50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена

50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer испарувачот серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена

DEN 1824.00

Свеж

Во магацинот

50pcs/многу ГШ на Х2 двојна atomizer серпентина главата 2.0 ohm Електронска Цигара Замена Atomizer core глава
испарувач
Модел
за ГШ H2 S atomizer
Resistence
2 ohm
батеријата компатибилен
evod Его/510 вметнете батеријата
Боја
јасно
одговара за e течни
Фото Брза Испорака :
Бесплатно,Брзо&Безбедно испорака
1.Имаме големи акции за сите модели,и обележете го парцела како подарок да ви помогне да ги избегнете високите царински promble,Така што ќе го добиете вашиот пакет безбедност.
За Квалитет :
1.Ние сме професионална снабдувач на ALIEXPRESS за Електронска Цигара,Секој објект ќе купи од нас беше тестирана пред превозот и ние може да гарантира квалитет.
2.Ние сме директни фабрика локална во Шенжен,Кој ги има најголемите електронски цигари на пазарот во Кина.Затоа, ние може да обезбеди конкурентна цена и најдобра услуга во сите аспекти.Ова е вашата најдобра можност директно да пристапите до Кина електронски производство.
По продажбата на услугата :
Pls ве молиме контактирајте со нас ако откриете некои проблем за вашите производи во прв пат.
Ние ќе го замени скршен делови со нови слободни делови во следната цел.
Изберете најбрзо и најбезбедно шпедиција.
Задржи следење на ред се додека не се добие стоката.
Повратни информации :
1.Вашето задоволство е наша главна цел!
2.Ние високо го цениме ако може да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди коментарите. вашата поддршка прави нас работат понапорно и подобро
Не губат златна можност,Овие производи се продаваат топли,со Користење на вистински срце да направи бизнис со вас,Не само што се добри партнери, но, исто така, се пријатели.

Отпорот: Серпентина
Бренд Име: GreenSound
Број На Модел На: ГШ H2S двојна серпентина глава
Калеми Тип: Заменливи
Компатибилен Модел: 510 thead
Тежина: 40g
Капацитет:
is_customized: Yes
Отпорот: 2.0 ohm

Додатоци на производи

3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брза испорака Свеж
3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брза испорака

3pcs его USB батеријата е држачи за кабел за дополнителен комплет брзо бесплатен превозот за НАС Ставка дет

DEN 287.52
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци Свеж Со попуст
E-XY 510 PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Капе Совети E-Цигара Atomizer Додатоци

510 БАНКАТА RDA РТС PEI Капе Совет Небото СоветНови PEI Капе Совет за 510 RDA РТС RDA Atomizoare Мо Кутија VAPE Пареа RDA Кап

DEN 135.00 158.40
Оригиналниот 3pcs IJOY Неограничени XL Светлина-up Серпентина XL-C3 Светлина-up Чип Серпентина 0.2 ohm & XL-C4 Чип Серпентина Свеж Со попуст
K1000 E ЦЕВКА Механички Mod кит e-cig Atomizer Патент Случај Kamry Нова Мода K1000 Електронски Цевки со 18350 900mah батеријата Свеж Со попуст
K1000 E ЦЕВКА Механички Mod кит e-cig Atomizer Патент Случај Kamry Нова Мода K1000 Електронски Цевки со 18350 900mah батеријата

DHL : 35 дена ЕМС : 513 дена Epacket : 615 дена Кина пост воздух mail(Шведска пост) : 1031 дена * ве Молиме да бидат љубезно

DEN 1233.00 2054.40
XFKM 5m/roll 0.2*0.8 Рамен+26ga SS316L Тигар Клептон Греење Жица Електронска Цигара Додатоци За RDA RDTA Prebuilt Серпентина Свеж
XFKM 5pcs SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк/ iJust 2 / Melo 2 / Melo 3 Мини Свеж Со попуст
XFKM 5pcs SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк/ iJust 2 / Melo 2 / Melo 3 Мини

5pcs XFKM SUBOHM тенк Замена Калеми 0.3 ohm 0.5 ohm Одговара За Subohm Тенк / i Just 2 / Melo 2 / Melo 3 МиниСпецификација : Модел :

DEN 168.00 210.24
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка Свеж Со попуст
Оригиналниот Kamry K1000 Плус Atomizer Калеми 5pcs/многу 0.5 ohm Калеми За K1000 Plus E Цевка

5cps / многу Kamry Atomizer Серпентина Заменливи Под 0.5 ohm X6 Плус Калеми K1000 Плус Dse Електронски Tigara Испарувач Кале

DEN 379.00 420.96
USB Конектор за Кабел За 510 Тема Его-К Его-T E-Shisha Пенкало Електронска Цигара Свеж Со попуст
USB Конектор за Кабел За 510 Тема Его-К Его-T E-Shisha Пенкало Електронска Цигара

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Универзален полнач компатибилен со сите e shisha пенк

