H:ХАЈД Врвен Квалитет Домот луксузен дизајн нова мода шарени Австриската кристал капка Злато Синџир накит сетови жените подарок

H:ХАЈД Врвен Квалитет Домот луксузен дизајн нова мода шарени Австриската кристал капка Злато Синџир накит сетови жените подарок

46 %

DEN 91.00

DEN 168.48

Свеж

Во магацинот


Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Број На Модел На: H2684-H2695
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: Ѓердан+Обетки
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Пол: Жени,Девојки
Материјал: Кристално
Метали Тип: Цинк Легура
Бренд Име: H
Стил: Класичен
Обликотшема: Капка Вода
Повод: Свадба
Количина: 1 сет
Место на Потекло: Кина
Накит Тип: ѓердан+earring+хривнија
Повод: Годишнина, Подароци, Партија, Свадба,Свадба
хривнија должина: 20.5+4cm
earring должина: 4cm
должина на ѓердан: 44+4cm
Pendant Должина : околу 3.5-3.8 cm

Додатоци на производи

LASPERAL Нерѓосувачки Челик Месечината Шарм За Накит Одлуки Суспензија Шарм За рачно изработени Хривнија DIY Додатоци За Накит Свеж Со попуст
FAMSHIN Романтично Срце Модел Кристал Обетки Ѓердан Поставите Сребрена Боја Синџир Накит Сетови Свадба Накит Вљубените Подарок Свеж Со попуст
Multicolor Камења, Накит Поставите 925 Сребрен Шалче Обетки Прстен Ѓердан Pendant За Жените Бесплатен Превозот И Подарок Кутија Свеж Со попуст
ПАР Силикони Шупливи Срце Облик Уво Тунелот Plug Мерачи Избрани Бои Уво Носила Проширувач Пирсинг Мода Накит 4mm-25мм Свеж Со попуст
JINAO Златна Боја Галвански Хип Хоп Заби Grillz Капи Врвот и Дното Скара Поставите Божиќ Партија вампир заби+ 2 ДОПОЛНИТЕЛНИ Свеж Со попуст
нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер зајакот bunny морков велигден 21*15mm антички сребрен pendant Свеж Со попуст
Julie Ванг 6PCS Микс Продажба Жолто Бела Розова Мини Ананас Форма Глеѓ Златна Боја Цинк Легура на База Симпатична Шарм DIY Накит Свеж Со попуст
Timlee H047 Бесплатен превозот Гроздобер Шноли Еднорог Bowknot Срцето Метал Коса Клип на косата додаток трговија на големо Свеж Со попуст
10pcs Покер Шарм Pendant одговара Хривнија Ѓердан Тибетската Позлатен Сребрен Накит DIY Изработка на Додатоци 25x13mm Свеж
10 Компјутери Мода Тело Накит Кристал Носот Studs Нерѓосувачки Хируршки Челик Кука Коска Бар Игла Носот Пирсинг Кристал Студ Свеж Со попуст