LS07732 партија фустани долг сјајна душо зелена сирена вечер фустан кратки ракави корсет назад секси долго пром фустан

LS07732 партија фустани долг сјајна душо зелена сирена вечер фустан кратки ракави корсет назад секси долго пром фустан

49 %

DEN 10967.00

DEN 21503.04

Свеж

Во магацинот


Предмет Бр. : LS07732
Повод : Paty, матурска, свадба
Големина : us2 us4 us6 us8 us10 us12 us14
Боја : зелена
Материјал : sequin
Деколте : душо
Должина на ракав : кратки ракави
Декорација : beaded/appliques
Пакет : Секое Парче во Еден ПП Торба
Име на производ : партија фустани долг
Custom Size (ве молиме кажете ни за вашата големина како што следи) , кориснички големината не е повеќе од US12.
1 биста = cm/инчи
2 половината= cm/инчи
3 колковите= cm/инчи
4 рамо до рамо= cm/инчи
5 рамо до подот без потпетици= cm/6 инчи потпетици= cm/инчи
• ние се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку разговор онлајн систем или e-mail во рок од 2 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
• Ако треба да се вратите, ве молиме направете го тоа во рок од 2 дена по пристигнувањето, купувачот е одговорен за обезбедување на плаќање.
• Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
• Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Како Да Се Цел
Како Да Плаќање

НИ Големина: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W
Повод: Формално Вечер
Тип На Објект: Вечерните Фустани
Деколте: Душо
Вграден Градник: Yes
Декорација: Beading,Appliques
Sleeve Должина(cm): Краток
Воз: Понесете Воз
Моден Елемент: Backless
Sleeve Стил: Исклучување на Рамо
Број На Модел На: LS07732-партија фустани долг
Материјал: Полиестер
Ткаенина Тип: sequin
Половината: Природни
Вистински Слики: Yes
Силуета: Труба / Сирена
Бренд Име: CHANVENUEL
is_customized: Yes
Фустани Должина: Кат Должина
боја: Зелена
Големина: us2,us4,us6,us8,us10 /custom
време на испорака: 15-25days
колекција: партија фустани долг
Ракавите: Кратки Ракави
Emblishment: Чипка
Назад: ланче назад
Објектот нема: LS07732 партија фустани долг
Ткаенини: Sequins
Име: LS-партија фустани долг

Додатоци на производи

Секси Сирена Долги Вечерни Фустани V Деколте, чипка-up Назад Евтини Кат Должина Црна Матурска Партија Фустани без Ракави Sequins Свеж Со попуст
Луксузен Сребрен Вечер Фустан Длабоко V деколте, Секси Пром Фустани Отворени Врати Со Лак Долго Партија Фустани Облека Де Соаре Свеж Со попуст
Вистинска Слика Линија Долга Вечер Фустан Beadings Кристал Bodice Отвори Задната Страна Домот 2017 Vestido Де Феста Нови Пром Свеж Со попуст
Вистинска Слика на Познатата Секси Дама Партија Носат Луксузни Исклучителна Кристал Beaded Вечер Фустан 2017 долга облека соаре Свеж Со попуст
CEEWHY Ракави Назад Чипка-до Подот Должина Домот Долго Вечер Фустан 2017 А-линија Матурска Формално Партија се Облекуваат Vestido Свеж Со попуст
Секси Муслимански Долг Ракав Пердув Формално Вечер Партија Облечи Турско Арапски Облека Дубаи Мароко Kaftan Матурска Вечер Фустани Свеж Со попуст
Favordear 2018 Нови Пристигнување Линија Bling Beading Chiffon Вечер Фустан Свеж Со попуст
Favordear 2018 Нови Пристигнување Линија Bling Beading Chiffon Вечер Фустан

КО Е Булчински Куќа е меѓународен бренд на венчаница, која основана во 2006 година.Секоја година неколку м

DEN 3049.00 7622.40
Чај Должина A-линија Капа Ракав Чипка Краток Домот, Многу Бои Невестата Формално Вечер Фустан Vestido Де Феста Матурска Партија Свеж Со попуст
Бургундија Вечерни Фустани 2018 Сирена V деколте, Капа Ракави Чипка Beaded Жените Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Свеж Со попуст
JIERUIZE облека де соаре longue Сребро Tulle Евтини Вечерни Фустани Долг Подуени Ракави Вечер Фустани Froaml Фустани abendkleider Свеж Со попуст
Црвено Вечерни Фустани 2018 Сирена Долги Ракави Види Преку Сомот Кристали Жените Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре Свеж Со попуст
облека де соаре Applique Вечер Фустан Долг 2017 Злато Арапските Фустан Формално Вечер Партија Пром Фустан Сирена Вечер Gown Свеж Со попуст
Облека де соаре 2018 Розова Краток Формален Вечер Фустан Исклучување Рамо Чипка Везови Appliques Перспектива Половина Ракав Свеж Со попуст
Tanpell appliques линија вечер фустан сребрен лак капа ракави кат должина gown жените формално свадба партија долги вечерни Свеж Со попуст
modabelle Домот Злато Вечерни Фустани Со Sequins бал арапски Луксузен Вечер Фустани 2018 Облека Longue Femme Соаре Свеж Со попуст
modabelle Домот Злато Вечерни Фустани Со Sequins бал арапски Луксузен Вечер Фустани 2018 Облека Longue Femme Соаре

Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите продажни услуги, ве молиме да ја искористам за момент да н

DEN 21974.00 21974.40
Бесплатен Превозот Долго Домот На Едно Рамо Розова Chiffon Вечер Фустани Висок Шлиц Вечерни Фустани Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Долго Домот На Едно Рамо Розова Chiffon Вечер Фустани Висок Шлиц Вечерни Фустани

Обидете се на вашиот фустан што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на о

DEN 4824.00 6432.00
Сјајна Beaded Еден Рамо Сирена Сина Chiffon Вечерни Фустани Наметки Свеж Со попуст
Сјајна Beaded Еден Рамо Сирена Сина Chiffon Вечерни Фустани Наметки

Услуга : ви нудиме обичај прави услуга без дополнителна наплата од купувачот.она од што " ракување со вре

DEN 5220.00 6960.00