Askmeer X8 Мини Отворено Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Shockproof Звучникот Длабок Бас Subwoofer за Велосипед Патување Cycing

Askmeer X8 Мини Отворено Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Shockproof Звучникот Длабок Бас Subwoofer за Велосипед Патување

25 %

DEN 811.00

DEN 1080.96

Свеж

Во магацинот

Рака-free функција 3. Со цел да се заштитат интересите на двете страни, ние бараат купувачот да снимате видео , да се пука, кога се отвори пратката , да се провери дали лекот е комплетна, дали оштетените ,дали карактеристики се непроменети. Отворено тешки говорникот 9.5 RF растојанието : Фреквенција : 2. Line in, Selfie 7.480 G SNR : >80db Нарушување : Работен напон/тековни : 3. Опис на производот : Пакет е надградба на шарени сандак,благодарение на Bluetooth профил : Bluetooth V4.-/Претходната песна 5.2 V напон на Полнење/тековни : DC 5 V капацитетот на Батеријата : 5 V 500m Ah Полнење време : 1-2 H,Репродукција време : Околу 3 Часа Номинална моќност : 3 W*2 Стерео Материјал : TPU+ABS Пренослива Безжична Bluetooth Отворено Shockproof Спорт Стерео техника loudspeaker (Звучник Длабок Бас Subwoofer за Велосипед Патување Јава Cycing Компатибилни Модели : Сите уред со bluetooth функцијата како што се : За i Phone 3 Gs 4 4s 5 5c 5s За i Pad 1 2 3 4 i Pad мини За i Pod Touch 4 5 Нано 4 5 6 7 За Galaxy S2 S3 S4 i9300 i9500 мини Галакси Забелешка I II N7100 Галакси Јазиче За HTC One M7 Серија За Sony Xperia S Z За Nokia Lumia 800 820 900 920 итн повеќе Bluetooth уреди
Пакет Се Вклучени :
Bluetooth Звучник*1,
Полнење Кабел*1
Користење на упатството*1
Аудио кабел*1
Железо Прстен*1 (бои случаен избор)
Поврзани Производи Мојот пријател, Љубезно ве молиме имајте во предвид овие совети : Нашата продавница надеж дали нашата најголема напори да се обезбеди на клиентите со квалитет на производи и услуги, сите производи се провери и тестирани потоа испратени надвор. Инаку, ние не прифаќаме никакви каже производот се водат за исчезнати, производ оштетени , или производот неупотребливи е спор .Репродукција/пауза 4. Ако не може да се прифати , ве молиме да не цел.За Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!,Вашите повратни информации тоа е навистина важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека може да ни остави голем повратни информации, ви благодарам многу ! Ако имате проблем при користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне да се реши
.+/Следната песна 6.Водоотпорен IP66 , Анти-прашина, Анти-drop опцијата,Единствен Резервоар Дизајн 8.За Превозот : Секогаш наредби ние ќе брод во рок од 1-3 дена, освен за одмор, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL, FEDEX,UPS-от, ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн, Сите наредби може да се следи на цел детали или Пост веб-Сајт, Доколку не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро.2, со A2 DP V1. Нашата цел е задоволството на клиентите! (Руски пријатели ве молиме имајте предвид, ве молиме да го користите вашето целосно име и презиме кога ќе цел, ви благодарам !) 2. ( нарачки значи Стандардно прифати ова правило) ви Благодариме за разбирањето.Безжична Bluetooth Текст 2.За Време на Испорака : Ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги ефикасност,затоа што не можеме да го обезбедат точното време на испорака,на следниот графикон се за повикување само 4.

Поддршка СТАН: No
Поддршка Apt-x: No
Аудио Crossover: Двонасочна
Бренд Име: ASKMEER
Водоотпорен: Yes
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Интелигентни Личен Асистент: Никој
Далечинска Контрола: No
Материјал: Пластични
Репродукција Функција: Mp3
Број На Модел На: X8 водоотпорен Bluetooth Звучници
Канали: 2 (2.0)
екран: No
комуникација: Bluetooth,ПОМОШЕН
Звучник Тип: Преносни
Фреквентен Опсег: Други
Број на Звучникот за Куќиште: 2
екран: No
PMPO: 6W
Гласовна Контрола: No
Батеријата: Yes
Излезна Моќност: 6W
Кабинетот Материјал: Пластични
Извор На Енергија: Батеријата
Функција: Никој
Вграден Микрофон: Yes
боја: Сина,Зелена,Црна
Материјал: Силикон +ABS
Bluetooth Верзија : 4.2
Време на репродукција: 3 часа(врз Основа на Обемот)
Тип: Отворено Спорт Bluetooth Звучник
Употреба: за Велосипед Патување Јава Cycing
За: Отворено Напојува Јазик За iphone/Samsung/PC/Лаптоп
Употреба: Пренослив Аудио Плеер, Мобилен Телефон, Компјутер, Фаза
радио: No
Водоотпорен: IPX66 водоотпорен

