Автомобил Прозорец Sunshade Стигнале Свитлива Шофершајбната Sunshade Покрие Shield Завеса Авто Сонцето Сенка Блок Анти-УВ Автомобил Прозорец Сенка

Автомобил Прозорец Sunshade Стигнале Свитлива Шофершајбната Sunshade Покрие Shield Завеса Авто Сонцето Сенка Блок Анти-УВ Автомобил

35 %

DEN 768.00

DEN 1180.80

Свеж

Во магацинот


Спецификации :
Пати Demensions : Пред сенка : 60 * 3 CM; Назад сенка : 46 * 3 CM
Отворете Димензии : Пред сенка : 60 * 160 СМ; Назад сенка : 46 * 125 СМ
Упатство за употреба :
Може да се користи за предните и задните прозорци,поклопецот за лесни за складирање.
Пакет Се Вклучени :
1 X Автомобил Sunshade
Автомобил Прозорец Sunshade Стигнале Свитлива Шофершајбната Sunshade Покрие Shield Завеса Авто Сонцето Сенка Блок Анти-УВ Автомобил Прозорец Сенка
Installtion : Топло совети : лепило promotor не е лепак! Ве молиме да ја исчистите површината на која сакате да се држи со лепило promotor. И потоа ископирајте го во магнет.
1. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Ако не сте добиле вашата пратка кога заштитата време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
За Царина
Царина е надвор од нашата контрола ние не може да гарантира без данок на плаќање и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности предизвикани.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата, тогаш треба да ги превземете вашите предмети со твоите следење на број и вашите лични ID.
Гуангжу Vista Авто Додатоци Ограничени не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди големина внимателно пред да ги купите ( големината информации ќе се покаже подолу секој предмети ).
Враќање & Размена настава
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испраќаат.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Сликата на неисправни монистра.
Ако не сте задоволни со квалитетот на вашиот купувате од нашата продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
2. Ако не сте задоволни со нашата porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Број На Модел На: TY353042
Бренд Име: Loen
Материјал: Рефлексивни топлински изолатор
Производ големина: 65*3CM,46*3CM
Тип На Објект: Авто Прозорец Winshield Sunshade Свитлива
Сместување: Пред се, Reat, Предните и Задните
За Автомобили: Sunshade за/Ван SUV

Додатоци на производи

Автомобил Шофершајбната Автомобил Сонцето Сенка Завеси Симпатична Цртан филм Автомобил Стил Задната Страна на Прозорецот Sunshade Свеж Со попуст
QILEJVS Автомобил-Стил Автомобил Авто Шофершајбната Стакло Покрие Сонцето Сенка Спречи Снег Мраз Мраз Прашина Заштитник Свеж Со попуст
5 компјутери Црна Страна Автомобил Сонцето Нијанси Заден Прозорец Sunshades Покрие Мрежа Стакло Shield Екран Внатрешни работи Свеж Со попуст
50cm 70cm Алуминиум Пластични Автомобил Прозорец Curtians Водичи Shrinkable Сонцето Слепи Завеса Шини Сонцето Сенка Стакло Tracker Свеж Со попуст
1Set Универзална Црна Мрежа Блокирам VIP Автомобил Прозорец Завеса Sunshade Стакло УВ Блок Свеж Со попуст
1Set Универзална Црна Мрежа Блокирам VIP Автомобил Прозорец Завеса Sunshade Стакло УВ Блок

Карактеристики : Лесен за инсталација и можете да го инсталирате сами Лесни, Свитлива и лесно да се носа

DEN 364.00 460.32
Dewtreetali 150*70CM Прозорец Фолија Шофершајбната Сонцето Сенка Автомобил Шофершајбната Стакло Покрие Блок Пред Прозорецот Свеж Со попуст
Vehemo 2 парчиња Автомобил Прозорец Sunshade Завеса Страна предните светла Сонцето Сенка Мрежа Автомобил Покритие Стакло Shield Свеж Со попуст
Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Завеса Шофершајбната Практични Пена Tapetum Lucidum Екран Sunshade Сонцето Покрие Авто Возило Свеж Со попуст