Оригинални Innokin Endura T18 Vape Комплет 1000mAh Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоарот 2.5 ml Електронски Cig Пен

Оригинални Innokin Endura T18 Vape Комплет 1000mAh Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоарот 2.5 ml Електронски

40 %

DEN 1061.00

DEN 1767.84

Свеж

Во магацинот


100% Оригинални Innokin Endura T18 Дополнителен Комплет со 1000m Ah Капацитетот на Батеријата и Призмата T18 Резервоарот 2.5 ml Електронски Cig Пенкало Innokin Endura T18 е совршен vaping уред со оптимизиран излезна моќ и неверојатен вкус & пареа. Долготрајни, лесно да наплатат 1000m Ah батеријата со изграден во прегрее и безбедноста заштита. Лесно да се топ-пополни 2.5 ml резервоарот изработени со врвен квалитет, од нерѓосувачки челик & pyrex стакло! Едноставно пополнете го со вашите омилени e-течни, кликнете на копчето и да се подготвени за Голема Vape! Карактеристики : Оптимизиран Излезна Моќност (14 W) се прегрее и Безбедноста Заштита на Врвот Пополни 2.5 ml Резервоарот 3 кликнете на за вклучување/исклучување заклучување на 15-втор авто исклучување механизам за Полнење краток спој заштита Текот на испуштање заштита Atomizer краток спој заштита од Краток спој заштита Над задолжен за заштита на USB Помине преку Пакет Содржина 1 x Endura 1000m Ah батеријата 1 x 2.5 ml Призмата на Резервоарот (со калем) 1 x Екстра калем 1 x USB кабелот 1 x Пластични Endura стојат 4 x O-прстени 2 x Отворот Perimeters
Endura T18 :
Батерија : 1000m Ah, 7 C постојано
Режим на струја : 10 укр max
Максимална излезна Wattage : 14 W
Максимална излезна Струја : 3.5 Еден
Максималниот излезен Напон : 5.5 V
Clearomizer Отпор : 1.2 - 2.5 ohm
Полнење : Micro USB DC5 V/1 A
Призмата T18 Резервоарот :
Капацитет : 2.5 ml
Серпентина : 1.5 ohm Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Работата Упатство
Како да се рефил Резервоарот
1. Внимателно unscrew врвот на капа од Резервоарот.
2. Додавање на e-Течни против внатрешниот ѕид на Резервоарот.
Важно : По refilling, ве молиме почекајте 5 минути пред vaping.
Го замени серпентина
1. Држете го Резервоарот со провира нагоре.
2. Unscrew дното Метал капа на Резервоар
3. Држете го серпентина и нежно повлечете да се отстрани.
4. Внимателно и безбедно да се ослободиме од се користат клиентите. Да се чува далеку од деца и домашни миленици.
5. Правилно да се подредат на рамни страни на новата серпентина.
6. Притисни за целосно вметнете нова серпентина цврсто во Резервоарот.
7. Осигурајте се дека клиентите е целосно вметната.
8. Внимателно и цврсто стегнете метал капа.
Внимание : Бидете сигурни дека нема e-течност во резервоарот пред да се повлече од серпентина Цел Совети за Тоа не доаѓа со течности, треба да се купи одделно.

Тип: EVOD
Фирмверот Upgradeable: No
екран: No
Број На Модел На: Endura T18 Дополнителен комплет
Бренд Име: INNOKIN
Компатибилен Модел: 510
Материјал: Метал
USB полнач: Yes
Капацитетот На Батеријата: 1000mAh
Максимална излезна Wattage: 14w
Максимална излезна струја: 3.5 Еден
Максималниот излезен напон: 5.5 V
Clearomizer Отпор: 1.2 - 2.5 ohm
Призмата T18 Капацитет На Резервоар: 2.5 ml
atomizer серпентина: 1.5 Ohm
боја: Сребрена, Розева Боја, Црна, Сина

Додатоци на производи

3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брза испорака Свеж
3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брза испорака

3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брзо бесплатен превозот за НАС Ставка дет

DEN 287.52
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка Свеж Со попуст
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка

5cps / многу Kamry Atomizer Серпентина Заменливи Под 0.5 ohm X6 Плус Калеми K1000 Плус Dse Електронски Tigara Испарувач Кале�

