Лофт ЛЕР Песна Светилки Нордиските Ретро RH Американскиот Индустриски LED Спот Светилка Црна Таванот Светлина Гроздобер Место Светло Ѕид Sconce

Лофт ЛЕР Песна Светилки Нордиските Ретро RH Американскиот Индустриски LED Спот Светилка Црна Таванот Светлина Гроздобер Место

40 %

DEN 879.00

DEN 1464.48

Свеж

Во магацинот


ние продаваме голем број на видови на pendant светилка,лустерот,таванот светлина, led светло,цевка светлина,панел светлина ,led модули ,string,ленти,луковици,потоп светлината ,светла ,и некои сезона партија светла. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Вие треба да се вратите пред контактирајте со продавачот, под нормални околности,
купувачот ќе се врати само дел од проблемот, но не сите, продавачот е одговорен за квалитетот прашања
дел од напред и назад товар.
Сосема нов и висок квалитет.ајде да работат заедно ,ајде!
Повратни информации
Почитувани купувачи, ви благодариме за вашата нарачка. Неисправни предмети.
Транспорт време
Испрати страна на ФЕДЕКС/UPS/DHL, Европа и сад е генерално 8 дена да пристигне, други локални одложена за 3 дена.
Вашата поддршка и разбирање ќе ме задржи се движи.
Светлината Информации :
Светилка тип : Железо Pendant Светилка
Материјал : Железо
Стил : Европската модерен стил
Предложено е применливо простор : трпезарија, дневна соба, бар, итн.
Ние придаваат големо значење на услуга на клиентите, пред да замине на негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, и да ни даде
шанса, ние ќе се потрудиме со вас да го решат вашиот проблем.
Политика на враќање
Ние ја поддржуваме 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, да се задржи непроменети околности,
ќе може да се врати. Само остави негативен или неутрален повратни информации не е најдобар начин.
Инспириран од sculptural едноставноста на месинг готвење садови и традиционалните вода садови, Победи нијанси се направени од рака-тепани месинг од страна на квалификувани занаетчии.
3 Пред да се испрати нашиот проект, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди враќање адреса, логистика, а се враќаат еден број
Препродава или wholesell :
ќе ви обезбеди најдобра цена и со најдобар квалитет .
Совршена декорација за дома мебел. Поднесе барање за враќање во рок од 15 дена, еден месец да се обезбеди замена.
Простор Одговара : Дневна Соба, Спална Соба, Бар
Забелешка : ве Молиме да се побара професионална техничар за да помогне да се инсталира. Како да се производот е вистинска големина, ве молиме обратете се до параметар. Се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам дали нешто јас може да ви помогне за се препродава или големо.
Предложено е применливо простор големина : 5-20 квадратни метри
Напон : 110 V-220 V
Предложениот извор на светлина : E27 топло бела или бела сијалица
Извор на светлина вклучени Да или Не : Не
Боја : КАКО НА СЛИКАТА
Answer : ___________________________ Note : производот е сцена график е само за на сцена симулација.
На Бразил е гости : Бидејќи Бразил Царинската е многу строг, и логистика брзина не е добро, понекогаш тоа ќе биде многу бавно, ве молиме да се разгледа сериозно.
Изработени од Железо. Испрати од Кина пост околу 25 дена. Своите топли, златен изглед го прави многу ценети материјал во уметноста, како и декоративни дизајн.

