Тенка Винил Фотографија Backdrops Деца Роденден компјутер Печатење Позадина за фото студио Ф-2751

Тенка Винил Фотографија Backdrops Деца Роденден компјутер Печатење Позадина за фото студио Ф-2751

40 %

DEN 346.00

DEN 576.00

Свеж

Во магацинот


(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ви благодариме !!

Големина (мм): 150x100cm, 210cmX150cm, 300x180cm
Пакет: Yes
Тип: Спреј Насликани
Број На Модел На: F-2751
Бренд Име: MEHOFOTO
Материјал: Платно
Стил: Полна Боја
свадба фотографија backdrops: децата позадина
винил платно: пресметано печатени
Големина (мм): 1500

Додатоци на производи

Allenjoy позадина фотографија топол воздух балон сино небо backdrops photocall фотографски фото студио бебе новородените деца Свеж Со попуст
Allenjoy фотографија позадина Розова трепкане трепкане малку ѕвезда роденден тема децата фотографски профили и фото студио Свеж Со попуст
Божиќ Тема фотографија потекло Винил крпа Фотографија Backdrops компјутер печатење backdrops за фото студио ST-690 Свеж
Камерата Фото Студио Количка за LED Светло Diffuser Softbox Мека Кутија за Viltrox Yongnuo YN160 YN300 Воздухот Про LED Светло Свеж
Камерата Фото Студио Количка за LED Светло Diffuser Softbox Мека Кутија за Viltrox Yongnuo YN160 YN300 Воздухот Про LED Светло

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот

DEN 938.40
Allenjoy фотографија позадина Гроздобер Публикации на Европската прозорец Буриња Свеќа Алис Мрежа Земјата позадина за фото студио Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512 Свеж Со попуст
3X3M Прилагодите винил фотографија позадина ѕид од тули дрво компјутер печати позадина за фото студио L512

Производство на сликата : Функција : Големина : 3 X3 M (10x10ft)(Доколку имате одредени големината потреби, било

DEN 1598.00 2160.00
Време Застаруваат Intervalometer Тајмер Далечинско управување на Блендата со Кабел за Sony A7R A7S NEX-3N A5000 A5100 A6000 Свеж Со попуст
Време Застаруваат Intervalometer Тајмер Далечинско управување на Блендата со Кабел за Sony A7R A7S NEX-3N A5000 A5100 A6000

Карактеристики : Автоматски тајмер, тоа може да го прилагодите доцнењето, експозиција, интервал на врем

DEN 777.00 863.52
Allenjoy фотографски позадина Балон светла небото замокот backdrops бебе принцеза фото нов дизајн 150x200cm Свеж Со попуст
Allenjoy фотографски позадина Балон светла небото замокот backdrops бебе принцеза фото нов дизајн 150x200cm

Тогаш нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Особено забрзана, Обработени нарачк

DEN 460.00 666.72
Allenjoy винил фотографија позадина гроздобер вратата на Растенијата Скалите лак позадина новороденче photocall оригинален дизајн Свеж Со попуст
NeoBack 5x7ft Флорални Прозорец Вратата Потекло Фотографија Backdrops Фото Студио Винил Печатена Фотографија во позадина P2394 Свеж Со попуст
Viltrox JY-120 Безжична Камера Shutter Ослободување Далечински Управувач за Nikon D810 D800 D700 D300 D200 D4 D5 D4X D3S Д3 Свеж Со попуст
Viltrox JY-120 Безжична Камера Shutter Ослободување Далечински Управувач за Nikon D810 D800 D700 D300 D200 D4 D5 D4X D3S Д3

Овој објект се превезува со бесплатно следење на број да се направи вашата нарачка повеќе побезбеден! В

DEN 685.00 1343.04
Allenjoy позадина фотографија кошарка суд спорт дрво кат професионална камера оригиналниот дизајн фото студио Свеж Со попуст
Allenjoy позадина фотографија кошарка суд спорт дрво кат професионална камера оригиналниот дизајн фото студио

Африка, Јужна Америка зема 2560 работни дена.Пад на превозот 6 П : Како можам да се прилагодите на позадинат

DEN 460.00 666.72
Винил Фотографија Мулти обоени позадина со цвеќиња overlaying дрвени штици. F-2674 Свеж Со попуст
Винил Фотографија Мулти обоени позадина со цвеќиња overlaying дрвени штици. F-2674

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

DEN 712.80
Funnytree позадина за фото студио дрво црвено штала врата надвор од фарма позадина фотографија photobooth фото проп Свеж Со попуст
Funnytree позадина за фото студио дрво црвено штала врата надвор од фарма позадина фотографија photobooth фото проп

Може да се прилагоди на секоја големина 4.Обично треба да се испрати на сад 1220 работни дена, Европа, Азија

DEN 460.00 666.72
Белата Боја Тули Знамиња Бело Дрво Одбор Фотографија Backdrops Студио Фото Позадина Новородените Свеж Со попуст
Белата Боја Тули Знамиња Бело Дрво Одбор Фотографија Backdrops Студио Фото Позадина Новородените

Но, превозот на товар можеби малку повисока за некои земји Ткаенина ткаенина backdrops е нашата најнова и на

DEN 284.00 383.52
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Цвет Позадина Винил Фотографија Backdrops Најдобри Позадина Камен на Патот Backdrops Свеж Со попуст
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Винил Цвет Позадина Винил Фотографија Backdrops Најдобри Позадина Камен на Патот Backdrops

Сите наши Крпа потекло се направени во Кина и се печатени во времето на цел Ние ќе се потрудиме да го реш

DEN 230.00 287.52
32 80см 5in1 Расклопна Преносни Светлина Рефлектор Diffuser Круг Фото диск Мулти Боја Рефлектор за Студио за Фотографија Свеж Со попуст
Laeacco Цвет Цвет Новородено Бебе Фотографски Портрет Потекло Прилагодено Фотографија Backdrops Реквизити За Фото Студио Свеж Со попуст
Божиќ Тема фотографија потекло Винил крпа Фотографија Backdrops компјутер печатење backdrops за фото студио ST-678 Свеж
ASHANKS Преносни Светлина се Залагаме за Камерата Фотографија 2.1 m/6.8 FT Tripod Стојат Заградата Носителот Softbox Фото Светло Свеж Со попуст
Mehofoto Фотографија Позадина 5x7ft Винил Позадина Прилагодени на Стари дрвени подови Новороденчињата Фотографија Позадина, Свеж Со попуст
NeoBack Бели Тули и Сива Дрво кат студио фото потекло Тенка Винил Фото backdrops бела новороденче photocall Свеж Со попуст
NeoBack Бели Тули и Сива Дрво кат студио фото потекло Тенка Винил Фото backdrops бела новороденче photocall

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

DEN 285.00 431.52
Viltrox JY-710-C3 Безжична Камера LCD Тајмер Далечинско управување Shutter Порака за Canon 30D 40D 50D 7D 7DII 6D 5D Mark III Свеж Со попуст
Viltrox JY-710-C3 Безжична Камера LCD Тајмер Далечинско управување Shutter Порака за Canon 30D 40D 50D 7D 7DII 6D 5D Mark III

Вовед : Освен за реплицира сите функции на камерата е shutter копчето за ослободување, се уште е во функција

DEN 1084.00 2125.92
ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА 10X20 Позадина Фото Снимајте Позадина Vinilos Infantiles Споредено Виолетови Цвеќиња CMS-1883 година Свеж Со попуст