Керамички Шарени Салон Копчиња Цвет Фиока Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Копчиња Декоративни Се Справи Со Црвена Розова Жолта

Керамички Шарени Салон Копчиња Цвет Фиока Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Копчиња Декоративни Се Справи Со Црвена Розова Жолта

8 %

DEN 124.00

DEN 134.40

Свеж

Во магацинот

Керамички Шарени Салон Копчиња Цвет Фиока Кабинет Копчиња Кујна Шкафот Копчиња Декоративни Се Справи Со Црвена Розова Жолта
Цената е за едно парче.
Материјал : Керамички + Цинк Легура
7 бои да се избере : Жолти/Црвени/Сино /Црна/Зелена/Розова боја/Бела
Мерења :
Должина : 1.25" (32 mm)
Ширина : 1.25" (32 mm)
Висина : 1.1" (27 мм)
Еден Завртки вклучени. Должина 1.0" (25 mm).
Ве молиме посетете ја оу р sho p f или повеќе копчиња :
http : //www.aliexpress.com/store/1483036

боја: Црна, Бела, Жолта, Сина, Црвена, Зелена, Розова
Тип: Мебел Справи & Knob
Стил: Европски
Бренд Име: MFYS
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: 4776
is_customized: Yes
Материјал: Керамички
Теренот-ред Спецификации: Една Дупка

Додатоци на производи

Керамички Копчиња Салон Knob Шарени Кабинет Повлекува Копчиња / Уникатен Кујнски Врата Се Справи Со Knob Оков За Мебел Свеж Со попуст
Фиока Рачки И Сокриени Вратата Knob Класичен Стил, Антички Бронза Свеж Со попуст
Фиока Рачки И Сокриени Вратата Knob Класичен Стил, Антички Бронза

************************************************************************II имаат многу од овие предмети во мојот акции и ќе биде задоволст

DEN 162.00 162.24
KES ЦВРСТ МЕТАЛ Кабинет Хардвер Круг Печурки Knob Бранеа Никел 1-1/16 Дијаметар, 25 Пак, HCK300-2-P25 Свеж
KES ЦВРСТ МЕТАЛ Кабинет Хардвер Круг Печурки Knob Бранеа Никел 1-1/16 Дијаметар, 25 Пак, HCK300-2-P25

Суспендира превозот информацииПочитувани клиенти : Од Февруари.7~ Февруари.22 , ние ќе го прослават проле

DEN 1084.80
6x се Справи со Името на Датотеката Картичка Кабинет Етикета Носителот Антички Месинг Фиока Повлече Рамка оков за Мебел Свеж Со попуст
Жолта Бронза Мали се Справи и ја Повлекува Антички Класичен Мебел во Гроздобер Кабинет Вратата Гардероба Фиоки Копчиња Кујна Свеж Со попуст
Мазна Нерѓосувачки Челик Т Бар Кујната Кабинет Рачка на Вратата Фиока Притисни Справи со Мебел Kont Должина 50мм-250mm Дијаметар Свеж Со попуст
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки Свеж
50Pcs 30 * 22MM Мини овал зглоб антички дрвени вино кутија зглоб рамен зглоб 6 мали дупки со завртки

Име на производ : Овална Зглоб Зглоб Големина : 30 * 22 MM (Вкупна должина* ширина) Боја : бронзени Материјал :

DEN 575.52
Лета Змеј Копчиња Фиока Салон Копчиња Рачно Изработени Шкафот Повлекува Справи Со Шик Кујната Кабинет Копчиња Оков За Мебел Свеж Со попуст
2018 Вистински Врвни Мода Кујна се Справува со 10pcs 30мм Дијамант Кристално Стакло од Врата Фиока Кабинет Мебел се Справи со Свеж Со попуст
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња Свеж
40mm Европа Керамички Вратата Кабинети Шкафот Тикви Копчиња се Справува Повлече Фиока Салон Копчиња

Карактеристики : Материјал : Керамички+Цинк легура Големина : 40mm x37mm(15(1(1 5 / 8" x1 4 / 8") 5 / 8" x1 4 / 8") 6 / 8" x14 5 / 8") Ти

DEN 143.52
Керамички Тиква Форма Кујна Knob Кабинети Се Повлече Копчиња Цртан Филм За Деца Соба На Мебел И Декор Се Справи Со Свеж Со попуст
KAK Дијаметар 24mm 28mm Цинк Сатен Никел Кабинет се Повлече Шкафот Фиока се Справи со Копчиња Гардероба се Справи Со Завртка Свеж Со попуст