1PCS USB полнач за KENTLI 4 слотови USB батеријата е полнач за KENTLI 1.5 v AA литиум батерија

1PCS USB полнач за KENTLI 4 слотови USB батеријата е полнач за KENTLI 1.5 v AA литиум батерија

17 %

DEN 359.00

DEN 432.00

Свеж

Во магацинот

Детали за производот Забелешка : Овој апарат е само за KENTLI 1.5 v AA литиум батерија

Употреба: Стандардна Батерија
Тип: USB
Батеријата Број: 4pcs батеријата
Пакет: Yes
Број На Модел На: KD
Бренд Име: KENTLI
Пакет: Пакет 1
Интелигентни Полнење: Yes
екран: No
Брзо полнење: Yes
Пакување: 1PCS USB полнач

Додатоци на производи

ПАЛО 1.2 V 4 слотови батерија полнач на АА ААА NI-МЗ/NI-CD батерија со LCD дисплеј бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПАЛО 1.2 V 4 слотови батерија полнач на АА ААА NI-МЗ/NI-CD батерија со LCD дисплеј бесплатен превозот

Спецификација : 1.Овој полнач може да се наплатат 14pcs АА / AAA NiМЗ / NiCd акумулатори LCD дисплеј.2.Полнење со IC к

DEN 363.00 453.60
Liitokala Lii-500 300 260 S1 402 202 100 LCD 3.7 V 18650 18350 16340 25500 14500 26650 1.2 V АА ААА NiMH литиум батерија Полнач Свеж
Liitokala Lii-500 300 260 S1 402 202 100 LCD 3.7 V 18650 18350 16340 25500 14500 26650 1.2 V АА ААА NiMH литиум батерија Полнач

Со посебни адаптер : DC Влезниот напон : 12 V / 2 A Брза детекција процесот на капацитетот на батеријата (кат

DEN 120.00
LiitoKala Lii-S1 Батерија Полнач Авто-поларитетот откривање полнач За 18650 26650 21700 18350 АА ААА батерии и 5V 1А Приклучок Свеж Со попуст
LiitoKala Lii-S1 Батерија Полнач Авто-поларитетот откривање полнач За 18650 26650 21700 18350 АА ААА батерии и 5V 1А Приклучок

УСЛУГАТА за ПРЕНОС на ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и праз

DEN 173.00 182.40
1pcs DC Главата 8.4 V 2A Автомобил Компјутер Лаптоп Мотоцикл AC 100-240V 3.5 mm Конектор за Адаптер за Полнење на Батеријата Свеж Со попуст
1pcs Универзална Патување Приклучок Адаптер за Европската Земја со Два Круг Prongs Европската Приклучок Свеж Со попуст
1pcs Универзална Патување Приклучок Адаптер за Европската Земја со Два Круг Prongs Европската Приклучок

ОписФункција : Универзална Патување Приклучок Адаптер за Европска ЗемјаНапон : 250 VАктуелни : 6 AБоја : Црн

DEN 24.00 32.16
ТОЈ DC27.6V 400MA оловни батерија полнач 24v авто батерија полнач за e-скутер електричен скутер батеријата 24V1.2AH-12AH Свеж
За Liitokala Lii-300 12V 1.5 ЕДЕН Адаптер 12V Батерија 18650 Полначот ЕУ/САД Приклучок за DC 5.5* 2.1 MM Излез Напојување Свеж
За Liitokala Lii-300 12V 1.5 ЕДЕН Адаптер 12V Батерија 18650 Полначот ЕУ/САД Приклучок за DC 5.5* 2.1 MM Излез Напојување

2 Почеток тековната влијание : 40 A / 230 VAC излез : Излезен напон : 3 ~ 24 V Излез тековната : 180m A ~ 5 A Напон точнос

DEN 264.00
FOXSUR 6V 12V 750mA 0.75 1A Автоматско Smart Батерија Полнач за Автомобили, Мотоцикли, atv настана, RVs, Powersports, Брод, Свеж Со попуст
FOXSUR 6V 12V 750mA 0.75 1A Автоматско Smart Батерија Полнач за Автомобили, Мотоцикли, atv настана, RVs, Powersports, Брод,

Поради топла продажба на нашите батерија полнач, неизбежно е дека некои продавачи копираат нашите прои

DEN 708.00 984.00
VariCore 25.2 V 2A 18650 Литиум батерија Пакет Полначот 6 String Постојан струја константен напон 24V Литиум Полимер Полнач Свеж
HIPERDEAL 8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Батерии Батерија Свеж Со попуст
HIPERDEAL 8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА Ni-МЗ / Ni-Cd Батерии Батерија

8 Слотови Smart Брз Полнач АА ААА NiМЗ / NiCd Батерии БатеријаВлез : 100 240 V AC 50 / 60 Hz 100m A Излез : 2.4 V =АА / AAA 180m A Бе