Додатоци на производи

НОВИОТ ПАТЕНТ USB SOUNDBAR СО ВГРАДЕН-ВО SUBWOOFER USB ДИГИТАЛНИ АУДИО ЗВУК БАР ЕДЕН КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ &АУДИО ЗА КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК Свеж
БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB/ТФ/BLUETOTH/FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУЧНИК

БЕЗЖИЧНА МИНИ LED СВЕТЛО BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО USB / ТФ / BLUETOTH / FM РАДИО , ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ, ПРЕНОСНИ SUBWOOFER ЗВУ�

DEN 376.80
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил

2 парчиња Црна 12 V 120 W 92d B Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомоб�

DEN 613.00 851.52
2 парчиња 6.5 Инчи 180W 3 Начин Автомобил Hifi Гласно Говорник Коаксијален Рог Целосна Фреквенција Auto Автомобили Аудио Музика Свеж Со попуст
12V Универзална РКА Линија Автомобил Stero Радио Конвертори Звучник со Висок Низок Автомобил Засилувач Автомобил Аудио Отпорност Свеж Со попуст
Безжичен звучник кутија со Микрофон Микрофон Звук бар Супер Бас Преносни Bluetooth звучник за iPhone xiaomi mi Sony Телефони Свеж Со попуст
Безжичен звучник кутија со Микрофон Микрофон Звук бар Супер Бас Преносни Bluetooth звучник за iPhone xiaomi mi Sony Телефони

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Поради акции статус и временски �

DEN 621.00 667.20
Автомобил Bluetooth Приемникот на Звук Систем Рецептор ООП Bluetooth4.0 Аудио Приемникот Bluetooth Музички Приемник за телефонот Свеж Со попуст
Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници Свеж Со попуст
Aiyima 2PC Аудио Високотонци 98MM Piezoelectric Tweeter Аудио Звучници 150W Treble Керамички Piezo Звучници

Опис на производот : Фреквенција : 520 KHz Чувствителност : 91d B Максимална моќност : 150 W Надворешниот дијамет

DEN 262.00 290.40
Врвен AMT алуминиум говорникот воздух движење трансформатор tweeter 3AMT Свеж Со попуст
Врвен AMT алуминиум говорникот воздух движење трансформатор tweeter 3AMT

КАРАКТЕРИСТИКИ• Робусни метал faceplate обезбедува сигурна, стабилна монтажа• Ниска маса pleated Kapton дијафра�

DEN 2592.00 2879.52
GHXAMP 30265 се Движат на железо Единица Средината на Ниска фреквенција Композитни Слушалка Звучници Единица Може да го замени Свеж Со попуст
Wotefusi Автомобил Говорникот Tweeter 120W Топла Супер Моќ Висока Купола Високотонци Висок Квалитет, Нема ниту една Поплака Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили

2 парчиња Црна 150 W YH120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомо�

DEN 296.00 399.36
1pair добар квалитет NS-2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазик Свеж Со попуст
1pair добар квалитет NS-2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазик

1pair добар квалитет NS2000 Nobsound hifi 6.5 инчи Пасивни јазик Публикации јазикБренд : Nobsound NS 2000 Боја класификациј�

DEN 5882.00 6192.00
Нови Пристигнување 1pc 8 Инчен 196mm Говорникот Пена Работ на Високо Квалитетни Звучници Опкружувачки Поправка Woofer Пена Работ Свеж Со попуст
П-8 48W 500m Далечински Управувач Лов Mp3 Птица Повикувачот Стапица Птици Звук Играч Патка Лов Decoy Опрема USB Мини Звучник Свеж Со попуст