Диви Камера Фото Замки Дигитални Лов на диви животни Камера Диви Камера SMS MMS HC550M Фото Замки MMS Лов Камера Стапици Трага

Диви Камера Фото Замки Дигитални Лов на диви животни Камера Диви Камера SMS MMS HC550M Фото Замки MMS Лов Камера Стапици Трага

DEN 4408.80

Свеж

Во магацинот

Минус 20 до 60 степен Одложување 0-60-тите години, Програмабилни Операцијата на владата 24 часа во текот на денот и ноќта MMS/e-mail/FTP/SMS Поддршка Видео должина 1-90-тите години Напојување 8*АА или 4*АА или соларна енергија снабдување Режим на currennt потрошувачка на Енергија 150m A слаба батерија сигнализација LED индикатор Кориснички интерфејс за Контрола со LCD дисплеј Монтажа Јаже/ појас/ python заклучување Димензија 145*80*55мм Сертификати CE, Ro HS, FCC
РК-550 M дигитални Диви Лов Камера sms Следење на Отворено 120 степен Широк Агол фото стапица MMS Откривање на Камерата за дивиот свет
фото замки фото стапица камера лов камера за лов на елени лов лов стапица 940nm лов камера стапица стапица камера tr s Пакување Вклучени
1 x Дигитална камера
1 x Безжичниот Далечински управувач
1 x Голема Добивка Долго Антена(НОВА)
1 x USB кабел
1 x Рака
1 X CD упатство
фото замки фото стапица камера лов камера за лов на елени лов лов стапица 940nm лов камера стапица стапица камера
РК-550 M дигитални Диви Лов Камера sms Следење на Отворено 120 степен Широк Агол фото стапица MMS Откривање на Камерата за дивиот свет
Вистински фотографии направени од страна на Лов трага камера
фото замки фото стапица камера лов камера за лов на елени лов лов стапица 940nm лов камера стапица стапица камера
CE, Ro Hs FCC одобрување :
фото замки фото стапица камера лов камера за лов на елени лов лов стапица 940nm лов камера стапица стапица камера
фото замки фото стапица камера лов камера за лов на елени лов лов стапица 940nm лов камера стапица стапица камера
Испорака детали за : 1. Авто-разликуваат слики. Multi-shot на 1/3/6/9 слики. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Други специјални прилики автоматско снимање на докази
Спецификации : Image sensor 16 MP Боја CMOS Леќа F=3. Дома надзор
3.Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена.0 mm FOV(поле на гледање)=60° Контрола прикаже 2 " lcd Лок. 12 избирање јазик : англиски француски германски италијански шпански, шведски, дански фински холандски, португалски, руски и полски. Ние ќе ви испратиме нова замена по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Четири бендови : 850/900/1800/1900 MHZ. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 20 дена пари назад.
Диви Камера Фото Замки Дигитални Лов на диви животни Камера Диви камера sms mms HC550 M фото замки MMS лов камера стапици трага
Диви Камера Фото Замки Дигитални Лов на диви животни Камера Диви камера sms mms HC550 M фото замки MMS лов камера стапици трага Забелешка : Нова Верзија HC550 M со 24 PCS Голема IR LED диоди.5 S Нето тежина за 0,6 KG без батерија Работа Темп. Мали и средни супермаркет надзор
5. Слики во боја во текот на денот / black & white night слики. За лов, автоматски да се земе слики / видеа на диви животни
2. Продавница слики / видеа во 32 GB ТФ-картичка.