DEN 359.00 528.00
Вистински напојување 12V 1А / 12.6 V 1А AC 100 - 240V ЕУ / САД Адаптер Конвертор за Батеријата Парк и на светлата на Led диоди Свеж Со попуст
Батерија Полнач НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ Smart USB Полнач за 18650 18350 16340 14500 Компатибилен Литиум Батерија 1 и 4 Слот Свеж Со попуст
Оригиналниот Miboxer C4 VC4 LCD Smart Батерија Полнач за Li-ion/IMR/INR/ICR/LiFePO4 18650 14500 26650 ААА 3.7 1.2 1.5 V V Батерии Свеж
Оригиналниот Miboxer C4 VC4 LCD Smart Батерија Полнач за Li-ion/IMR/INR/ICR/LiFePO4 18650 14500 26650 ААА 3.7 1.2 1.5 V V Батерии

Функција : Текст : AC86265 V / DC12 VИзлез(Макс) : 4.Секоја батерија слот контроли и трошоци независно.Одлично кол

DEN 1224.00
liitokala нов производ lii-402 полначот може да се полни 1.2 V 3.7 V АА / AAA 26650 18650 16340 литиум-јонска батерија паметен Свеж Со попуст
liitokala нов производ lii-402 полначот може да се полни 1.2 V 3.7 V АА / AAA 26650 18650 16340 литиум-јонска батерија паметен

LED : полначот приклучен на 5 V напојување, го полначот сите ПРЕДВОДЕНА момент сите светла, ако батеријата

DEN 528.00 555.36
ПАЛО C905W 4 Слотови LCD Дисплеј Smart Интелигентна Батерија Полнач на АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии САД / ЕУ Приклучок Свеж Со попуст
BIHUADE Батерија 18650 Држачи за Брзо Полнење for18650 14500 Li-Ion Батерии Свеж Со попуст
BIHUADE Батерија 18650 Држачи за Брзо Полнење for18650 14500 Li-Ion Батерии

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

DEN 172.00 220.80
НОВИ LiitoKala lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач оригинални LiitoKala фабрика Свеж
НОВИ LiitoKala lii-500 LCD 3.7 V/1.2 V 18650/26650/16340/14500/10440/18500 Батерија Полнач оригинални LiitoKala фабрика

2 B не може да биде обвинет, Интелигентни признавање лоши батеријата и обратнобатеријата за откривање на

DEN 1055.52
XINMORE 29V Напојување 2A оловни Батерија Полнач За 24V Електричен Скутер Интелигентни Електричен Велосипед Алатка Свеж Со попуст
XINMORE 29V Напојување 2A оловни Батерија Полнач За 24V Електричен Скутер Интелигентни Електричен Велосипед Алатка

Задолжен за контрола кола,со Користење на прецизностнапон comparator,Прецизна контрола на полнењетонапон и

DEN 997.00 1425.12
Оригиналниот RAE-0155 RAE-155 RAE-0155Z CD Ласерски Леќи за Panasonic Автомобил Аудио RAE0155 RAE-0155 Свеж
Оригиналниот RAE-0155 RAE-155 RAE-0155Z CD Ласерски Леќи за Panasonic Автомобил Аудио RAE0155 RAE-0155

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

DEN 888.00
4 Port Десктоп USB Полнач за Мулти-Функција 5.1 Една Станица за Полнење Клупа со Стојат ЕУ АУ НИ велика БРИТАНИЈА Приклучок Свеж Со попуст
54.6V2A полначот 54.6 v 2A електричен велосипед литиум батерија полнач за 48V литиум батерија пакет 54.6V2A полнач Свеж Со попуст
54.6V2A полначот 54.6 v 2A електричен велосипед литиум батерија полнач за 48V литиум батерија пакет 54.6V2A полнач

sobre tamanho DC : nós lhe enviaremos на 5.5*2.1 mmDescrição не produtoСТАВ 48 V bateria де lítio Liion LED VERMELHO Carregamento parar automaticamente e transformar а и л

DEN 603.00 793.92
Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА / AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија паметен полнач Свеж
Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА / AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија паметен полнач

Достапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)3 став : со стандардни 5 V / 1000 m A USB автомат

DEN 287.52
Оригиналниот SOH-AAV за SAMSUNG CD Ласерски Леќи SOHAAV SOH AAV CDT100 Свеж
Оригиналниот SOH-AAV за SAMSUNG CD Ласерски Леќи SOHAAV SOH AAV CDT100

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

DEN 648.00
Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart Watch Свеж
Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart Watch

Податоците Линија жица Полнење преку USB Кабел Батерија Полнач за Xiaomi Mi Бендови 2 Smart WatchСпецификација Пре

DEN 219.84
ПАЛО 4 Слотови Ulrea Брзо Smart Интелигентна Батерија Usb Полнач за NC07 За АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии LCD Дисплеј Свеж Со попуст
ПАЛО 4 Слотови Ulrea Брзо Smart Интелигентна Батерија Usb Полнач за NC07 За АА / AAA NiMh NiCd Батерија Батерии LCD Дисплеј

Основана од страна на група на високи инженер во акумулатори&полначи домен, Пало е прва класа на професи

DEN 329.00 463.68
EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за iPhone X 8 8Plus за Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега Свеж Со попуст
EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за iPhone X 8 8Plus за Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега

EDAL Чи Безжична Држачи за Полнење Mouse Pad Мат за i Phone X 8 8 Plза Samsung S9 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 за Huawei колега 10М

DEN 666.00 832.32