лаптоп со Батерија за HP COMPAQ ProBook 440 445 450 455 470 G0 G1 Серија 707617-421 708457-001 708458-001 FP06 FP06XL FP09

лаптоп со Батерија за HP COMPAQ ProBook 440 445 450 455 470 G0 G1 Серија 707617-421 708457-001 708458-001 FP06 FP06XL FP09

DEN 888.00

Свеж

Во магацинот

& Сонцето.
Број на модел : 440 g0 Капацитет : 4400m Ah Напон : 10. ќе биде достапен.не ги фрлајте во оган или вода. & Празници се исклучени). Ако не знаете како да ги пратите некој објект,можеме да ви понудиме следење на линк.Не се стави настрана батерија за долго време(повеќе од 2 месеца),ова ќе предизвика клетки во внатрешноста на батеријата губи рамнотежа,батеријата нема да биде обвинет повторно или нејзиното траење време го скратува,па не полнење на батеријата најмалку еден пат во рок од два месеци. Тоа е многу важно што точна адреса може да се избегне доцнење или објект на косата, купувачите треба да се плати се врати превозот цена поради погрешно или undeliverable адреса.За користење на нова батерија, ќе е подобро да се обидете со неколку циклуси на извршувањето на 5% ,тогаш полнење до 95%.козметичка штета b). Ние ќе се потрудиме да добиеш 5 ѕвезди.Изберете точниот лаптоп адаптер.Не расклопување,здроби или пункција.производ има се расклопуваат,мелени,зимските,краток надворешни контакти. Обезбедување на вашиот телефонски број ќе биде подобро,тоа е корисно за couriers ако r адреса е тешко да се погледне за или не сте таму. од датумот на испорака. Ако не го примиш предмет во време,ги споделите со нас, Ако примите погрешни објект,дозволете ни да знаеме како и да е,send message (испрати порака наместо да остават лоши повратни информации и напуштање на проблемот сам.8 V Батерија Мобилен : 6 Клетки Хемија : Li-ion Боја : Црна Потекло : Кина Дел Број : за Hp 3 ICR19/65-3 707616-141 707616-851 707617-421 708457-001 708458-001 FP06 FP09 H6 L26 AA H6 L27 AA HSTNN-IB4 J HSTNN-LB4 K HSTNN-UB4 J HSTNN-W92 C HSTNN-W93 C HSTNN-W94 C HSTNN-W95 C HSTNN-W96 C HSTNN-W97 C HSTNN-W98 C HSTNN-W99 C HSTNN-YB4 J Одговара Лаптоп Moderl : За HP/COMPAQ Pro Book 440 Pro Book Серија 440 G0 Pro Book Серија 440 G1 Pro Book Серија 445 Pro Book Серија 445 G0 Pro Book Серија 445 G1 Pro Book Серија 450 Pro Book Серија 450 G0 Pro Book Серија 450 G1 Pro Book Серија 455 Pro Book Серија 455 G0 Pro Book Серија 455 G1 Pro Book Серија 470 Pro Book Серија 470 G0 Pro Book Серија 470 G1 Серија
Пакувањето на производот
1.Предмети ќе бидат доставени до вашиот Paypal адресата, ве Молиме потврдете го тоа е точно.Ние ќе брод предмети преку воздухопловната.штета од незгода,злоупотреба, течни контакт,пожар,земјотрес,miuse,или други надворешни причини.3 години Гаранција за парите назад гарантирано во 30days.Нормално,Предмети ќе биде предаден во рамките на 3 дневна по исплата е расчисти.ние ќе им понуди враќање постапка или соодветно решение. Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail веднаш, приложи слики за прашања или проблеми како многу како што можете да,ние ќе ви одговориме во рок од 24hours.не правете краток надворешни контакти.Не секогаш снема батерија на 0%,ова ќе го направи тоа оштетени или употреба живот shortend. Ние прифаќаме зачувам за кредитна картичка.Ако примите погрешни објект,контактирајте со нас веднаш. Ние ќе го цениме вашиот позитивни повратни информации,ја вашата повратна информација резултати се важни за нас. Ако не ја прими предмети,да ги споделите со нас,ние ќе ги сортирате сте надвор што е можно поскоро .Следење Бр.Купувачите треба да ги разгледа царина во вас земја, која не е вклучена во вашата исплата,но ние ќе delare по најниска цена.

Пакет: Yes
Капацитетот На Батеријата: 4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон: 10.8 V
Компатибилен Бренд: HP
Бренд Име: VALENX
Тип: Li-Ion
Број На Модел На: 440g1
Производи Статус: Акции

Додатоци на производи

JIGU Лаптоп Батеријата За SONY VAIO BPS26 BPS26A SVE14115 SVE14116 SVE15111 SVE141100C SVE14111 Свеж Со попуст
JIGU Лаптоп Батеријата За SONY VAIO BPS26 BPS26A SVE14115 SVE14116 SVE15111 SVE141100C SVE14111

Ве молиме да се осигурате производ(и) кои ви се случува да се купи одговара на марка, модел и број на дело

DEN 1558.00 1558.08
Лаптоп Батеријата KP03 KP06 За HP Павилјон TouchSmart 11 HSTNN-JB6N HSTNN-YB5P 729759-241 729892-001 759916-121 760604-001 Свеж
Лаптоп Батеријата KP03 KP06 За HP Павилјон TouchSmart 11 HSTNN-JB6N HSTNN-YB5P 729759-241 729892-001 759916-121 760604-001

