12V DC LED Светилки Преносни Шатор Кампување Светлина SMD5730 Светилки Отворено Ноќ Риболов Виси Светлина Батерија за Осветлување 5W 7W 9W 12W

12V DC LED Светилки Преносни Шатор Кампување Светлина SMD5730 Светилки Отворено Ноќ Риболов Виси Светлина Батерија за Осветлување

50 %

DEN 76.00

DEN 151.68

Свеж

Во магацинот


Светилки Преносни Шатор Светлина 12v DC LED Сијалица е производ со Високо Количество SMD5730 LED Чипови. Со innovatory LED технологија го прави тоа трајни и одлична дисипација на топлина перформанси.Бела PC школка,1.1 M моќ жица може слободно да се прошири осветлување регионот,тоа вклучува Крокодил Кука во позитивни и негативни,и крокодил клип во светилка. Со алуминиум коло, го прави одличен топлина намалените перформанси, зголемување на работниот век. Оваа 12v LED одговараат широка употреба во кој било отворено живот,како што се скара,кампување,RV активности.Ние продажба во 3w, 5w,7w , 9w , 12w кул бело во оваа листа,можете да го изборот на вашиот идеален моќ. Внимание : Нашата светилки се само работат на 12v DC! Ако корисниците ги користат на погрешен напон, резултат во burnout светилки, тоа е На сопствена одговорност, ние нема да се вратат.
Карактеристики 12v DC 1.1 M моќ жица у крокодил клип Hight Количество LED Клипови CRI>80 Кул Бело
Сите предмети се испраќаат од нашиот магацин во Кина. Ние брод вашата предмети од Кина Пост,
и тоа ќе брод во рок од 2 до 5 работни дена По приемот на плаќање.Тоа ќе трае 15-60 дена
да заврши на испорака.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на јавното празник.
Ако имате било какви прашања се зголеми за време на вашето купување,ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ние сме morehan среќни да ви помогнат. Ако имате било какви прашања или грижи,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас , ние сме, исто така, повеќе од среќен да им помогне на
можете со било issueregarding на нашите производи или услуги. Сите пораката ќе
реагираат брзо. Ние го цениме вашиот бизнис ,ако сте задоволни со нашите производи
или услуга , ве молиме да ни остава 5 ѕвезди позитивни повратни информации, и ние ќе го направат
истото за вас .Ви благодариме однапред.
Препорачуваме Производи

Емитуваат Боја: 12V Кул Бело
Wattage: 12V 3W, 12V 5W, 12V 7W, 12V 9W, 12V 12W, 12V 15W
Поддршка Dimmer: No
боја: 12V Шатор Светилка
Бренд Име: dreamminglighting
сертификација: CE,RoHS,CCC
База Тип: E27
Зрак Агол(°): 270°
LED Чип Бренд: Lumiled
Број на LED Чип: 24 компјутери
Led Сијалица Тип: Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот): 30000-5000
Должина: 0.55m
Обликот: Свет
Моќ Толеранција: 1%
Повод: дневна соба
Напон: 110V or 220V AC
Температура На Боја: Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел: 5730
Прозрачна Флукс: 500 - 999 Lumens
Тип На Објект: LED Светилки

Додатоци на производи

Евтини Млечниот Lampada Led Светилка 110V 220V E27 E14 Led Светло 5730 SMD Bombillas LED Сијалица Свеќа и луз Ампулата на Вниманието Свеж Со попуст
Евтини Млечниот Lampada Led Светилка 110V 220V E27 E14 Led Светло 5730 SMD Bombillas LED Сијалица Свеќа и луз Ампулата на Вниманието

18"Должина : Околу 8~9cm / 3.Направете вашиот внатрешни работи украси и простор посветла со оваа LED сијалица п

DEN 88.00 173.28
Smart IC SMD LED Чипови Светилка 10W 20W 30W 50W 90W Светлина Чип 220V 230V За DIY LED FloodLight Ладно Бела Топло Бела Свеж Со попуст
Smart IC SMD LED Чипови Светилка 10W 20W 30W 50W 90W Светлина Чип 220V 230V За DIY LED FloodLight Ладно Бела Топло Бела

Smart IC SMD LED Монистра Чипови Светилка 10 W 20 W 30 W 50 W 90 W Светлина Чип Монистра 220 V 230 V За DIY LED Flood Light Ладно Бела Т

DEN 54.00 67.20
LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3W 110V 220V 12V Dimmable Lampada Бесплатен Свеж Со попуст
LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3W 110V 220V 12V Dimmable Lampada Бесплатен

LED RGBW RGB Lamp, E27 E14 GU10 MR16 Боја Changable Сијалица bombillas место светло 3 W 110 V 220 V 12 V Dimmable Lampada Бесплатен превозот​Кар

DEN 302.00 336.00
ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински Свеж Со попуст
ГД 4pcs/поставува 3W LED Кабинет Светлина Dimmable 12VAC/DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IR-Далечински