Бренд Име: UnionCam
Број На Модел На: РК-550M
Видео Должина: 10-90second, програмабилни
меморија: 32GB ( SD-картичката не се вклучени )
Резолуција На Видео: 1080P/15fps,720P/30fps, VGA/60fps
Слика Резолуција: 4000x3000/16MP
Снимање Број: 1-9, програмабилни
моќност: 8XAA батеријата
E-mail : 1 ~ 4 e-mail адреса(GPRS и MMS)
Уреди со покажувач на агол: 120 степен
Големина: 80mmx145mmx55mm
Име: Диви Камера Фото Замки

Додатоци на производи

Вектор Оптика 39 инчен Bungee Corded Расклопна Снимање Лов Стап Планината Целосен Метал 1M Долго Папка Свеж
Вектор Оптика 39 инчен Bungee Corded Расклопна Снимање Лов Стап Планината Целосен Метал 1M Долго Папка

7 инчи) Цевка Кол Ние, исто така може да прифатат плаќање преку PayPal или Western Union или Банка Т / T Жица Трансак

DEN 960.00
Тактички АК Страна Dovetail Планината Плоча Железнички Челик Тешки со Завртки Одговара 47 & 74 Saiga итн Серија Лов Свеж Со попуст
Тактички АК Страна Dovetail Планината Плоча Железнички Челик Тешки со Завртки Одговара 47 & 74 Saiga итн Серија Лов

Тактички АК Страна Dovetail Планината Плоча Железнички Челик Тешки со Завртки Одговара 47 & 74 Saiga итн Серија Л

DEN 429.00 451.20
QD Пушка Опсег Планината Тактички Weaver 20mm Додатоци 25.4 mm Барел Picatinny Адаптер Riflescopes Ловечка Пушка Опсег Планината Свеж Со попуст
500pcs/Многу 6mm 7mm 8мм Лов Slingshot Топки Нерѓосувачки МУНИЦИЈА Челични Топки За Прашка Shot Нерѓосувачки Челик Топки За Свеж Со попуст
6pcs 31 Стрелаштво Fiberglass Стрели со Црна Зелени Пердув за Извивам Соединение Лак и Стрела Лов Снимање Додатоци Свеж Со попуст
6pcs 31 Стрелаштво Fiberglass Стрели со Црна Зелени Пердув за Извивам Соединение Лак и Стрела Лов Снимање Додатоци

6pcs 31" Стрелаштво Fiberglass Стрели со Црна Зелени Пердув за Извивам Соединение Лак и Стрела Лов Снимање Додат

DEN 283.00 393.12
Вектор Оптика Харис Стил Swivels Монт 9 13,5 ШКОТ-39 Свеж
Вектор Оптика Харис Стил Swivels Монт 9 13,5 ШКОТ-39

Ние ќе прво проверете со песната број.Ако е можно, ве молиме да ни снабдување со вашиот телефонски број с

DEN 1872.00
3/6/12pcs Broadheads 100 Зрна Алуминиум Arrowhead Совети за Fiberglass Стрелките на Јаглерод Стрелката Снимање Лов, Стрелаштво Свеж Со попуст
3/6/12pcs Broadheads 100 Зрна Алуминиум Arrowhead Совети за Fiberglass Стрелките на Јаглерод Стрелката Снимање Лов, Стрелаштво

Состојба : Нова точкаБоја : ЦрнаМатеријал : АлуминиумТежина : 100 ЗрнаОбработка : Вртење и мелничката комп

DEN 319.00 335.52
Слободен испорака на високо квалитетни 11/32 125 жито 24 парчиња / лот 2 десетина областа целна точка за стрелките на продажба Свеж Со попуст
1 компјутер Стрелка Поени Broadheads за Мали Животни Игра Стрелаштво Новиот Лак Свеж Со попуст
1 компјутер Стрелка Поени Broadheads за Мали Животни Игра Стрелаштво Новиот Лак

100% сосема нов и висок квалитет на Лесен за употреба и инсталирање Погоден за лов на мали животни, како шт

DEN 40.00 49.92
Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 AEG Пролет за airsoft Marui G&P G&G ИДЕНТИЧЕН М4 менувачот м16. Свеж Со попуст
Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 AEG Пролет за airsoft Marui G&P G&G ИДЕНТИЧЕН М4 менувачот м16.