DEN 379.00 420.96
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот Свеж Со попуст
Најџел 24MM Смола Капе Совет За Електронска Цигара RDA RDTA РТС Atomizer Спреј Резервоарот Vape Отворот

СпецификацијаТочка име : 24 MM Смола Капе СоветМатеријал : СмолаБоја : КомбинацијаСе вклопи во поголемиот

DEN 177.00 235.20
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper

ецигари комплет его 2200mah батеријата со 1.6 ml H2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaperКарактеристики : Пакетот

DEN 480.00
Оригиналниот Јапонски Органски Памук MUJI 180Pcs Огромен Пареа Eletronic Цигари Vape Памук За RDA БАНКАТА DIY Atomizer Серпентина Свеж Со попуст
Оригинални 5pcs Asvape Кобра Замена Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот Atomizer 0.5 ohm Ni80 Кобра серпентина за Електронските Свеж Со попуст
НОВИ XFKM Мини Vape DIY Алатка Торба Пинцети Клешти Жица Грејачи за Полнење Серпентина Убодни Ликвидација За Пакување на Електронска Свеж Со попуст
Оригиналниот 3pcs IJOY Неограничени XL Светлина-up Серпентина XL-C3 Светлина-up Чип Серпентина 0.2 ohm & XL-C4 Чип Серпентина Свеж Со попуст
Оригиналниот 3pcs IJOY Неограничени XL Светлина-up Серпентина XL-C3 Светлина-up Чип Серпентина 0.2 ohm & XL-C4 Чип Серпентина

3pcs IJOY XLC3 Зелено Светлоup Чип Серпентина & IJOY XLC4 Црвено Светлоup Чип Серпентина 3pcs IJOY XLC3 Зелено Светлоup Чип �

DEN 578.00 642.72
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Свеж
50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена

50pcs / многу ГШ на Х2 двојна atomizer серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Atomizer core главаиспарувач

DEN 1824.00
Најнов Дизајн со висока моќност vape 10W-230W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LED Свеж Со попуст
Најнов Дизајн со висока моќност vape 10W-230W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LED

Најнов Дизајн со висока моќност vape 10 W230 W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LEDСпектар Каракте

DEN 2534.00 3167.52
vapethink vape алатка за полнење торба Пареа Торба За Електронска Цигара РТС БАНКАТА RDA Mod Кит Батерија 18650 Алатки торбичката Свеж Со попуст
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4 Свеж Со попуст
Електронска Цигара Електроника Е-Цигара Vape Пенкало Комплет 1100mAh За ЕГО CE4

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Немаат катран и други рак предизвикува супстанции

DEN 176.00 220.32
5pcs KangerTech T3D Двојна Серпентина Clearomizer 2.2 ml Kanger Atomizer со 1,5 ohm серпентина единица инсталиран компатибилен Свеж Со попуст
5pcs KangerTech T3D Двојна Серпентина Clearomizer 2.2 ml Kanger Atomizer со 1,5 ohm серпентина единица инсталиран компатибилен

5pcs 2.2 ml Kanger Tech T3 D Двојна Серпентина Clearomizer Kanger Tech T3 D Двојна Серпентина Clearomizer, 1.5 ohm серпентина единица инс�

DEN 806.00 1007.52
5pc Оригинални Asvape Кобра Atomizer Core 0.5 ohm Ni80 Испарувачот Нерѓосувачки Челик Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот Свеж Со попуст
5pc Оригинални Asvape Кобра Atomizer Core 0.5 ohm Ni80 Испарувачот Нерѓосувачки Челик Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот

Производ ВоведТука доаѓа Asvape Кобра Замена Серпентина која е наменета за Кобра Резервоарот Тоа е 0.5 ohm Ni80

DEN 676.00 751.68
ПОД ДВА 5pcs Серпентина за M22 M18 РЕЗЕРВОАРОТ 0.2, 0.5 ohm Замена Atomizer VOCC Серпентина Единица Основни Електронска Цигара Свеж
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus Свеж Со попуст
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus

100% Автентични UD bellРТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Youde BellВисо�

DEN 586.00 650.40
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост Свеж Со попуст
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост

Клиент е на задоволително ниво е крајната цел Вашето задоволство е наш приоритет.Превозот1.Сите Големи �

DEN 310.00 402.24