Awei ES-20TY Во-Слушалка за Уво во 3.5 mm Џек Слушалки Супер Бас Слушалки Со Микрофон Метал fone де ouvido Auriculares Kulakl к

Awei ES-20TY Во-Слушалка за Уво во 3.5 mm Џек Слушалки Супер Бас Слушалки Со Микрофон Метал fone де ouvido Auriculares Kulakl

20 %

DEN 345.00

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: Awei
Стил: уво кука
комуникација: Жичен
Конектори: ПОМОШЕН
Безжична Тип: Никој
Vocalism Принцип: Динамичен
Контрола На Копчето: Yes
Контрола На Јачина На Звук: Yes
Активен Бучава Отказ: Yes
Функција: За Мобилен Телефон,Спорт,За Интернет Бар,Обични Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки,За iPod
Приклучок Тип: L Виткање
Чувствителност: 90±3dB
Зачестеност Одговор Опсег: 20-20000Hz
Линија Должина: 1.2 m
Отпорот: 16Ω
Водоотпорен: No
Број На Модел На: ES-20TY
Поддршка Apt-x: No
Поддршка За Мемориска Картичка: No
Поддршка СТАН: No
Безжичен: No
Со Микрофон: Yes
функција 1: Бучава Поништување, Супер Бас HIFI Слушалки
Карактеристика 2: Стерео Earbuds, Слушалка За Телефонот
функција 3: Steelseries Метал Уво Пупки
карактеристика 4: DJ/Gaming слушалки
Compatiable 1: приклучок за слушалки за компјутер
Compatiable 2: За iPhone 6 6 Плус se 5 5s iPod, iPad Воздух Мини Слушалка
Compatiable 3: За Xiaomi Слушалка,За Huawei Слушалка, За Nexus Слушалка
Compatiable 4: За Sony Слушалки, За HTC, LG Meizu Letv приклучок за Слушалки
Compatiable 5: За Samsung Галакси s7 s6 Работ Забелешка 5 4 3 A3 А5 О7 A9 J3 J5 J7 Слушалка

Додатоци на производи

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1 Свеж Со попуст
Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6/ZS5/ZS3/ZST KZ ZSR RT-1

Најновите TRN V10 Замена на Кабел 2 Pin Надгради Позлатен Сребрен Кабел се Користи За TRN V10 KZ ZS6 / ZS5 / ZS3 / ZST KZ ZSR RT1

DEN 336.00 480.00
Уво-Кука Безжични Слушалки V4.1 Bluetooth Слушалка Стерео Бас Слушалки Спортски Музика fone де ouvido за Xiaomi Iphone 6/6S/7 Свеж Со попуст
ZUCZUG НОВИ Shoelaces Стерео Слушалка Метал Бас Слушалки Слушалките за Музика Earpieces со Микрофон за Xiaomi Спорт приклучок Свеж Со попуст
Мини 5 Боја Во уво Bluetooth Безжична Слушалка Стерео Слушалки Earbud Слушалка со Микрофон за Xiaomi за iPhone За Huawei Свеж
Мини 5 Боја Во уво Bluetooth Безжична Слушалка Стерео Слушалки Earbud Слушалка со Микрофон за Xiaomi за iPhone За Huawei

Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница Повратни и

DEN 269.28
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5 Свеж Со попуст
Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2PIN Кабел KZ ZS5

Најновите TRN V20 DD+BA Хибрид Во Уво Слушалка HIFI DJ Следи Работи Спорт Слушалка Earplug Слушалки Со 2 PIN Кабел KZ ZS5О

DEN 912.00 1140.00
SAMSUNG Слушалка EHS64 Слушалки со Вграден Микрофон 3,5 мм Во Уво Жичен Слушалка за паметни телефони / Компјутери Официјален Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински Свеж Со попуст
SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Вистински

SAMSUNG HM1200 Bluetooth Слушалки со Микрофон Црна Во уво Безжична Стерео Бизнис Слушалки со Bluetooth 3.0 Службен Висти

DEN 648.00 981.12
Сосема Нов Стерео Слушалка За Samsung Галакси A3 Година Earbuds Слушалки Со Микрофон За Далечинска Контрола На Јачина Свеж Со попуст
Најновите FENGRU DIY PK2 Во уво Слушалки Рамна Глава DIY Слушалка HiFi Бас Earbuds DJ Earbuds Тешки Бас Звук Користете За Паметен Свеж Со попуст
ПОПОВА Шарени Најдобри Слушалки Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки Вграден Микрофон Мека Earmuffs Спорт Слушалки Стерео Звукот Свеж Со попуст
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел Свеж
PIZEN BT40 mmcx bluetooth интерфејс кабел за shure se215 se846 se535 кабел и за ie80 ie8 поправка слушалки звучници со кабел

Paragon recommen предмети : padear за kz zs6 kz zs5 kzzs3 kz zsr kz zst надградба 0.75 мм bluetooth wire кабел за xiaomi слушалки слушалкаPIZEN Bi

DEN 959.04
Dacom ОКЛОП IPX5 Водоотпорен Спорт Безжична Bluetooth Слушалка Слушалки Стерео Слушалки Neckband Handsfree за телефонот електроника Свеж Со попуст
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици Свеж Со попуст
A2DC Bluetooth Кабли за ATH-A2DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6N Позлатен Сребрен Жици

A2 DC Bluetooth Кабли за ATHA2 DC LS200 LS300 LS400 CKR90 CKR100 LS50 LS70 CKS1100 E40 E50 E70 Слушалки 6 N Позлатен Сребрен ЖициПараметар1*6 N е

DEN 1251.00 1713.60
Надградба на Слушалки DIY Кабел Кабелот за Слушалки ATH-M40x ATH-M50x ATH-M70x LN005685 Свеж
Надградба на Слушалки DIY Кабел Кабелот за Слушалки ATH-M40x ATH-M50x ATH-M70x LN005685

Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.Pls ни остави порака за боја сакате.Или на друго место различна бо

DEN 479.52
Во Акции На Оригиналниот Xiaomi Bluetooth Слушалка Младите Издание Слушалки Безжична Bluetooth 4.1 Во Уво Слушалки За Мобилен Свеж Со попуст
Метал Бас Слушалки На Уво 3,5 мм Слушалка за Телефон Стерео Бас Жичен Слушалки Со Микрофон за Samsung Xiaomi Huawei Видиме Свеж Со попуст
Универзална Bluetooth 3.0 Безжична Професионални Гејмерски Слушалки Слушалки Играч за PS3 КОМПЈУТЕР Со Mircophone Паметни Телефони, Свеж Со попуст
М&J 12 Часа Изведба Безжична Bluetooth Слушалки Neckband Спорт Стерео Водоотпорен Магнетни Со Микрофон Слушалка За iphone xiaomi Свеж Со попуст
ALLOYSEED 1M Воздух Цевка Слушалка 3,5 мм Анти-Зрачење Една Страна Слушалки на Уво Кука Парфем Глупак Жица Слушалки За iPhone Свеж Со попуст
Marsnaska Про Меки Силиконски Уво Приклучоци Уво Заштита За Звучна Изолација Анти Бучава ' Рчењето Спиење За Патување Редукција Свеж Со попуст
ПОПОВА L-660 Оригинални bluetooth слушалки со микрофон безжична bluetooth слушалки за Iphone, Samsung Xiaomi приклучок за слушалки Свеж Со попуст
JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки Свеж Со попуст
JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки

JBL T110 BT Безжична Bluetooth Слушалки за Во Уво Слушалки Спортски Магнетни приклучок за Слушалки

DEN 2558.00 3119.52