Ако не ја прими предмети,да ги споделите со нас,ние ќе ги сортиратесте надвор што е можно поскоро .Ние ќе

DEN 1200.00
Нови 12V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучок Свеж Со попуст
Нови 12V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучок

Нови 12 V 1.5 AC адаптер за Acer Iconia Tab A700 A701 A510 A511 таблета држачи за НАС / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА приклучокКвал

DEN 616.00 947.52
SSEA Нови САД Тастатурата за Acer Стремат 5250 5253 5349 5560 5560G 5733 5733Z 7250 7552 7739 7739G 7739Z 7739ZG 7750 7751 7751G Свеж Со попуст
SSEA Нови САД Тастатурата за Acer Стремат 5250 5253 5349 5560 5560G 5733 5733Z 7250 7552 7739 7739G 7739Z 7739ZG 7750 7751 7751G

Сосема нов и 3 месеци гаранција за квалитет100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред пр

DEN 568.00 598.08
JIGU оригинални лаптоп Батеријата B31N1345 B31Bn9H за ASUS TP500L TP500LA TP500LN TP500L TP500LA TP500LB TP500LB TP500LN4510 Свеж
JIGU оригинални лаптоп Батеријата B31N1345 B31Bn9H за ASUS TP500L TP500LA TP500LN TP500L TP500LA TP500LB TP500LB TP500LN4510

Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас И производи мора да се врати 100

DEN 1776.00
KingSener 14.8 V 41WH Нови VI04 VIO4 Лаптоп со Батерија За ProBook HP 440/450 G2 Серија 756743-001 756745-001 756744-001 756478-421 Свеж Со попуст
KingSener 14.8 V 41WH Нови VI04 VIO4 Лаптоп со Батерија За ProBook HP 440/450 G2 Серија 756743-001 756745-001 756744-001 756478-421

Добредојдовте да контактирате со нас преку емаил од страна на порака ако не го добиете вашиот објект за

DEN 1209.00 1727.04
Бренд Нови СП шпански тастатура+100pcs тастатура завртки За MacBook Air Само 11,6 A1370 A1465 2010-2015 Години Свеж
Бренд Нови СП шпански тастатура+100pcs тастатура завртки За MacBook Air Само 11,6 A1370 A1465 2010-2015 Години

Бренд Нови СП шпански тастатура+100pcs тастатуразавртки За Mac Book Air Само 11,6" A1370 A1465 2010До 2015 Години Тестирање

DEN 2735.52
14.8 V 2200mAh 4Cells Лаптоп Батеријата A41-X550E за ASUS X550E X450 X450E X450J X450JF X751L A450J A450JF A450E F450E X751L Свеж Со попуст
14.8 V 2200mAh 4Cells Лаптоп Батеријата A41-X550E за ASUS X550E X450 X450E X450J X450JF X751L A450J A450JF A450E F450E X751L

Поштенски код 35, 07, 38 и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се ис

DEN 727.68
Лаптоп со Батерија за Probook Hp 4330s 4331s 4430s 4431s 4435s 4530s 4535s 4536s 4440s 4441s 4446s 4540s 4545s Серија Свеж Со попуст
Лаптоп со Батерија за Probook Hp 4330s 4331s 4430s 4431s 4435s 4530s 4535s 4536s 4440s 4441s 4446s 4540s 4545s Серија

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 11.1 VКапацитет : 4400m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

DEN 876.00 921.60
2600MAH Лаптоп со батерија За Asus A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53 A43 A53 A54 A83 K43 K53 P43 P53 X43 X44 X53 X54 X84 X43U Свеж Со попуст
2600MAH Лаптоп со батерија За Asus A31-K53 A32-K53 A41-K53 A42-K53 A43 A53 A54 A83 K43 K53 P43 P53 X43 X44 X53 X54 X84 X43U

Опис : Батерија Тип : LiionНапон : 14.4 vКапацитет : 2200m AhТип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)Со

DEN 848.00 892.80
Нови за Lenovo Ideapad Y560 Копчето Одбор Покрие LED на тастатурата Одбор Случај 37KL3KCLV00 Свеж Со попуст
Нови за Lenovo Ideapad Y560 Копчето Одбор Покрие LED на тастатурата Одбор Случај 37KL3KCLV00

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

DEN 632.00 664.80
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP Павилјон Г4-2000 G6 G6-2000 Година, Г-7 Г-7-2000 лаптоп фан P/N: 683193-001 или 055417R1S Свеж Со попуст
SSEA Нов ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за HP Павилјон Г4-2000 G6 G6-2000 Година, Г-7 Г-7-2000 лаптоп фан P/N: 683193-001 или 055417R1S

Сосема нов и висок квалитет,не се користи.3 месеци ГаранцијаТестирано за да биде 100% работи правилно.(Заб

DEN 402.00 423.36
SSEA Нови САД Тастатурата за Acer Стремат Еден 751 751H AO751 AO751H 1410 (САМО 11,6) 1410T 1420P 1810T 1810TZ 1810 1810TG 1830T Свеж Со попуст
SSEA Нови САД Тастатурата за Acer Стремат Еден 751 751H AO751 AO751H 1410 (САМО 11,6) 1410T 1420P 1810T 1810TZ 1810 1810TG 1830T

Сосема нов и 3 месеци гаранција за квалитет100% замена и висок квалитетСекој тастатура е тестиран пред пр

DEN 723.00 761.28