За Samsung Галакси Core Премиер G360 G360F G361 G361F Нови Outter Екран на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа Замена на Делови за Поправка

За Samsung Галакси Core Премиер G360 G360F G361 G361F Нови Outter Екран на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа Замена на Делови

20 %

DEN 269.00

DEN 336.00

Свеж

Во магацинот


За Samsung Галакси Core Премиер СМ-G360 G360 Екран на Допир Digitizer Сензор Пред Стаклена Леќа 4.5" Црна Или Бела
Оваа точка се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи допир.
Драги Пријатели На :
Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да ја купите!
Ве молиме потврдете дали сликата е производ што треба!
Ве молиме потврдете го боја она што ви треба!
Ве молиме да го потврдите верзија она што ви треба!
Ако изберете DHL, EMS, итн., што резултира во локална тарифите од страна на купувачот одговорност за своето!
Секој објект е тестиран еден по еден пред shippment,
Тоа е Бесплатен превозот од Хонгконг Пост , ако ви треба брза испорака, ве молиме изберете го изразат испорака и плати 30 USD(Помалку од 2 кг) превозот надомест, ние ќе брод од страна на DHL, ве молиме имајте во предвид.
Забелешка : Ако имате било какви прашања, добредојдовте да не контактирате со trademanager или на e-mail(254965940 @ qq.com), ви благодариме.
Превозот Време
• Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (Кина Време), инаку ние ќе брод на следните работни дена.
• Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
• Ние користиме HK Пост со Испорака Потврда. Меѓународен превозот што ќе се обезбеди следење на NO. откако испраќаат.
Време На Испорака
Подолу е приближното време на испорака за различни земји ( само проценува, не гарантира ) :
• 7-14 дена да се купувачот во Азија.
• 10-25 работни дена да го Европа земјата.
• 12-30 работни дена да го друга земја.
Замена/Размена
• Ние го прифаќаме размена/замена објект во рок од 30 дена кога клиентите добиваат стока.
• Купувачот ќе ја плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Не е исклучок.
• Ние ќе процесот на RMA во рамките на 7-14 дена кога ќе примите објект назад. Ние размена /замена точка само ако објектот е во истата состојба како кога ние се испраќаат надвор. Не е исклучок.
• Несакани производ се враќа ќе биде предмет на 15% restocking такса и стока мора да биде во неискористени состојба само.
За Повратни Информации
• Кога ќе примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
• Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без било какви
комуникација со нас.

боја: бела G360, црна G360, бела G361, црна G361
Тип: Екран На Допир
Компатибилен Бренд: Samsung
Број На Модел На: За Samsung Галакси Core Премиер СМ-G360 G360
Екранот: 4.5
Компатибилен Модел На Samsung: Galaxy S
Бренд Име: FLPORIA
Тип: Екран На Допир
Состојба: Бренд Нови
боја: црна, Бела
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Blackview R6 Батеријата 3000mAh Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон Свеж
Blackview R6 Батеријата 3000mAh Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон

Blackview R6 Батеријата 3000 m Ah 100% Оригинални Нови Замена додаток акумулатори За Blackview R6 Мобилен Телефон + Беспл

DEN 456.96
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани Свеж Со попуст
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието За BQ Aquaris E4.5 0631 HD IPS5K0631FPC-A3-E Гаранција Мобилен Телефон lcd екрани

Било какви други прашања или проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ако обје

DEN 1122.00 1180.80
Оригинални Резервни Blackview BV5000 Батеријата За Blackview BV5000 Паметен Мобилен Телефон + +Следење на Број+ Во Парк Свеж
Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Паметен Мобилен Телефон Свеж
Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Паметен Мобилен Телефон

100% Оригинални Резервни Elephone P9000 P9000 Лајт Батеријата За Elephone P9000 P9000 Лајт Smart Mobil e Телефон+ Бесплатен Превоз

DEN 325.44
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.можете да ги пратите пред 24hours треба да се испрати п

DEN 133.00 143.52
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
2 парчиња За Samsung GALAXY S 5 Звучник Мрежа Dustproof Скара со водоотпорен лепак За Samsung ГАЛАКСИ S5 G9006V Бесплатен Превозот

ние нудиме 3 monthes гаранција; 6, Информации : Ние споделување на најновите информации на мобилен телефон ре

DEN 324.00 341.76
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена Свеж Со попуст
За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 N920 Note4 Note5 Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Стакло TP Замена

За Samsung Галакси Забелешка 2 3 4 5 N7100 N9000 N910 F N920 I Допир Екран Сензор Преден Панел Digitizer Надворешното Стакло Л

DEN 154.56
Оригиналниот 2000mAh BT78S Rechargable ZOPO Батеријата за ZOPO C2 / ZP980 Smart Свеж
Оригиналниот 2000mAh BT78S Rechargable ZOPO Батеријата за ZOPO C2 / ZP980 Smart

Ве молиме имајте во предвид : По добивањето на новата батерија, ве молиме не брзаат да ја дополните Прво

DEN 205.44
10PCS/МНОГУ ОЕМ Home Копчето Flex За Iphone SE 5SE Home Копчето Собранието Flex Кабел за телефон home копчето flex Злато Бела Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ ОЕМ Home Копчето Flex За Iphone SE 5SE Home Копчето Собранието Flex Кабел за телефон home копчето flex Злато Бела

Нови ОЕМ SE Home Копчето Flex За Iphone SE Home Копчето Собранието Flex Кабел Мобилен телефон дома копчето flex Злато Бе

DEN 501.00 527.52
Нова Сила На Off Копчето за Јачина на Страна Копче Flex Лента За Xiaomi Redmi 3 3S 4 про 4X 4А-Забелешка 2 Note3 Забелешка 4 Свеж Со попуст
За Huawei Искачи Чест Г-7 Плус GX8 РИО-UL00 TL00 Колега S Sim Memory SD ТФ-Картичка Слот Фах Носителот Штекер Читателот Поправка Свеж Со попуст
LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен превозот Свеж Со попуст
LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен превозот

LCD Дисплеј За Allview P8 енергија мини Екран на Допир LCD Дисплеј стакло digitizer Собранието замена бесплатен пре

DEN 1140.00 1200.00
За Леново P2C72 P2A42 Плоча Flex Кабел Висок Квалитет на Нови P2 Главниот FPC Бесплатен Превозот Со Следење на Број Свеж
За Huawei Искачи P8 Оригинални Сребро SIM Картичка Фах SD Картичка Фах Држачот за SIM Картичка SIM Картичка Фиока Замена Бесплатен Свеж Со попуст