7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА полнач

7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил

56 %

DEN 624.00

DEN 1419.36

Свеж

Во магацинот

Батерија : 2*3. Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со оваа гаранција во рок од триесет дена од денот на приемот. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). БЕЗ ИСКЛУЧОЦИ! 2. Осветленост : 7000 LM
9. Сијалица Количина : 1*XML-T6+2 COB Led
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Или, можете да изберете да имате замена. Ве молиме запишете ги сите информации во парче хартија и го стави во пратката. Начини : 1 xml-t6 Светлина,2 КОЧАН LED Светло,3 Светлина,3 Strobe
8.7 V 18650 Батерии
1*Автомобил Carger
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно !Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Делови или производот за кој замена е направен ќе стане сопственост на нас, Освен во случај на различни договор од страна на Партиите, на клиентите ќе биде одговорен за враќање на трошоците за транспорт и осигурување, и ние ќе ги покрие трошоците за транспорт и осигурување од нашата компанија за клиентите. Материјал : Алуминиум Легура
11. Ако гаранција се јавуваат проблеми, или ако ви треба помош во користењето на вашиот додаток ве молиме контактирајте со нас одделно. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 1) да ја прифатиме Alipay,Paypal. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.Димензија : 83 x 37 x 58mm
Пакетот Вклучува :
1*LED Headlamp
1*НАС/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА Ѕид Полнење
2*3. Сијалица / LED животниот век : 10 WHours
10. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата Нарачка Број. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние го задржуваме правото да го замени било кој производ кој е укината од својот производ линија со нов производ на компаративната вредност и функција Ние го задржуваме правото да ги менува или прекинува, без претходна најава до своите клиенти, секој модел или стил на производи. Тежина : 150g
13. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ . Светла Боја : Бела
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress Гаранција Ние гарантира на своите производи за една година за лична купувач и две години по "веледрогерија,од денот на испорака, "ние ќе го поправи или да го замени таков производ или дел од него што, по инспекција или било каков вид на потврда од нас, е утврдено да се неисправни во материјалите или изработката.

Емитуваат Боја: Бела
Боја На Каросеријата: НИ ПРИКЛУЧОКОТ, ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ, АУ ПРИКЛУЧОКОТ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ПРИКЛУЧОК
Тип На Објект: Предните светла
сертификација: УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Цел: кампување лов
Wattage: 30w
Тип На Батерија: Литиум Метал
Извор На Светлина: LED
Зрак Агол: 60°
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Број На Модел На: 2305
Бренд Име: yunmai
Водоотпорен: Yes
Модел на LED Монистра: T6
Име: Светлата
led светилка глава: Yes
светлото глава: Yes
шефот на факелот: Yes
headlamp 18650: Yes
led глава светилка: Yes
главата на светилката: Yes
глава светилка: Yes
led светлата: Yes
глава светилка батерија: Yes

Додатоци на производи

Бела светлина, жолта hoofdlamp 3T6 КРИ XML T6 headlamp led светлата батерија светла батерија 18650 главата на светилката главата Свеж Со попуст
Superbright LED Headlamp Отпорен на Вода Главата Факел Изградена-во 3x18650 Акумулатори 2 светлина режими на Светлата за Надворешна Свеж Со попуст
BORUIT Bramd Висок Квалитет 4.2 V Автомобил Chargering Кабел за Линија за LED Headlamp Светлата Светло Факел Светилка Автомобил Свеж Со попуст
13000LM LED T6+2R5 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
2 парчиња Ултра Долговечност DC12V Автомобил led светилки drl Дење Работи извор на светлина водоотпорен Автомобил Кочница Пак Свеж Со попуст
ITimo USB Полнење/Батерија Flash LED Шатор Фенери Бело/Црвено Светло Преносни Светлина Моќ Банка Отворено Кампување Светилка Свеж Со попуст
yupard светла кампување светлината led шатор отворено светла USB полнење светилки за надворешна употреба lighting18650/АА мобилни Свеж Со попуст
Свитлива КОЧАН LED Работа Инспекција Светлина 5 Начини Изграден во Батеријата со USB Полнење Светилка со Магнетни КУКА Виси Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Xml T6 Led Светлата 2000 Lumens Headlamp Водоотпорен Главата Факел + Автомобил полнач + AC полнач+ 18650 Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Xml T6 Led Светлата 2000 Lumens Headlamp Водоотпорен Главата Факел + Автомобил полнач + AC полнач+ 18650

По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.* Ние тест секој производ пред б

DEN 703.00 1065.60
30W 2400LM преносни лов рефлектори кампување центарот на вниманието 12V 24V автомобил држачи за полнење 18650 led место светло Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина

Boruit RJ3001 8000 Лумен XML T6+2 R5 LED Батерија Главата Факел 4 Режим Headlamp Светло Главата Светлина 2x 18650 Батерија Полн

DEN 528.00 753.60
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов Свеж Со попуст
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов

Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е track

DEN 106.00 137.76
Џеб LED Светилка Соларна Енергија/USB Полнење Факел Работи Инспекција Светлина 2 Режим Отворено Кампување Светилка со Магнет Свеж Со попуст
BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата Свеж Со попуст
BORUIT 2000LM XPE LED Светлата IR Сензор 3 Начини Headlamp Фенер Кампување Лов и Риболов 100 Растојание AAA Батерија Главата

Карактеристики : Ова е IR Сензор за Светла,кога ќе користите headlamp, можете да го користите смисла botton од де�

DEN 307.00 479.52