5pcs 50CM DC12V Двоен ред 5050/5630/7020/8520/4014/3528 LED Тешко luces LED Лента Лента на Светлина + U falt Алуминиум школка + pc покритие

5pcs 50CM DC12V Двоен ред 5050/5630/7020/8520/4014/3528 LED Тешко luces LED Лента Лента на Светлина + U falt Алуминиум школка

5 %

DEN 1094.00

DEN 1152.00

Свеж

Во магацинот


5pcs*50cm 50 CM DC12 V 36 SMD 5050/5630/7020/8520/4014/3528 LED Тешко Цврсти LED Лента Лента на Светлина + U falt Алуминиум школка + pc покритие
Карактеристики : 100% Сосема Нов. Супер светло Двоен ред 5050/5630/7020/8520/4014/3528 СМД врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност. Долг животен век 50,000+ часа Ниска потрошувачка на енергија Целосно мазни, па дури и светлината се шири, решавање на нерамна прозрачна проблем Ултра-светли но работи на ниска температура, Висока осветленост, ниско ниво на енергија, долг живот, лесна инсталација, производство на високо приспособливи, Декоративен ефект е брилијантен, заштеда на енергија, заштита на животната средина.
Спецификација : Модел : Zo Fei Led диоди : 5050/5630/7020/8520 72leds/еез(0.5 M), 4014(144leds)/3528(144leds)(0.5 M) Должина : 50 CM Напон : DC12 V Моќ : 0.2-0.3 W/led Лумен/led : 20-30 LM/led Боја : Кул Бело & топло бела &чиста бела Боја Селективен Чип : SMD 5050/5630/7020/8520 72leds/еез 4014/3528(144leds /компјутери) Гаранција : 2 години животниот век : 50.000 часови Заштита Одделение : IP22 Слот : U тип Алуминиум Легура Слот боја : топло бела : 3200k-3500k ладно бела : 6000k-8000k
Примена : дизајнот на Ентериер, како што се декорација на вашиот дом, хотел, КТВ, бар, диско, клуб итн. Архитектонски дизајн, како што се Декоративни осветлување на згради, edge декорација осветлување итн. Оглас за проектот, како што Отворено осветлени знаци, билборд декорација итн. Екранот дизајн, како што се декорација на пијалаци кабинет, чевли кабинет, накит контра итн. Подводни осветлување инженеринг, како што се декорација на риба резервоарот , аквариум, фонтана итн. Градот beautification, пејзаж дизајн, празник декорација и така натаму.
Пакет се вклучени :
5pcsx50 CM led лента светлина DC12 V+u алуминиум+рамен маска+крајот капи,клипови слободни

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела
боја: SMD5050 Млеко маска, SMD5050 Јасно маска, SMD7020 Млеко маска, SMD7020 Јасно маска, SMD8520 Млеко маска, SMD8520 Јасно маска, SMD5630 Млеко маска, SMD5630 Јасно маска, SMD4014 Млеко маска, SMD4014 Јасно маска, SMD3528 Млеко маска, SMD3528 Јасно маска
Бренд Име: Aixy
Употреба: Затворен Осветлување
Гаранција: 2 година
Е dimmable: No
Извор На Енергија: DC
Напон: 12V
сертификација: CCC,CE,RoHS
Тело Материјал: Алуминиум
Wattage: 36W
Должина: 50cm
Карактеристики: цврсти лента
Употреба: празник
Број На Модел На: 5050/7020/8520/5630/4014/3528
Ширина: 2.4cm
Извор На Светлина: LED Светилки
Тип На Објект: Бар Светла
База Тип: крајот капа
боја: топло бела 3200k-3500k/бела 6500 - 7000k
LED: 72leds/0,5 метар
маска: млечно бела/транспарентен
Алуминиум: У тип
Заштита одделение: не-водоотпорен
led моќ: 0.2-0.3 W/led

Додатоци на производи

AC220V/110V 3M 20 LED снегулка Led String Самовила Светла Божиќ Партија Дом Свадба Градина Гарланд Божиќ Декорации Свеж Со попуст
AC220V/110V 3M 20 LED снегулка Led String Самовила Светла Божиќ Партија Дом Свадба Градина Гарланд Божиќ Декорации

AC220 V 3 M 20 LED снегулка Led String Самовила Светла Божиќ Партија Дом Свадба Градина Гарланд Божиќ ДекорацииДолж

DEN 294.00 326.40
2m/5m/10M 2pin жица 3pin жица 4Pin 5pin Продолжување жица,22 awg жица, RGB+Бела Wire Кабел За 3528 5050 LED Лента Свеж Со попуст
2m/5m/10M 2pin жица 3pin жица 4Pin 5pin Продолжување жица,22 awg жица, RGB+Бела Wire Кабел За 3528 5050 LED Лента

Се користи за : Led лента конекција или повеќеЖица должина : 2m / 5m / 10 метри / многуМатеријал : Конзервирани б

DEN 76.00 124.80
Стандард Пакување 2.3 mm Здолниште ЕЛ Неонски Тема 6mm Шие Ознака LED Лента 5Meters Сина Автомобил, Предводена Жица Ноќ Светла Свеж Со попуст
10pcs/многу Бакар Led Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба Свеж Со попуст
10pcs/многу Бакар Led Самовила Светла 2M 20 Led диоди CR2032 Копчето Батеријата Управувана LED String Светлина Божиќ Свадба

Работи на Клетката батерии ( не се вклучени ) 10 Висок Квалитет Led диоди, Избор : Топло бела / Бела / Red / Жолта

