B10 Вежба Чак Поврзување Прачка Вежби Менгеме Ракав Висока Прецизност Поврзани Јаглероден Челик Ракави Спојка 3.17-10мм Месинг-sleeve

B10 Вежба Чак Поврзување Прачка Вежби Менгеме Ракав Висока Прецизност Поврзани Јаглероден Челик Ракави Спојка 3.17-10мм Месинг-sleeve

7 %

DEN 218.00

DEN 234.72

Свеж

Во магацинот

Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само.17 mm; "6p35mm" = 6.4mm,5mm,6mm,8mm,10мм;
* Користење на ракавот,се додава за да се соодветните моторни вратило, освен Бакар Ракави' директно исфрлен во, Челик Ракав имаат соодветните шрафовите за прицврстување на додатоци;
* Предниот дел од ракав, Вметнете да B10 вежба чак; отворот е помал 0. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање.4mm,5mm,6mm,8mm,10мм; Пакет : Независна безбедност пакет, Како продажба на полнење, 1pcs B10 Чак е Ракав Или 1pcs B10 Вежба Чак; Стандардни Додатоци : None или завртки(Челик ракави, со завртки, Бакар е needn не завртки); Апликација/спец : LANXSTAR
* Бакар материјали : Кол. Прекрасни убав изглед и практичност, веднаш може да се подобри на одделение стакло, со користење на повеќе удобно. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Ви благодариме за вашата поддршка.
Опис На Производот
B10 Вежба Чак Поврзување Прачка Вежби Менгеме Ракав Висока Прецизност Поврзани Јаглероден Челик Ракави Спојка 3. Се користи за направиле мини електрични вежба,се справи со вежба, може да се користи за ABS табла, дрво, картон и други светлина итн. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа надвор. LANXSTAR Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. LANXSTAR Објект Сликите ги Покажуваат
. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо.

боја: 3p17mm Бакар Ракав, 10мм Челик Ракав, 8mm Челик Ракав, 6mm Челик Ракав, 5mm Челик Ракав, 4mm Челик Ракав, 4mm Бакар Ракав, 5mm Бакар Ракав, 6mm Бакар Ракав, 8mm Бакар Ракав, 7mm Бакар Ракав, Б10 Чак Без Ракави, 6p35mm Бакар Ракав
Примена: Како вежба малку не
Вежба Тип: Мини Вежба
Номинална Вртежен Момент: Со Користење B10 Чак е Моторни
DIY Материјали: Дрво
is_customized: Yes
Извор На Енергија: DC
Тежина: 0.1
Број На Модел На: LX-ZJTTB10CS310
Бренд Име: LANXSTAR
Max. Дијаметар На Дупчење: Со Користење B10 Чак е Моторни
Фреквенција: Со Користење B10 Чак е Моторни
Тип На Објект: B10 Чак Ракави
Материјал: Јаглероден Челик или Месинг
Производ Функција: За Гравирање,Мелница,Сечење,Дизајнирање и така натаму
B_rand: LANXSTAR
Номинална Напон: Со Користење B10 Чак е Моторни
Не-Оптоварување Брзина: Со Користење B10 Чак е Моторни
Номинална Влезна Моќност: Со Користење B10 Чак е Моторни

Додатоци на производи

1PC Автомобил Пена Вода Sprayer Автомобил Преносни Висок Притисок Автомобил Миење на Вода Sprayer Дома Автомобил Пена Sprayer Свеж Со попуст
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба Свеж
AC напон 220V Електричен Мотор Роторот 5 Заби се Вози во Окното за Bosch 24 Влијание Вежба

Име на производ Електричен Мотор Роторот Одговара за Бош 24 Номинална AC 220 V Номинална Струја 100 A Вози во Б

DEN 955.20
LOMVUM 12/16/24V Моќ Вежба Алатка Електрични Вежба ВЛИЈАНИЕ cordless вежби 2 Литиум-Јонска Батерија завртка ротари алатка за Свеж Со попуст
Преносни боени тест машина тест пиштол Електростатско боени Експеримент Систем наслика спреј пиштол 100 kv Свеж
150W Полирање Машина Клупата Бафер Полирач Мелница Чистење Дрво Длето Резба Гравирање Машини Свеж Со попуст
150W Полирање Машина Клупата Бафер Полирач Мелница Чистење Дрво Длето Резба Гравирање Машини