Тип На Објект: Pendant Светла
Заврши: Железо
Бренд Име: ZHIDU
База Тип: E39
Стил: Земја
Осветлување Област: 1-3square метри
Извор На Светлина: Метал Halide Светилка
Извор На Енергија: AC
Тело Материјал: Железо
Инсталација Тип: кабелот pendant
Е dimmable: Yes
Техника: Помина мелење
Место: Салон
Напон: 36V
Примена: Трпезарија
Материјал: Метал
сертификација: CCC
Е Светилки Вклучени: No
Број на извори на светлина: 3
Тип на извор на светлина: LED СВЕТЛА
Тип На Прекинувач: No
прилагодлива висина: 800
димензија: 300
Главното поле на примена: Слободно време за забава
Стил: Американската Држава
Просечниот животен век: 500000
Напон: 220 v
Апликацијата места: | | бојадисана јадење

Додатоци на производи

1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина, Свеж Со попуст
1pcs Ултра Светла 3W 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот Вдлабнати вградна светилка Круг Панел светлина 1800Lm Led Панел Светлина,

LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка 85265 VLED Одредување на светлината Топло Бела / Кул Бело Б

DEN 115.00 143.52
Dimmable 3W 9W 12W 18W 25W LED Панел Светлина Топло Бела/ладно Бела плоштадот Суспендирани LED Таванот Место Осветлување Сијалица Свеж Со попуст
бесплатен превозот Led Одредување на Светлината 6W 9W 12W 15W 25W Led Таванот вградна светилка AC85-265V Ултра тенок Круг Панел Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување Свеж Со попуст
Dimmable LED вградна светилка Таванот Панел Светлина со возачот AC110V/220V 3W/4W/6W/9W/12W/15W Вдлабнати LED Таванот Одредување

LED вградна светилка Dimmable 4 W 6 W 9 W 12 W 15 W 25 W Круг Ultrathin SMD 2835 Моќ Возачот ТаванотПанел Светла Ладно И Топло Бе

DEN 131.00 177.12
Бесплатен превозот Кол 22cm бакар E27 база на црна светлина 110V или 220V Lumiled сијалица кафе бар осветлување гроздобер светилки Свеж Со попуст
Ретро Креативна Уметност Flute Pendant светлина E27 железо, индустриски Правец на Pendant светилка за Магацин/Ресторан/Кафе Свеж Со попуст
Модерен Минималистички Креативна Боја Алуминиумски Лустерот Бар Спалната Соба Кафе Единствен Раководител Ресторан Светла Свеж Со попуст
Луксузна Кристал Лустерот Светлина Тела Добар Квалитет Lustres Суспензија Lampara де techo Трпезариска соба Дневна соба Осветлување Свеж Со попуст
1W Мини 1W LED Рефлектори комбинација Затворен Коридор Скалило Осветлување Светилка AC85-265V мини место led 2w 3w 4w 5w 6w Свеж
LukLoy Pendant Светла, Модерна Кујна Светилка Трпезарија Бар Шалтер Продавница Цевка Pendant Светла Кујна Светлина Плоштадот Свеж Со попуст
Модерната Нордиските LED чисто Стакло Свет Круг Топката Огледало Pendant Светла Виси Осветлување за трпезарија Ресторан Hanglamp Свеж Со попуст
6W 12W 18W Површината монтирани led вградна светилка Круг панел светлина SMD Ултра тенок круг таванот Надолу светилка кујна Свеж Со попуст
4pcs Отворено Круг 18w 20w 25w 30w LED Таванот Светлина Сауна, Соба Мини Затемнување Водоотпорен LED Одредување на Светлината Свеж Со попуст
ZMISHIBO Европски Стил Стакло Pendant Светилка 100-240V E27 Штекер Еден Чад Сива Таванот Монтирани Бар Трпезариска Маса во Спална Свеж Со попуст
LED Таванот Светла Промена на Боја Температура Таванот Светилка 30W Smart Далечински Управувач Dimmable Спалната соба Дневна Свеж Со попуст
3W Кристал Led таванот светла ресторан ктв aisle дневна соба и балкон светилка модерната led осветлување за дома декорација Свеж Со попуст
гроздобер Таванот Светла за живеење спалната соба foyer модерна таванот светилка индустриски црно бела lamparas де techo тела Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27 Свеж Со попуст
GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E27

GZMJ LED јаже Pendant Светла Свет Хром Стакло Топката hanglamp Сјај Суспензија Кујна, Светла Тела Дома виси Светла E

DEN 1067.00 1641.60