FYL372U 21.1 mm Kawaii 3D Куќа Силиконски Калап - за рачно изработени DIY, Cookie Бисквит, Торта Декорирање Алатки, Смола Полимер Глина Мувла

FYL372U 21.1 mm Kawaii 3D Куќа Силиконски Калап - за рачно изработени DIY, Cookie Бисквит, Торта Декорирање Алатки, Смола Полимер

8 %

DEN 61.00

DEN 66.24

Свеж

Во магацинот

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само. Мувла Боја : од Страна на Случајни Мувла Материјал : Храна Безбедно Силикони Љубезно ве потсетам : Стави на мувла исполнет со материјал во фрижидер, за неколку часа, а потоа завршена работа може да биде лесно да се појави надвор од мувла. Работа температурата е минус 76 степени Целзиусови за да 428 степени Целзиусови, минус 60 степени целзиусови степени на 220 целзиусови степени. Не користите истиот калап за изработка и храна проекти Мувла е лесно се чисти со топла вода и сапун.

Тип: Торта Алатки
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Бренд Име: UIE
Материјал: Силикони
Функција: Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип: Габи,
Број На Модел На: FYL372U

Додатоци на производи

Морков зеленчук Силиконски Калап за торта Декорација алатки Глина Притисни Мувла Полимер Глина Смола Бонбони Fimo Супер Sculpey Свеж Со попуст
KYL041U 19.1 mm МЛЕЧНО Чоколадо Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорирање, Фондан, Бонбони, Смола, Полимер Глина, Cookie Свеж Со попуст
силиконски калап Го глувчето за во грашок силиконски калап сапун и свеќа калапи за торта декорации од глина мувла арома камен Свеж Со попуст
PYL539U 37.1 mm скапоцен камен Мувла - Дијамант Силиконски Калап Cupcake Toppers, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, куклена Свеж Со попуст
PYL539U 37.1 mm скапоцен камен Мувла - Дијамант Силиконски Калап Cupcake Toppers, Фондан Занает, Смола, Fimo Глина, куклена

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 67.00 72.48
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, 1 buc C568 Голема Totoro Торта мувла силиконски калап полимер глина рачно изработени Свеж Со попуст
SYL061U 15.4 mm Банана Парчиња Силиконски Калап - Овошје Мувла Фондан, Cupcake Topper, Смола Глина, Бонбони, Накит, Чоколадо Свеж Со попуст
Топла Добар Квалитет Мото Торба Водоотпорен Мотоцикл Кеси Багаж Црна Еден За Јамаха Мотор Кеси Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла Свеж Со попуст
Силиконски калап девојка лице фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина/гума мувла

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина на : 5.5*4.7*2.5 cm Лесно да се користи и чисти,машин

DEN 120.00 185.28
QYL118U 24.9 mm Круг се Вртат Бисквит / Колаче Силиконски Калап - Торта Декорирање, Фондан, Полимер Глина, Чоколадо, Смола, Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот KYL032U Силиконски Калап Кенди Здроби сага - Multicolor 20mm Торта Декорирање Полимер Глина, Калап Сапун Свеж Со попуст
Убава пеперутка Форма фондан силиконски калап кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake чипка декорација F-0101 Свеж Со попуст
5pcs/set Дрво, Керамика Глинени Скулптури Керамика Калапи Алатка Дрво Алатка Поставите Грнчари Ребро Свеж Со попуст
5pcs/set Дрво, Керамика Глинени Скулптури Керамика Калапи Алатка Дрво Алатка Поставите Грнчари Ребро

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетНежни и мали, лесен за употребаЕкономски и практичниЗа К

DEN 122.00 185.76
година LXYY МУВЛА Ексклузивни мажите и жените тело го обликува човечкиот глина мувла силиконски калап Ruantao Свеж Со попуст
година LXYY МУВЛА Ексклузивни мажите и жените тело го обликува човечкиот глина мувла силиконски калап Ruantao

Квалитет : Сите производи се во согласност со безбедност на храна меѓународните правила И не треба да се

DEN 1390.00 1390.08
Практична 3pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Уметник Сликарска Палета Нож Комплет Шпатула Боја Уметност Свеж Со попуст
Практична 3pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Уметник Сликарска Палета Нож Комплет Шпатула Боја Уметност

3pcs Професионални Нерѓосувачки Челик Уметник Сликарска Палета Нож Комплет Шпатула Боја УметностКаракт

DEN 80.00 100.32
QYL036U 26.6 mm Круг Cookie Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, DIY Бисквит Печење, Смола Fimo Свеж Со попуст
QYL036U 26.6 mm Круг Cookie Силиконски Калап - Sugarcraft, Торта Декорација, Фондан, Чоколадо, DIY Бисквит Печење, Смола Fimo

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

DEN 57.00 61.92
Бесплатен Превозот QYL343U Плоштадот Чипка COOKIE Силиконски Калап за Фондан Храна Безбедно Полимер Глина Сапун Cabochon Шеќер Свеж Со попуст
Мал воз во облик на фондан силиконски калап за кујна печење чоколадо тесто бонбони Глина одлуки cupcake декорација алатки FT-0087 Свеж Со попуст
Роуз Ангел Сапун Силиконски Калап 3D Занает Самовила Fimo Глина Свеќа Габи Торта Чоколадна Печење Фондан Торта Декорирање Алатки Свеж Со попуст