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][

DEN 1456.00 1797.60
Mirco Воздух Мелница (МАГ-122N) 35,000 ВРТЕЖИ во минута Collet Големина: 20mm 0.6 MPa 140g Свеж
Mirco Воздух Мелница (МАГ-122N) 35,000 ВРТЕЖИ во минута Collet Големина: 20mm 0.6 MPa 140g

Опис На ПроизводотБрој на модел : МАГ122 NТип : Агол на воздухот МелницаМесто на Потекло : Жеџијанг во Кина

DEN 2791.68
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка Свеж Со попуст
HILDA 18V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка

HILDA 18 V Електрични Engraver Гравирање Пенкало Резба Машина за Дрво, Метал Пластика Стакло Гравирање Алатка п

DEN 713.00 891.84
GOXAWEE 10000RPM Мини Клупата Мелница Полирање на Мелење Машина Клупата Струг Чистење Машина За Метал, Стакло, Камен Накит Алатки Свеж Со попуст
DC 3V-24V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w/ 24V Напојување Свеж Со попуст
DC 3V-24V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w/ 24V Напојување

DC 3 V24 V Мини Електрични Рака Вежба Ротари Алатка DIY 385 Моторни w / 24 V Напојување 100% сосема нов и висок квали

DEN 765.00 956.16
1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса) Свеж
1/2 инчен Тешки Жица Индустрија Воздух Спојувач Пиштол N851 (не се вклучуваат во царинската такса)

СпецификацииВоздухот Спојувач 851Вози 16 GA, 7 / 16" Круна, 2" должина на Воздухот staples..16 GA, 7 / 16" Круна на Воздух

DEN 3840.00
RH-10A 10x330mm Воздух Појас Сандер Висок Квалитет на Пневматски Појас Сандер Појас Брусење Машина Воздух Мелење Машина Свеж Со попуст
1pc Висока моќност H160 акрилик пламен полирање машина, зборот кристално на Кислород, Водород полирач 220V Свеж
1pc Висока моќност H160 акрилик пламен полирање машина, зборот кристално на Кислород, Водород полирач 220V

2, тековната беше значително намален, износот на пополнување electrolytic во прав.5 oxyhydrogen пламен за јаглерод с

DEN 3768.00
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол Свеж Со попуст
Borntun Пневматски Воздух Шрафцигер 4-5мм Воздух Завртка Возачот 9000rpm Воздух Screwdrivers Пиштол Алатка Screwdriving Пиштол

Пневматски Воздух Шрафцигер заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweeze

DEN 2645.00 2784.00
12V Воздух Вшмукување Brushless DC Центрифугални Моторни внатрешни вози Компресор за Колонист 1200LPM 150W 7kPa 49m3/h Висок Свеж
NEWACALOX 20W DIY Топла Топи Лепак Пиштол со 60pcs 7mm Шарени Лепливи Топла Топи Лепак Стапови Хоби Нож Фиксна Клип за Рака Свеж Со попуст
Мултифункционален 100V-240V Мини Електрична Мелница за Гравирање Пенкало DIY Engraver Се Постави Алатка За Накит Метал и Стакло Свеж Со попуст
Висок Квалитет 1800W 110V Индустриски Електрична Топол Воздух Пиштол Thermoregulator Топлина Пиштоли LCD Дисплеј се Намали за Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат Свеж Со попуст
Xltown Нов Електричен литиум вежба 12/16.8/21/25v литиум батерија Мултифункционален електрични шрафцигер алат

спецификација : Номинална напон : 12 / 16.8 / 21 / 25vМаксимален вртежен момент:30 / 35 / 60 / 65 NMВежба чак опсег : 0.810м

DEN 2703.00 3296.64
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер Свеж Со попуст
5Pcs Висок Квалитет Stainles Челик 60 Мрежа Airless Боја Спреј Пиштол Филтер Екран Елементи За Вагнер

HW0000102Спецификација : Бренд новиMarterial : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 10см / 4"(L)Примена : ФилтрацијаОпсегот

DEN 133.00 221.76