DEN 49.00 61.92
НОВИ XFKM Мини Vape DIY Алатка Торба Пинцети Клешти Жица Грејачи за Полнење Серпентина Убодни Ликвидација За Пакување на Електронска Свеж Со попуст
E-XY 10Pcs Его-CE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его/его-T/Его-К EVOD Електронска Цигара Батеријата Додатоци Свеж Со попуст
E-XY 10Pcs Его-CE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его/его-T/Его-К EVOD Електронска Цигара Батеријата Додатоци

EXY 10 Pcs ЕгоCE4 Електронска Цигара со USB Полначи за X6 его / егоT / ЕгоК EVOD Електронска Цигара Батеријата Додат

DEN 281.00 312.00
Висок Квалитет Kanger Subtank Нано Atomizer Цевка Pyrex Стаклена Цевка Електронска Цигара Јасно Цевка за Kanger Subtank Нано Свеж Со попуст
Висок Квалитет Kanger Subtank Нано Atomizer Цевка Pyrex Стаклена Цевка Електронска Цигара Јасно Цевка за Kanger Subtank Нано

Kanger Tech Subtank Нано Pyrex Стакло Замена на Цевка Kanger Tech Subtank Нано Pyrex Стакло Замена на Цевка е за Kanger Tech Subtank Нано

DEN 239.00 264.96
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper Свеж
е-цигари комплет его 2200mah батеријата со Х2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaper

ецигари комплет его 2200mah батеријата со 1.6 ml H2 atomizer electornic цигара vape комплет e cig vaperКарактеристики : Пакетот

DEN 480.00
vapethink vape алатка за полнење торба Пареа Торба За Електронска Цигара РТС БАНКАТА RDA Mod Кит Батерија 18650 Алатки торбичката Свеж Со попуст
Најнов Дизајн со висока моќност vape 10W-230W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LED Свеж Со попуст
Најнов Дизајн со висока моќност vape 10W-230W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LED

Најнов Дизајн со висока моќност vape 10 W230 W e Електронска Цигара Sigelei Kaos Спектар со шарени LEDСпектар Каракте

DEN 2534.00 3167.52
VapeOnly vAir-S Серпентина Atomizer Главата 1.0 ohm 1.5 ohm за VapeOnly Arcus Дополнителен Комплет за Совршен Устата Дишам Искуства Свеж Со попуст
VapeOnly vAir-S Серпентина Atomizer Главата 1.0 ohm 1.5 ohm за VapeOnly Arcus Дополнителен Комплет за Совршен Устата Дишам Искуства

Vape Only v AirS Серпентина за Arc(5 компјутери во 1 pack) Напомена : Kanthal Тип : Отпор Kanthal 1.0 ohm Kanthal Тип Б : Отпор Kanthal 1.5 o

DEN 356.00 508.80
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост Свеж Со попуст
Glotech 200pcs електронска цигара rda atomizer фитил жица серпентина prebuilt серпентина А1 SS316L NI80 греење жица свитканост

Клиент е на задоволително ниво е крајната цел Вашето задоволство е наш приоритет.Превозот1.Сите Големи

DEN 310.00 402.24
Авторски Joyetech его AIO Брзо Полнење 1500mAh 2ml Капацитет Сите-во-Едно Полнење Електронски Цигари Испарувач Vape Пенкало Свеж Со попуст
Оригиналниот Јапонски Органски Памук MUJI 180Pcs Огромен Пареа Eletronic Цигари Vape Памук За RDA БАНКАТА DIY Atomizer Серпентина Свеж Со попуст
5pc Оригинални Asvape Кобра Atomizer Core 0.5 ohm Ni80 Испарувачот Нерѓосувачки Челик Серпентина за Asvape Кобра Резервоарот Свеж Со попуст
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus Свеж Со попуст
UD bellus РТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Автентични Youde Bellus

100% Автентични UD bellРТС врвот пополнување под ohm странични воздушни дупки директен удар калеми Youde BellВисо

DEN 586.00 650.40
Оригинални Ijoy CA2 Главата 0.2 ohm 0.3 ohm CA8 Серпентина 0.15 ohm замена Испарувачот за IJOY Капетан subohm резервоарот Свеж
Оригинални Ijoy CA2 Главата 0.2 ohm 0.3 ohm CA8 Серпентина 0.15 ohm замена Испарувачот за IJOY Капетан subohm резервоарот

Опис : IJOY CA2 и CA8 серпентина се дизајнирани за Капетан Под Ohm резервоарот CA2 серпентина главата е составен

DEN 456.00
Оригинални GeekVape Ammit РТС Двојна Серпентина Верзија 3ml /6ml Капацитет Врвот Пополнување Ammit Резервоарот Atomizer Свеж Со попуст
E-XY Его Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГО-T EVOD Батеријата Vape 100Pcs/Многу Свеж Со попуст
E-XY Его Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГО-T EVOD Батеријата Vape 100Pcs/Многу

EXY 100 Pcs / Многу ЕгоCE4 Електронска Цигара со USB Полначи За ЕГОT EVOD Батеријата VapeИме : Ecig ЕГОT, ЕГО USB полначСти

DEN 1968.00 2186.40