ГД 4pcs / поставува 3 W LED Кабинет Светлина Dimmable 12 VAC / DC LED Пак Светлина 2835 SMD Под Кабинет LED Осветлување Со IRДа

DEN 1363.00 1920.00
100pcs 3W LED Висока моќност LED Светилка светилки Црвено 620-625nm 700mA 2.0-2.4 V 80-90LM 42mil Тајван EPILEDS Чипови ( Бесплатен Свеж Со попуст
100pcs 3W LED Висока моќност LED Светилка светилки Црвено 620-625nm 700mA 2.0-2.4 V 80-90LM 42mil Тајван EPILEDS Чипови ( Бесплатен

Заштеда на Пари на Електрична енергија такса3 Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.Гаран

DEN 726.00 854.40
HNGCHOIGE 20W E27 УВ Светлина UVC Ултравиолетови Дезинфекција на Озонската Стерилизација Светилки AC напон 220V 1A31095 Свеж Со попуст
HNGCHOIGE 20W E27 УВ Светлина UVC Ултравиолетови Дезинфекција на Озонската Стерилизација Светилки AC напон 220V 1A31095

Опис : Ефикасно и преносни 360° пошироката зрак агол, чисти и sanitizes воздух со убивање на бактерии, вируси, Al

DEN 548.00 740.16
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink Свеж Со попуст
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink

XLamp XPE Висока Ефикасност Бели Led диоди се прошири на светлината на излез и ефикасноста на наградуваниот XL

DEN 298.00 349.92
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка Свеж Со попуст
G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220V DC12V 3W 7W 9W 10W 12W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Светилка

G9 G4 LED Сијалица SMD 2835 3014 LED Светилка AC220 V DC12 V 3 W 7 W 9 W 10 W 12 W LED Светло пченка сијалица го Замени Халоген Свети

DEN 17.00 22.08
Алуминиум Стакло Висока Светла 220V LED светлото на рефлекторите MR16 GU10 LED Сијалица 7W 9W Место светло Lampada LED Светилка Свеж Со попуст
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина Свеж Со попуст
YAM E27 5/15/20W УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Blacklight CFL Светлина, Крушка Светилка 220V Виолетова Светлина

Карактеристики : Име на Производ : Виолетова светлина Напојување : AC напон 220 V База : E27 спектар бранова До

DEN 162.00 210.24
ST64 Гроздобер Lumiled Светла Светилки E26/27 База 120V/220V Блескаво 40W Лампи Антички Топло Сијалица За Дома Pendant Светлина Свеж Со попуст
LEDIARY LED G45 E27 Вистински>5W Топло/Ладно Бела Алуминиум-Пластични Облечени Глобалната Светилка на Енергија-заштеда на Топката Свеж Со попуст
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет Свеж Со попуст
3W 35mm Круг Алуминиум PCB Одбор Со SMD 7171 HuaLei LED Чип 300lm Одличен Квалитет

Функција : 1 Висока прозрачна флукс, околу 90100lm / W2 Супер висока осветленост, и CRI е Ra703 Алуминиум pcb е околу

DEN 283.00 283.20
10W LED УВ Висока моќност Светлина Чипови 365 375 380 385 390 395 400 410 420 430nm стерилизација анти-лажни медицинско лекување Свеж Со попуст
10W LED УВ Висока моќност Светлина Чипови 365 375 380 385 390 395 400 410 420 430nm стерилизација анти-лажни медицинско лекување

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови Ние приф

DEN 292.00 307.20
200Pcs/Ролна SMD3030 Ултра Светла 1W LED SMD 3Volts Диоди 1800-2200k Килибар Чипови 3030SMD SMT Емитуваат Диоди светлата Свеж
200Pcs/Ролна SMD3030 Ултра Светла 1W LED SMD 3Volts Диоди 1800-2200k Килибар Чипови 3030SMD SMT Емитуваат Диоди светлата

Спецификации : 1 W1 Сосема нов и висок квалитет.2 LED emitter : 1 W Напред Тековната : 300m A3 Се емитуваат боја : 4 Темп

DEN 569.28
3W LED Hight Моќ PCB Одбор за 1W 3W 5W 7W 9W 12W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча Круг 20/48/50/60mm за LED Сијалица Свеж Со попуст
3W LED Hight Моќ PCB Одбор за 1W 3W 5W 7W 9W 12W LED Топлина Мијалник Алуминиум основна Плоча Круг 20/48/50/60mm за LED Сијалица

Спецификации : Име на производ : алуминиумско топлина мијалникПроизвод моќ : 1w 3w 5w 7w 9w 12wАпликации : Висок

DEN 119.00 124.80
300W 12V 14V Ултра Светла КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од Бела Лента автомобил Светлина Светилка извор Чип голема големина L210MMx180MM Свеж Со попуст
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу Свеж
Freeshipping!20MM КРИ XML/XML2 T6 У2 LED PCB/ Алуминиум основна плоча/ Коло/PCB LED одбор 100pcs/многу

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираа

DEN 239.52