Воена Акција M100 M110 M120 M130 M140 M150 M160 M170 M190 AEG Пролет за airsoft Marui G&P G&G ИДЕНТИЧЕН М4 АК М16 G36 Месеци Додатоци МА Пр

DEN 432.00 479.52
Airsoft Спорт Играчка 60 Алуминиумски BLOWGUN .50 Калибар со 18 МЕТАЛ ПИКАДО+Пред Очите+Тактички Железница за оптика Свеж
Z-Тактички PRC-152 Militares Радио Comunicador Случај Модел Атарот PRC 152 Ниедна функција Радио Работи за УВ-3Р Z020 Свеж Со попуст
Z-Тактички PRC-152 Militares Радио Comunicador Случај Модел Атарот PRC 152 Ниедна функција Радио Работи за УВ-3Р Z020

2начин на радио можат да бидат опремени внатре Внатрешни Димензии : прибл 65 W x 200 H x 28 D mm ) Отстранлив атаро

DEN 1085.00 1142.40
Тактички Airsoft Holster & Маг Торбичка Во Собата За Глок 19/23/25/28/32 - Право Раце Црна Трговија На Големо Свеж
Тактички Airsoft Holster & Маг Торбичка Во Собата За Глок 19/23/25/28/32 - Право Раце Црна Трговија На Големо

Оваа holster одговара за оригинални ГЛОК.КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени од страна на цврсти СТОМАЧНИ мускули.Д

DEN 604.80
Елемент Airsoft Тактички Мини Телескопски Зум светло За Пиштол Softair Оружје Светла EX421 Свеж Со попуст
Елемент Airsoft Тактички Мини Телескопски Зум светло За Пиштол Softair Оружје Светла EX421

ЗА НАСНИЕ,ЕЛЕМЕНТ AIRSOFT ,се гордееме како компанија во допир со висока крајот ВОЗРАСТ ТОЧНИ НАДГРАДБА на

DEN 324.00 550.08
AIMTIS M952V QD Брзо Ослободување Тактичка Пушка Светло Планината Оружје Светла со 400 Lumens за Лов Пиштол Додатоци Свеж Со попуст
AIMTIS M952V QD Брзо Ослободување Тактичка Пушка Светло Планината Оружје Светла со 400 Lumens за Лов Пиштол Додатоци

AIMTIS M952 V QD Брзо Ослободување Тактичка Пушка Светло Планината Оружје Светла со 400 Lumens за Лов Пиштол Додато

DEN 2915.00 3938.40
1 BUC Elong Отворено Лак String Восок За Стрелаштво Лак String Употреба+Бесплатна Испорака Свеж Со попуст
1 BUC Elong Отворено Лак String Восок За Стрелаштво Лак String Употреба+Бесплатна Испорака

Добредојдовте во мојата продавницаElong Отворено String ВосокИнформации1) N.W : 0.15 ОЗ2)Должина : 67mm3) Diamater : 16.8 mm4)

DEN 168.00 239.52
Воена Airsoft Прилагодливи 5 Позиција Тактички Светло Ласерски Обемот Прстен Планината за 20mm Стандард Железнички Свеж Со попуст
Лов Пиштол Додатоци Gl 17 19 22 23 31 32 Еден Списание Торбичка 9mm Тактички Пиштол Holster Торбичка Свеж Со попуст
Лов Пиштол Додатоци Gl 17 19 22 23 31 32 Еден Списание Торбичка 9mm Тактички Пиштол Holster Торбичка

КАРАКТЕРИСТИКИ : Направени со висока густина полимер Работи со еден ред, 9mm да .45 Cal списание Вграденво те

DEN 264.00 528.00
Стрелаштво Рака Guard Лов Традиционалните СТП Кожа за на Рака Воздржаност Заштитник Целна Рака Guard Заштита Снимање Стрелаштво Свеж Со попуст