Нов Прилагодлив Neoprene Магнетни Назад Поддршка Ортопедски Назад Поддршка Појас Врати Телото во Пенкалата се Подготвуваат 2XL Бесплатен Превозот

Нов Прилагодлив Neoprene Магнетни Назад Поддршка Ортопедски Назад Поддршка Појас Врати Телото во Пенкалата се Подготвуваат 2XL

11 %

DEN 598.00

DEN 671.52

Свеж

Во магацинот


Ние сме фабрика директна продажба, добредојдовте агент.
Ние може да го прилагодите за вас, можете исто така да прилагодите на логото, добредојдени да дојдат на консултации.
Забелешка : Обично нашите клиенти изберете големина од lenght(половината).Големина S, за половината 80см,Големина M за половината 90cm,Големина L за половината 100cm,Големина XL за половината 110cm,Големина XXL за половината 120cm.Ве молиме изберете ја вашата големина од половината.Подобро изберете големина малку бело. Опис на врвен квалитет на телото во пенкалата / болки во грбот lumbar подготвуваат понуда и компресија и поддршка на долниот и горниот дел од грбот. Обезбедува удобност, поддршка и топлина за ублажување на болката. Кажете збогум на болка во грбот и slouching рамената На Унисекс Прилагодливи Магнетни Држење Корекција Neoprene назад поддршка и најчесто се препорачува подготвуваат на пазарот од страна на Лекарите и Физиотерапевтите. Дизајниран од страна на назад експертите, ова се подготвуваат има за цел да обезбеди и стабилност и флексибилност на корисниците преку подобрување на држењето на телото. На лесен дизајн дава на корисникот целосна слобода на движење. Како да го Користите Облека за 2-3 часа, а потоа ги преземат појас off. Даде јаз од 2-3 часа, а потоа се повторува. - Не justrely на појас целосно да подобрување на држењето на телото. Слаби мускули може да се подобри со фокусирани вежба и се водат постапки. Вежби може да се направи со или без појас на. Боја : Бела & Црна
Драг пријател,pls ни каже која боја ти треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја.Ви благодариме за вашето разбирање
Корекција Што е Описи на Медицински Држење Пенкалата? 1.Одлично за статистика лица 2.Поддршка дизајн помага да се поправи лошата положба на телото 3.Повлекува рамо назад кон точниот став 4.Обезбедува потребната назад поддршка 5.Спречување на тинејџер вообичаено humpback & наведнуваат надолу 6.Не ограничување на уни-секс дизајн за мажите и жените 7.Целосно прилагодливи, удобно и лесно да се носат Што е Функции на Медицински Држење Пенкалата? 1.ви помогне да застане повисоки и straighter 2.помогне да се поправи вашиот држење на телото 3.обесхрабри непријатен stooped рамената и општи slouching 4.ја ублажат болката и да се намали воспалението Поддржува Правилно Држење на телото и ги Ублажува Болката во Грбот Удобно Neoprene материјал ви овозможува да носат голема заграда, на работа, дома, и додека вежбате. Лесен, Лесен за Носење и Лесно да се Мијат

Големина: L, M, S, XL, XXL
Бренд Име: KSY
Материјал: Neoprene, прилагодлив еластична, кожа
Возраст: Возрасни
Број На Модел На: B002-1
Тип На Објект: Рамо/Назад Поддршка И Голема Заграда & Заштити
боја: бела и црна магнетни назад supportcorrector
Големина: S/M/L/XL/XXL posture support corrector back
ТОПЛА долниот дел на грбот поддршка : назад рамо држење пенкалата
назад поддршка за жените: црна и бела заштитник рамо
држење-пенкалата-назад-заграда: Neoprene Магнетни Врати Телото Во Пенкалата-Појас За Мажи Жени
ортопедски назад поддршка : Назад Straightener Рамо Појас
Магнетни Држење горниот Назад Поддршка : Висок Квалитет на рамо пенкалата
protecciones де артес marciales: назад поддршка на телото назад рамо
де espalda para hombres: Назад Држење Пенкалата Поддршка

Додатоци на производи

Бесплатен превозот (Бела) 60pcs Бадминтон overGrip,тенис костец,тенис производи Свеж Со попуст
Бесплатен превозот (Бела) 60pcs Бадминтон overGrip,тенис костец,тенис производи

