4PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150-Z-01 Црна боја

4PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150-Z-01 Црна боја

DEN 383.52

Свеж

Во магацинот


4 PCS Оригинални Walkera Родео 150 Пропелери ножеви резервни делови Родео 150-Z-01 Црна боја
Пакетот вклучува :
Г.С. пропелер * 2
CCW пропелер * 2
1) Дали ќе се обезбеди следење на број ? како да ги пратите мојата цел ?
Да, ние ќе се обезбеди следење на број на секоја цел , можете да ги пратите вашите цел на веб страната : www.17track.net
2) Што е meanning на овие зборови ? RTF , BNF ,Режимот 1 ,Режимот 2.
RTF : се Подготвени да одат, на rc хеликоптер има далечински управувач , тоа е комплетен systerm .
BNF : Врзуваат за да лета , RC хеликоптер не мора далечински управувач .
Mode 1 : Право Гас
Режим 2 : Лево Гас ( основен режим е на чекање 2 , ако треба модел 1 , ве молиме да ни оставите порака )
3) Колку не ти пишувам на pckage ? купувачот треба да се избегне плаќање на високи царински
Ние обично изјавуваат многу ниска вредност , околу 15% од цел вкупната цена .
1) ќе се тестираат секој RC хеликоптер/ quadcopter/автомобил пред да го испратите на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .
1) да ја прифатиме Paypal,Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да купите производ од овие метод ,ве молиме контактирајте со продавачот. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm (Пекинг Време) 1 ) Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. 2 ) Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
1 ) Сите производи пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба. 2 ) Ние прифаќаме да се врати,Но сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму. 3 ) ве Молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината. 1) Ако ви се допаѓа производот , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ,пишување на некои зборови и префрлување на вашиот производ слика е подобро , ние ви даде попуст следната цел .

Употреба: Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри: Вредност 2
За Возило Тип: Хеликоптери
Алатка Материјали: Собранието Категорија
Материјал: Пластични
РК Делови и Accs: Батерии - LiPo
Пластични Тип: PC
Број На Модел На: Родео 150-Z-01(Б)
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди: ПРОПЕЛЕР
Надградба На Делови/Додатоци: ПРОПЕЛЕР
Четири тркала Атрибути: ПРОПЕЛЕР
боја: Црна

Додатоци на производи

TCBWORTH РК LiPo батеријата 4S 14.8 V 1300mAh 40C-80C За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Quadrotor Li-ion батерија Свеж Со попуст
TCBWORTH РК LiPo батеријата 4S 14.8 V 1300mAh 40C-80C За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Quadrotor Li-ion батерија

TCBWORTH LIPO БАТЕРИЈАТАTCBWORTH 4 S 14.8 V 1300m Ah 40 C80 C РК Li Po батеријата За RC Хеликоптер Авион Автомобил Брод Quadrotor Дале

DEN 864.00 1041.60
Алуминиум Легура Универзална Менгеме Станица за РК модел XT60 Деканот конектор лемење Свеж
Алуминиум Легура Универзална Менгеме Станица за РК модел XT60 Деканот конектор лемење

Алуминиум Легура Универзална Менгеме Станица за РК модел XT60 Деканот конектор лемењеГлавен материјал :

DEN 479.04
BOSCAM BOS200RC FPV Види 200RC 5.8 GHz 32CH HD 960*240 2 TFT Монитор Безжичен Ресивер за DIY РК Камера Хели Quadcopter F18526 Свеж
BOSCAM BOS200RC FPV Види 200RC 5.8 GHz 32CH HD 960*240 2 TFT Монитор Безжичен Ресивер за DIY РК Камера Хели Quadcopter F18526

BOSCAM BOS200 RC FPV Види 200 RC 5.8 GHz 32 CH HD 960*240 2" TFT Монитор Безжичен Ресивер за DIY РК Камера Хели Quadcopter F18526 Функција :

DEN 1927.20
1:12 Feiyue 1/12 FY01 FY02 FY03 Медиум Опрема Кутија Собранието FYZBX01 Свеж
1:12 Feiyue 1/12 FY01 FY02 FY03 Медиум Опрема Кутија Собранието FYZBX01

Опис : Точка име : FYZBX01 Медиум Опрема Кутија Собранието Бренд Име : Fei Yue Материјал : Цинк легура+PA Влакна+Ха

DEN 354.24
АА Батерија Сјај Plug Igniter Палење Стартер Алатки За 1: 10 HSP РК Автомобил Сина Свеж
АА Батерија Сјај Plug Igniter Палење Стартер Алатки За 1: 10 HSP РК Автомобил Сина

100% Сосема НовДел Име : Сјај Plug Igniter (Пакет не вклучуваат АА батерија)Не содржат АА батеријаМатеријал : Алу

DEN 204.00
TRAXXAS X-MAXX се тркалаат кафез рол бар голема моќ бар школка верзија за рк автомобил тело рамка школка за заштита 8s/6s Свеж Со попуст
MOS РК Авион LiPo Батеријата 3S 11.1 V 3300mAh 30C за РК Летало Автомобил Резервоарот Батерија 3s Li-ion Батерии Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
4pcs MG996R 55g Метал Опрема вртежен момент Дигитални Серво 15KG за RC Хеликоптер Автомобил Робот ОЕМ Свеж Со попуст
4pcs MG996R 55g Метал Опрема вртежен момент Дигитални Серво 15KG за RC Хеликоптер Автомобил Робот ОЕМ

WORLDWIDESHIPPING.Напојување : Преку Надворешен Адаптер или приемникСтабилна и Шок Доказ Ако сакате да ја смени

DEN 1037.00 1103.52
4WD Надгради Конверзија КОМПЛЕТ за 1/5 MCD Smartech FS Кинг конг чудовиште камион одговара за FS10803 FS10203 FS10903 FS10904 Свеж Со попуст
4WD Надгради Конверзија КОМПЛЕТ за 1/5 MCD Smartech FS Кинг конг чудовиште камион одговара за FS10803 FS10203 FS10903 FS10904

Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодарам Купувачот е задолжен

DEN 4368.00 4799.52
2P РК Алуминиум Заден амортизер 110MM Одговара Traxxas коса црта 4x4 SLA015 Свеж Со попуст
2P РК Алуминиум Заден амортизер 110MM Одговара Traxxas коса црта 4x4 SLA015

Карактеристики : 100% Сосема НовДелови Име : Шок АпсорберДел Број : SLA015Дупка до Дупка (Компресирани) : 80 MMДу

DEN 547.00 575.52
RadioLink R6FG 2.4 GHz 6CH Приемник Висок Напон РК Жиро Верзија За Radiolinks RC6GS РК Контролер Предавателот Свеж
RadioLink R6FG 2.4 GHz 6CH Приемник Висок Напон РК Жиро Верзија За Radiolinks RC6GS РК Контролер Предавателот

Radio Link R6 FG 2.4 GHz 6 CH Приемник Висок Напон РК Жиро Верзија За Radiolinks RC6 GS РК Контролер Предавателот Технички П

DEN 623.52
Бесплатен превозот на Големо WL V912 резервни делови Опашка Мотор Поставен V912-31 за WL V912 2.4 G 4CH RC Хеликоптер Свеж Со попуст
Бесплатен превозот на Големо WL V912 резервни делови Опашка Мотор Поставен V912-31 за WL V912 2.4 G 4CH RC Хеликоптер

V912 RC хеликоптер делови 100% Сосема Нов Пакување вклучува : Количина : 1 многуСАД$ 31.00 / многу5 парчиња / мног

DEN 314.00 314.40