 TK4100 RFID Копир Писател Duplicator Програмер Читателот + 5pcs EM4305 Rewritable ID Keyfobs Ознака Свеж
Рачни 125KHz EM4100 TK4100 RFID Копир Писател Duplicator Програмер Читателот + 5pcs EM4305 Rewritable ID Keyfobs Ознака

Прочитајте и да Копирате и дупликат на 125 KHz EM4305 T5557 T5557 5200 картичка / keyfob запис итн Поддршка 125 Khz EM4100 / TK410

DEN 470.40
RAYKUBE 12V5A Напојување Кутија ПРОЗОРЦИ Резервната Моќност Понуда За Пристап на Системот за Контрола Свеж Со попуст
RAYKUBE 12V5A Напојување Кутија ПРОЗОРЦИ Резервната Моќност Понуда За Пристап на Системот за Контрола

RAYKUBE 12 V5 A Напојување Кутија ПРОЗОРЦИ Резервната Моќност Понуда За Пристап на Системот за КонтролаОваа П

DEN 1800.00 2399.52
1pcs/многу NFC Ознака Ntag215 504 Бајти ISO14443A ПВЦ Бели Картички За Android,IOS NFC Телефони Свеж
1pcs/многу NFC Ознака Ntag215 504 Бајти ISO14443A ПВЦ Бели Картички За Android,IOS NFC Телефони

1pcs ISO14443 A за NFC Картичка RFID Smart Ознака 1k NTAG215 Чип Бела Карта за Сите NFC вклучени уредиИме на производОзнаки

DEN 19.20
10pcs/многу 125khz запишување преработи празен бел t5577 смарт картичка,смарт картичка копче,хотелски клуч картичка Свеж Со попуст
10pcs/многу 125khz запишување преработи празен бел t5577 смарт картичка,смарт картичка копче,хотелски клуч картичка

10pcs / многу Контрола на Пристап на RFID ID rewritable Тенка пвц Картички со Чип : T5567 / T5577 / T55571 високо квалитетни пв

DEN 136.00 143.52
wiegand бренд 32-битна TCP/IP четири Вратата Контрола & моќ случај,поддршка на софтвер/ web/ паметен телефон / пожар, итн Свеж
DIYSECUR Висок Квалитет DC12V Електронски Вратата Ѕвоно За Врата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Бела Свеж Со попуст