Freee превозот Бадминтон Зафат / тенис overgrips / тенис производбоја : бела0.75mmx25mmx1100 mmНова продавница промоции,

DEN 1205.00 1323.84
Спортски headband и wristband е лесен, Цврст Боја Sweatband Set - (1 Headband и 2 Wristbands) Свеж Со попуст
Спортски headband и wristband е лесен, Цврст Боја Sweatband Set - (1 Headband и 2 Wristbands)

Унисексразлични супер квалитет headbands sweatband.[Големина За Headband] Нормална Дебелина : 14 Инчи.Ве молиме да ни о

DEN 130.00 288.00
Спортски Безбедност на Мажите и Жените Дише Висока Еластичност Половината Назад Заштитник Падна Диск Телото Обликување Појас Свеж Со попуст
1PCS Салата стегачи за рака Спортски Wristband Зглоб Поддршка Ремени Обвива за Дигање Munhequeira Заштитник Свеж Со попуст
1PCS Салата стегачи за рака Спортски Wristband Зглоб Поддршка Ремени Обвива за Дигање Munhequeira Заштитник

1 PCS Салата стегачи за рака Спортски Wristband Зглоб Поддршка Ремени Обвива за Дигање Munhequeira Заштитник ПРОИЗВ

DEN 85.00 95.52
1PCS Еластична Салата Спорт Кошарка Рака Ракав Снимање Crashproof Саќе Лактот Поддршка Влошки Лактот Заштитник Guard 4 Бои Свеж Со попуст
Лактите Поддршка 2 Парчиња Лактот Подлога Спортски Лактот Заштитник за Фудбал, Кошарка, Бадминтон Свеж Со попуст
Лактите Поддршка 2 Парчиња Лактот Подлога Спортски Лактот Заштитник за Фудбал, Кошарка, Бадминтон

2 Парчиња Лактот Подлога Спортски Лактот Заштитник Лактот Поддршка за Фудбал, Кошарка, Бадминтон H10Кара�

DEN 43.00 57.12
Lumbar Поддршка Појас Назад Протези Дише Половината Третман на Lumbar Disc Herniation Граѓа Мускулите Заштитник Вирус Половината Свеж Со попуст
FMA NVG Lanyard за Ops Core VAS Три Дупка Покровот за NVG Планината Воена Макбаскет Шлем Додатоци TB341/TB342/TB343 Свеж Со попуст
FMA NVG Lanyard за Ops Core VAS Три Дупка Покровот за NVG Планината Воена Макбаскет Шлем Додатоци TB341/TB342/TB343

Спецификации : NVG Lanyard за Ops Core VAS Три Дупка Покровот FMA Шлем Додатоци TB341 / TB342 / TB343NVG Lanyard за Ops Core VAS Три Дупка

DEN 620.00 911.52
NatureHike Прилагодливи Еластична Коленото Поддршка Подготвуваат Kneepad Patella Коленото Влошки Дупка Спортски Kneepad Безбедноста Свеж Со попуст
1 компјутер Тениски Рекет Над Костец Леплива се чувствуваат Бадминтон Рекети Overgrips Риболов возеле Зафат ZARSIA Свеж Со попуст
1 компјутер Тениски Рекет Над Костец Леплива се чувствуваат Бадминтон Рекети Overgrips Риболов возеле Зафат ZARSIA

Freee превозот Бадминтон Зафат / тенис overgrips / тенис производНапомена : ПОВЕЌЕ Од 10$ ,ние ќе ја испрати од epacke

DEN 54.00 60.00
LANOVA 7Pcs/set Велосипедизам уметничко Лизгање Скејтборд Шлем Лактот Коленото Влошки Зглоб Спорт Деца Велосипед Велосипед Ролери Свеж Со попуст
Macure Лента Спортски Лента Цврсти Здрав Лента Rayon Поддржан Агресивни Цинк Оксид Лепило Strappal Ленти Коленото, Лактот Кошарка Свеж Со попуст
WOSAWE Мажите кошарка, одбојка Жени 2 парчиња велосипедизам коленото влошки поставува планински велосипед коленото нога заштита Свеж Со попуст
AOLIKES 1 Пар Спортски Безбедност Фудбал Kneepad Кошарка Коленото Влошки Спорт Accessorie Еластична Коленото Заштитник Коленото Свеж Со попуст