Музика Белешки Римски Броеви Дигитални Ѕиден Часовник 3D DIY Гроздобер Ретро Ѕиден Часовник Кварц Дома Декор на Часовникот на Ѕидот Налепница

Музика Белешки Римски Броеви Дигитални Ѕиден Часовник 3D DIY Гроздобер Ретро Ѕиден Часовник Кварц Дома Декор на Часовникот на

36 %

DEN 368.00

DEN 575.52

Свеж

Во магацинот


Детали За Производот
1.Материјал : Акрил,Не-токсични,животната средина пријателски
2.Дебелина : 2mm,3 D Ефект
3.Обработка : Ласерски,Мазна Работ
4.Инсталација : DIY Работа, Templet Вклучени
5.Димензии : 30cm/12"-50cm/20" Дијаметар
6.Моќност : 1 АА ОД 1,5 V Батерија(Не се Вклучени) Опис на Производот
Донесе возбуда и уметност во вашиот дом или канцеларија, со овој направите тоа сами, часовникот за полнење. Ова е премиум висок квалитет ѕид оркестарот, лесно да се инсталира. Ноктите или завртка потребни за центар парче.Се подготвени да се направи вашиот дом или канцеларија личен и уникатен.
Карактеристики :
1. Премиум Квалитет Frameless Ѕид Налепница Часовник.
2. Материјал : Акрилик Налепници,Не-токсични,животната средина-пријателски и Метал Раце.
3. Самолепливи, лесен за инсталација и отстранување, може да се примени на сите мазни површини, како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, пластични, метални, плочки итн..
4. Погоден за мазни ѕидови на дневната соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, кафе, продавница, салон, канцеларија за прием итн..
5. Молчи, не-скокотливи кварц часовник операција за употреба во спалната соба, канцеларија и слично..
6. Употреба : Подароци, ракотворби, канцеларија декорација, деловни подароци, Божиќ, празник подароци, промоција подароци, домашна декорација.
7. За да биде инсталиран од страна на возрасни или со возрасни надзор.
8. CE, Ro Hs уверение.
9. Затворен или ходници употреба.
Спецификации :
1. Собрани часовник : 30cm/12"50cm/20" дијаметар
2. Часовникот центар бирање : 12cm/5 инчи дијаметар
3. Моќност : Еден АА, 1.5 V батерија (не се вклучени)
Пакет Содржина :
1. Број на Цифри или Ѕид Налепници Шема
2. Часовникот Механизам
3. Собранието templet Производ Слики

Тип: Ѕидни Часовници
Ширина: 30cm
Шема: Уште живот
Стил: Креативните
Применливи Сместување: Балкон/Двор
Дијаметар: 30cm
Motivity Тип: Кварц
Дисплеј Тип: Игла
Бренд Име: Preciser
Должина: 300mm
Број На Модел На: ZYDC465
Форма: Единствен Лик
Обликот: Кружни
Комбинација: Мулти-парче сет
Тело Материјал: Пластични
Тежина: 200g
Материјал: Акрилик
Функција: DIY
Ѕиден Часовник Тип: 2mm

Додатоци на производи

2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Безжична Bluetooth Звучник LED HD Дигитален Дисплеј Табела Аларм Часовниците FM Радио Smart Мини Subwoofer Стерео систем со Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium

Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologiumОвој тип на часовник нап

DEN 571.20
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 3704.00 4872.96
Медитеранскиот Стил на Дрво Круг Ѕиден Часовник Ретро 215*25мм Голем Ѕиден Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Свеж Со попуст
Гроздобер Метал Уметност Ѕиден Часовник Луксузни Дијамант Голем Ѕид Се Види Orologio Da Parete Часовник Morden Дизајн Дома Декор Свеж Со попуст
Креативни DIY Акрилик Кујна Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Кафе Форма на Часовникот на Ѕидот Уметност Дома Декор Шупливи Нумеричка Свеж Со попуст
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
Mayitr Круг Ѕиден Часовник Главата 2-1/2 (65mm) DIY Часовник Кварц Движење, Вметнете Римската Нумеричка Алатки Додатоци Свеж Со попуст
Бамбус&Дрвени Дигитални LEDclock Календар Термометар Акустична Контрола, уреди со покажувач на десктоп гроздобер табела електронски Свеж Со попуст
Homingdeco Noiseless Ѕиден Часовник Молчи Движење Комплет Часовникот Механизам Делови Со Часовникот Раце Ѕиден Часовник DIY Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор Свеж Со попуст
Бела Наутички Водител на Бродот Воланот Виси Часовник морска ѕвезда / Риболов Нето Дома Декор

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Наутички Стил Виси Часовник комбинација на бродот тркала со сид

DEN 655.00 719.52
14 инчен Дрвена Рамка Ѕиден Часовник Молчи Не Темпирана Кварц Движење Ѕид се Види со Термометар Hygromemter Влажност Дневна Свеж Со попуст
Креативни Проекција Clock Alarm 180 Степен Ротација Snooze Функција Термометар Одбројувањето Часовникот Биро Свеж Со попуст
Креативни Проекција Clock Alarm 180 Степен Ротација Snooze Функција Термометар Одбројувањето Часовникот Биро

Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни и праќаш замена по добивањето враќа..

DEN 660.00 742.08
2018 топла продажба 3d огледало голем ѕиден часовник модерен дизајн Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види Masi Rui часовници Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass

Спецификации : Одлично за времето на готвење, игри, остварување и така натаму.Исто така, еден убав избор

DEN 51.00 51.36
2018 нов дом оркестарот голем ѕиден часовник модерен дизајн дневна соба кварц Метални украсни дизајнер часовници на ѕидот се Свеж Со попуст
2018 нова 3d diy ѕиден часовник horloge огледало Налепници Дома Декорација Дневна Соба акрилик Кварц Игла ѕидни часовници модерен Свеж Со попуст
Жешка нов часовници Кварц мода часовници 3d реално голем ѕиден часовник побрзаа огледало налепница diy модерен стил на дизајн Свеж Со попуст