DEN 517.00 672.00
1pcs Мини 2 In1 Мулти-функција Светло Црвени Ласерски Покажувач Пен Бели LED Светло Факел L15 Свеж Со попуст
1pcs Мини 2 In1 Мулти-функција Светло Црвени Ласерски Покажувач Пен Бели LED Светло Факел L15

100% сосема нов и висок квалитетМакс Излез : 5m W.Бранова должина : 650mm+ / 10.Пенкало Должина : 6cmБатерија Тип : 3*A

DEN 43.00 46.56
220Vac 5630 5730 Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 10мм Ширина PCB SMD Led Ленти , бесплатен превозот Свеж Со попуст
220Vac 5630 5730 Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 10мм Ширина PCB SMD Led Ленти , бесплатен превозот

Добредојдовте На Tomaslai продавницаБило какви прашања за 220 Vac Напојување Адаптер + ЕУ приклучок за 220 V 5630 573

DEN 153.00 191.52
IR сензор 8520 хард лента Супер Светло Тешко Цврсти Бар светлина DC12V бран рака за контрола на и надвор,не треба допир на светлината Свеж Со попуст
2 - 1500pcs Addressable Led SK6812 Мини 3535 SMD 5050 RGB Полна Боја LED Чип Пиксели Мушка White / Black како WS2812B Led диоди Свеж Со попуст
2 - 1500pcs Addressable Led SK6812 Мини 3535 SMD 5050 RGB Полна Боја LED Чип Пиксели Мушка White / Black како WS2812B Led диоди

100 Pcs SK6812 (similiar WS2812 B) SMD3535 / SMD5050 RGB полна боја addressable SMD LED Чипови 5 V ве молиме имајте на ум : WH= Бела верзија, БЛ

DEN 33.00 42.72
LED Лента 5050 RGBW Водоотпорен IP67/IP65 DC12V Флексибилни LED Светло RGB + Бела / Топло Бела 60 LED/m 5m/многу. Свеж Со попуст
LED Лента 5050 RGBW Водоотпорен IP67/IP65 DC12V Флексибилни LED Светло RGB + Бела / Топло Бела 60 LED/m 5m/многу.

LED Лента 5050 RGB+бела / топло бела Карактеристики на Производот : 1 Висок Квалитет на Силициум Цевка Водоотп

DEN 264.00 376.80
LED AR111 центарот на вниманието 12W 1200LM G53 85-265V замена за 100W крушка светилка со висока lumens висок квалитет две години Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 1680D Marshydro Затворен Хидропоника расте шатор 100*100*180cm ,Расте комплет,Целосно LED Внатрешна Расте Систем Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА 1680D Marshydro Затворен Хидропоника расте шатор 100*100*180cm ,Расте комплет,Целосно LED Внатрешна Расте Систем

Не штети на растенијатаСе препорачува расте светлина : Марс II 700Карактеристики 12341 Сите отвори се двојно

DEN 9032.00 22579.20
4800Lm/M Супер Светло 24V IP20 36W 2835 LED Лента 240 лер Флексибилни светлина 5M/Ролна приказ led лента за кујна предводена Свеж
Моќен Водоотпорен Led Велосипед Светлина Велосипед Самоодбрана Тактички Светло Велосипед Нуркање Кампување Лов Светла Светилка Свеж Со попуст
10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла Свеж Со попуст
10m 100 led AC110V/220V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

10m 100 led AC110 V / 220 V Празник светла LED Божиќ светла Свадба Градина партија Нова Година декорација string светла

DEN 258.00 287.04
AC110V/220V 10M 100 LED Самовила Светла Празник Осветлување Божиќ Одмор Партија Отворено Градина Дрво Декорација String светла Свеж Со попуст
5M DC12V/24V 22W Superbright 2835, 8MM PCB, 22-24lm/led, CRI>80Ra 3000-6500K 120leds по Метар Не водоотпорен LED Лента, Светлата Свеж
5M DC12V/24V 22W Superbright 2835, 8MM PCB, 22-24lm/led, CRI>80Ra 3000-6500K 120leds по Метар Не водоотпорен LED Лента, Светлата

5 M DC12 V / 24 V 22 W Супер светло 2835, 8 MM PCB, 2224lm / led, CRI>80 Ra 30006500 K 120leds по Метар Не водоотпорен LED Лента, СветлатаGSR28351

DEN 1166.40
Обичај LED позадинско осветлување нерѓосувачки челик писма знак осветлени куќа број Свеж
Обичај LED позадинско осветлување нерѓосувачки челик писма знак осветлени куќа број

материјал : не ' Рѓосувачки челик Инсталација метод : стакло лепак или завртки Видови на осветлување : по

DEN 11280.00
100PCS/Многу LED 5050 3 ПРЕДВОДЕНИ од Модулот 12V водоотпорен RGB Боја променливи led модули осветлување,Бесплатен превозот Свеж Со попуст
18/24 Инчен Прозрачна 3M LED Балон String Светла Круг Меур Хелиум Балони Детска Играчка Свадба Партија Божиќ Нова Година за Свеж Со попуст
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак Свеж Со попуст
1000pcs DC5V 12mm WS2811 RGB LED Пиксели модул IP68 водоотпорен полна боја 50pcs низа perforator писмо, писмо за знак

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен ИЛИ, можете да изберете да имате замена Постојат четири прирабниц

DEN 9893.00 10992.00
SMD5050 RGB LED Лента Не-Водоотпорен DC 12V 4M 5M 10M RGB LED Светло Ленти Флексибилни LED Лента со 3А Моќ и Далечинскиот Управувач Свеж Со попуст
2M/3М/5M/10M ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица/Бакарна Жица 3AA Батерија Управувана LED Самовила String Светлина за Празник Божиќ Свеж Со попуст