Бесплатен превозот Нови JAMMA аркадна игра одбор БОГ НА ИГРИ 900 во 1 аркадна игра PCB мулти борба против игри multigame со VGA излез

Бесплатен превозот Нови JAMMA аркадна игра одбор БОГ НА ИГРИ 900 во 1 аркадна игра PCB мулти борба против игри multigame со

DEN 4128.00

Свеж

Во магацинот


Поддржува Исправени и Коктел Кабинети (екранот автоматски ќе се превртите за вториот играч) Секоја Игра Е Целосно Индивидуализира (Тешкотии, Играта Брзина, Бројот на Животи и др. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . За Забава машини. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Негативни повратни информации не реши ништо.
Корисникот Пријателски Натпревар За Избор Екран. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели. (кука PC монитор до директно)
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК .Вие само треба да оставите белешка за нас кога ќе се направи исплата. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор ! Совети : Купувачот може да го прилагодите на бои за објектот.com/store/607318
ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.
Плаќање
Превозот DHL, EMS, Fedex, ТНТ, UPS-от,хонг конг ВОЗДУХ ПОСТ
Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : Испорака : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
HD висока резолуција.
Повеќе класичен неверојатни игри додава !
Повеќе детали :
Универзална JAMMA Конектор.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Поддржува VGA (висока резолуција) Монитори.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ве молиме контактирајте ме ако сте заинтересирани во нашите производи, ние ќе ви испратиме datas во детали.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Откако ние брод на стоки надвор.Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои.
Стандард VGA излез. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе брод исто како на првата слика (Главна слика) покажува за вас.

Возраст: >8 Години
Бренд Име: TIMEHARVEST
Број На Модел На: 900 во 1 БОГ НА играта табла ИГРИ
Тип: аркада играта табла
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)
Игра Количина: 900 1
Интерфејс: 28 иглички Jamma
Видео излез: VGA
боја: Црна

Додатоци на производи

CUESOUL Електронски Dartboard Скршени Мека Совет Пикадо Точка Смена Алатка Стрела Додатоци Sliver Свеж Со попуст
CUESOUL Електронски Dartboard Скршени Мека Совет Пикадо Точка Смена Алатка Стрела Додатоци Sliver

Димензии : 4.5"L x 1.2"W Лесно да се користи за удирање совети преку мека совет одбор да се расчисти на одборот

DEN 576.00 737.76
LED Аркадна DIY Делови LED USB Енкодер + LED Џојстик За MAME DIY & Малина Пи Свеж
LED Аркадна DIY Делови LED USB Енкодер + LED Џојстик За MAME DIY & Малина Пи

LED Аркадна DIY Делови LED USB Енкодер + LED Џојстик За MAME DIY & Малина ПиКарактеристики : Материјал : метал и пласт�

DEN 1325.76
Cuesoul 12 Грама Мека Совет Пикадо Со Алуминиумска Шахти,пикадо летови за електронски стрела одбор Свеж
Cuesoul 12 Грама Мека Совет Пикадо Со Алуминиумска Шахти,пикадо летови за електронски стрела одбор

Карактеристики : 3 x 12 Грама Мека Совет Месинг Барели6 x Стрела Шахти(2 различна боја)6 x Стрела Летови(2 разл

DEN 719.52
6/12/24 компјутери Бамбус Стрелка Должина 31 Инчи со Дијаметар од 8.5 мм ' Рбет 500 Црно Бела Турција Пердув за Стрелаштво Лов Свеж Со попуст
6 12 24 компјутери Fiberglass Самострел Стрелка Должина 34cm Дијаметар 8мм со 4 Fletched Ване За Стрелаштво Лак Лов на птици Свеж Со попуст
Yernea Високо-квалитетни 3Pcs Челик Совет Пикадо 22g Стандард Тешко Фрлање Пикадо Спортски Игри Сина Алуминиум Шахти Стрела Свеж Со попуст
Топла 4 ПАРЧИЊА Воздухот Хокеј дух пакостник Табела Аркадна Игра Пакови 82 mm - Црвена Свеж
Топла 4 ПАРЧИЊА Воздухот Хокеј дух пакостник Табела Аркадна Игра Пакови 82 mm - Црвена

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПластикаБоја : црвенаОблик : кружниДимензии : (Кол.) 82 mm / 3.22"; (де

DEN 242.88
Пандорината Кутија HDMI 960 во 1 Jamma 5 Мулти Аркадна Одбор Пандора 4 HD Видео Свеж Со попуст
Пандорината Кутија HDMI 960 во 1 Jamma 5 Мулти Аркадна Одбор Пандора 4 HD Видео

Пандорината Кутија 5 Аркада верзија 4 core ПРОЦЕСОР Подобрени перформанси Аркада верзија : Ues jamma harnss врска

DEN 3231.00 9504.00
Нула Одложување Аркадна USB Енкодер КОМПЈУТЕР за да го Џојстикот За MAME & Малина Пи Retropie 1 / 2 / 3Б Проекти (Happ Копчиња Свеж Со попуст
Нула Одложување Аркадна USB Енкодер КОМПЈУТЕР за да го Џојстикот За MAME & Малина Пи Retropie 1 / 2 / 3Б Проекти (Happ Копчиња

Она што е во пакет? 1 x Нула Одложување USB Енкодер1 x USB Кабел1 x 5 Pin жици за џојстик10 x жици за Happ Притисни Коп�

DEN 470.00 522.24
49*49cm Црна Tarot игра Tablecloth божествена алатка flannelette Убава Ѕвезда pentacle Игра Tarot Одбор Игра мат Додатоци Свеж
49*49cm Црна Tarot игра Tablecloth божествена алатка flannelette Убава Ѕвезда pentacle Игра Tarot Одбор Игра мат Додатоци

49*49cm Црна Tarot игра Tablecloth божествена алатка flannelette Убава Ѕвезда pentacle Игра Tarot Одбор Игра мат Додатоциголем

DEN 201.60
Оригиналниот Sanwa JLF-CD Вратило и Прашина Маска Поставување Одговара и Заштита на вашиот Џојстик Sanwa Свеж
Оригиналниот Sanwa JLF-CD Вратило и Прашина Маска Поставување Одговара и Заштита на вашиот Џојстик Sanwa

Ви благодариме Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоц�

DEN 335.52
Нови CUESOUL 3pcs Професионални Челик Совет Пикадо 15.5 cm 26g Со Игла Легура Алу Стрела Вратило Пикадо Sliver Ласерски Лет Свеж Со попуст
OOTDTY 10x Нови Убаво Пикадо Лет Фрлање Играчка Стрела Летови Ласерски Рефлексивни Свеж Со попуст
OOTDTY 10x Нови Убаво Пикадо Лет Фрлање Играчка Стрела Летови Ласерски Рефлексивни

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Убаво Ласерски Рефлексивни Пикадо Лет Лет�

DEN 61.00 71.52
28Pcs Одбор Стандард Домино Игри се Игра во Собата со Дрвена Кутија Образовни Деца Играчки за Деца, Возрасни Лица Роденден Подароци Свеж Со попуст