Дигитални Кујна Термометри Готвење Храна Температура Мерка за Храна, Месо, Скара, СКАРА, Млеко,Аквариум и Бања Вода

Дигитални Кујна Термометри Готвење Храна Температура Мерка за Храна, Месо, Скара, СКАРА, Млеко,Аквариум и Бања Вода

29 %

DEN 82.00

DEN 115.68

Свеж

Во магацинот

Дигитални Кујна Термометри Готвење Храна Температура Мерка за Храна, Месо, Скара, СКАРА, Млеко,Аквариум и Бања Вода Функција Моделирање едноставен, елегантен, LCD панели вметнати врски, влага-отпорен, силен анти-мешање, се однесува на ладилник кабинети, display counters и други потреби на температура, мерење и прикажување на различни опрема. Спецификација Температура опсег : -50~ 110°C, Температура на екранот резолуција : 0.1 Температура мерење на точност : ±1°C Напојување : две LR44 копчето батеријата-напојува Долго сондата линија : 1 метар моделирани случај сонда Големина : 47*29*15mm Пакет тежина : 60g Пакет Содржина 1 x Дигитален LCD Термометар Превозот Притиснете A. Ние ќе испраќање на производи во рок од 37 дена, по систем потврдите вашата цел. Б. Ние ќе брод на цел од страна на Кина Пост Воздух Mail/ 4 PX Сингапур Пост /e Packet/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,брза испорака(DHL/EMS) се достапни, но ќе мора плати пратката надомест за тоа. В. Ние не garantee време на испорака за сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Thess дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. D. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот refence само. Плаќање Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас, што ни направи посигурни да се развие бизнис и служат подобро.Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт . Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Политика за наплата Гарантира 100% задоволството на нашите корисници. 100% БЕЗБЕДЕН шопинг гаранција. Ако сте примиле е погрешен, оштетување, дефект на објектот, или објектот не како што е опишано, Вие сте добредојдени да не контактирате за делумно/целосно враќање на средствата или замена. Купувачите можат да го врати во рок од 7 дена, ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните откако ќе примачот на објектот.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад. Имајте на ум не Сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот е одговорноста.

боја: Без батерии
Тип: Домаќинство Термометри
Број На Модел На: Сензор На Температура На
Термометар Тип: Дигитални
Материјал: Метал
Термометар Употреба: Фрижидер Термометри
Бренд Име: QearFun
Употреба: Фрижидер, аквариум
Функција: Дигитален Термометар

Додатоци на производи

1PC Нерѓосувачки Челик Готвење Рерната Млеко Храна Месо Сонда Термометар Мерач 100 степени C42 Свеж Со попуст
1PC Нерѓосувачки Челик Готвење Рерната Млеко Храна Месо Сонда Термометар Мерач 100 степени C42

Материјал : Нерѓосувачки челикПогодно да се носат, убави и издржливТемпературата опсег : 10100cБирање голе

DEN 84.00 88.32
Висока точност LCD Дигитален Термометар Hygrometer Електронски Температура Влажност Метар Часовник Метеоролошка Станица Затворен Свеж Со попуст
Топла Инстант Читаат Дигитални Храна Термометар со Магнет Расклопна Сонда СКАРА Скара Кујна Алатка Висок Квалитет LXY9 DE27 Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Печка за Готвење СКАРА Сонда Термометар Храна Месо Мерач 200 Centigrade

Опис : Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни да се носат, убави и издржливи Температура опсег : 0~200 Centi

DEN 111.00 124.32
MOSEKO Домаќинство Затворен & Отворено Температура Влажност Метар Температура на Екранот Термометар Hygrometer Следи Временската Свеж Со попуст
MOSEKO Топла Продажба на Дигитални Кујна Термометар За Месо Вода Млеко Готвење Храна Сонда BBQ Електронски Рерна Термометар Свеж Со попуст
Bakeware F/C 2 од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Пушач Јама Скара Bimetallic термометар Temp Мерач со Dual-Gage 500 Степен Готвење Свеж Со попуст
Bakeware F/C 2 од не ' Рѓосувачки Челик BBQ Пушач Јама Скара Bimetallic термометар Temp Мерач со Dual-Gage 500 Степен Готвење

Карактеристики : Точни термометар мерач со антимагла стакло.Прочитајте температурата лесно преку dial.За

DEN 111.00 130.56
MOSEKO Рерна Термометар Кујна Храна Сонда Вода Скара СКАРА Месо Термометар Тајмер Аларм Функција Дигитален Термометар ТА-238 Свеж Со попуст
MOSEKO Топла Продажба Кујната Готвење Месо Температура Застане Dial Рерна Термометар Температура Мерач Gage Свеж Со попуст
MOSEKO Топла Продажба Кујната Готвење Месо Температура Застане Dial Рерна Термометар Температура Мерач Gage

Карактеристики : Рерната Термометар мерки вашата рерна на температура за да се осигурадека сите на ваши

DEN 109.00 128.64
MOSEKO Електронски Сонда BBQ Кујна Дигитални Месо Термометар Готвење Храна Рерна Термометар JR-1 Свеж Со попуст
MOSEKO Електронски Сонда BBQ Кујна Дигитални Месо Термометар Готвење Храна Рерна Термометар JR-1

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетПенкало форма, лесно да се носатЦелзиусови степени и Сте

DEN 125.00 178.08
MOSEKO Мини Затворен LCD Дигитален Термометар Hygrometer Аларм Тајмер Метеоролошка Станица Електронски Температура Влажност Свеж Со попуст
Електронски Термометар Hygrometer Дигитални LCD Температура Влажност Метар Затворен Отворено Метеоролошка Станица Тестер Со Свеж Со попуст