Водоотпорен Телефон Случај Торбичка За Алкател Еден Допир Идол 2 2 мини 2 министерствата алфа мини Подводно Пливање, Нуркање Маска Запечатени Ќеси

Водоотпорен Телефон Случај Торбичка За Алкател Еден Допир Идол 2 2 мини 2 министерствата алфа мини Подводно Пливање, Нуркање

20 %

DEN 113.00

DEN 141.60

Свеж

Во магацинот


Големина : одговара за сите телефони на големина помала од 180mm*100mm и на екран помал од 5.5 во) Материјал : ПВЦ (Термопластични Полиуретан) се Користи за : мобилни телефони,дигитална камера,види,MP3/4 ект Карактеристики : 1.Производот може да направи да го користите вашиот телефон или дигитална камера подводни,допрете екранот,направете фотографии. 2.водоотпорен(10 метри длабока),snowproof,dirtproof. 3.На производ направен од еколошки материјали со врвен квалитет и безбедно. Answer : ___________________________ Note : * Употреба температура : под 35 целзиусови степени,не користете под топла вода. *Пред употреба,ве молиме да ги тестираат торбичка без телефон во тоа. *Кога го извади телефонот, ве молиме имајте на торбичка устата надолу за да се избегне вода во торбичка.

Мало Пакет: Yes
Бренд Име: COOLPUSEN
Тип: Торбичка
Функција: Водоотпорен,Нечистотија-отпорен на
дизајн: Спортски,Апстрактни
Големина: All phones the screen smaller than 5.5in
Карактеристики: Водоотпорен Мобилен Телефон Кеси со Рака Суво Торбичка
Компатибилен Бренд: За Алкател
Материјал: високо квалитетни ПВЦ
Точка име : Универзална водоотпорен торбичка
Компатибилен 1: За Алкател Еден Допир X'Pop 5035X 5035D
Компатибилен 2: За Алкател Еден Допир Идол 2 OT 6037 6037Y 6037B 6037K
Компатибилен 3: За Алкател Еден Допир Идол 2 Мини 6016 6016D 6016A 6016E 6016X
Компатибилен 4: За Алкател Еден Допир Идол 2 Мини S 6036 6036Y
Компатибилен 5: За Алкател Еден Допир Идол 3 6045 6045Y 6045K
Компатибилен 6: За Алкател Еден Допир М'Pop MPOP М ПОП-OT 5020 OT5020 5020D

Додатоци на производи

cunzhi (Подарок Екран Заштитник Филм ) За HomTom HT50 Покрие 5.5 инчен Мека TPU Силикон Назад Случај За HomTom HT50 Свеж Со попуст
cunzhi (Подарок Екран Заштитник Филм ) За HomTom HT50 Покрие 5.5 инчен Мека TPU Силикон Назад Случај За HomTom HT50

.Опис : 1.Време на испорака : Ние примате наредби, откако,во 23 работни дена, стоката ќе биде испратена до Ки

DEN 89.00 94.08
Телефон Случаи за Леново Атмосфера, Z2 Задниот Поклопец за Fundas Леново Атмосфера, Z2 TPU Мека Корица Луксузни 3D Испечатени Свеж Со попуст
Телефон Случаи за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE550KL 5.5 инчен Задниот Поклопец 3D Испечатени Цртан филм Мобилен Телефон Случај Свеж Со попуст
Нови Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Sony Xperia X Компактен Мини F5321 Мобилен Телефон Гума, силикони Свеж Со попуст
Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Nokia 1520 Lumia 1520 Мобилен Телефон Гума, силикони Торба Свеж Со попуст
Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец За Samsung Галакси Аце 3 S7270 S7272 Мобилен Телефон Гума, силикони Свеж Со попуст
3D Олеснување Печатење Случај за OnePlus X 1+X Еден Плус X Покрие Мека TPU Назад Случај Покритие за Еден Плус X OnePlus X 1+X Свеж Со попуст
Луксузна Паричникот Случај За ASUS ZenFone Max Плус M1 (ZB570TL) СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака Свеж Со попуст
Луксузна Паричникот Случај За ASUS ZenFone Max Плус M1 (ZB570TL) СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Рака

Луксузна Паричникот Случај СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи РакаПРЕВОЗОТако сте го доб

DEN 192.00 208.32
за Samsung Галакси J1 J100 J100H J100F Телефон Случај за Coque Галакси J1 J100 J100H J100F Mobiel Телефон Случај TPU Мека Задниот Свеж Со попуст
за Samsung Галакси J1 J100 J100H J100F Телефон Случај за Coque Галакси J1 J100 J100H J100F Mobiel Телефон Случај TPU Мека Задниот

за Samsung Галакси J1 J100 J100 H J100 F Телефон Случај за Coque Галакси J1 J100 J100 H J100 F Mobiel Телефон Случај TPU Мека Задниот

DEN 86.00 139.20
година TPU Цвет Куче Цветни Растенија Печатени Случај за OnePlus Еден 1+1 Меки Силиконски Гел Назад Телефон Покритие за Свеж Со попуст
Shockproof Случај За Samsung Галакси S9 360 Степени Ротација Прстен Носителот Стојат Магнетни Заградата Задниот Поклопец За Свеж Со попуст
Црна Гел TPU Тенок Мека Анти Skiding Случај Задниот Поклопец за Nokia 108 Мобилен Телефон Гума силиконското Перниче Coque Fundas Свеж Со попуст
Книгата Флип Случај За iPhone 5S SE 5G iPhone 7 X 6S Плус Случаи Картичка Паричникот Holster Кожа Маска За iPhone X 5S Случај Свеж
Книгата Флип Случај За iPhone 5S SE 5G iPhone 7 X 6S Плус Случаи Картичка Паричникот Holster Кожа Маска За iPhone X 5S Случај

Опис : Книга Флип Случај За i Phone 5 S SE 5 G i Phone 7 X 6 S Плус Случаи Картичка Паричникот Holster Кожа Маска За i Phone X 5 S

DEN 383.52