10 компјутери Gdstime 12cm 120mm фан Шок Апсорпција на Силиконски Подлога Анти-Вибрации Заптивка Намалување на Бучава Црна PC Случај Фан 120x120mm

10 компјутери Gdstime 12cm 120mm фан Шок Апсорпција на Силиконски Подлога Анти-Вибрации Заптивка Намалување на Бучава Црна PC

DEN 661.92

Свеж

Во магацинот


120mm Анти-Вибрации Заптивка Намалување на Бучава Силикони Шок Апсорпција Подлога
Параметри : нов шок апсорпција фан Силикони подлога е 100% нови и hight квалитет. Тоа е лесен за употреба,Погодно да се поправи помеѓу вашиот компјутер случај и фан,тоа може да шок апсорпција и намалување на бучава ,тоа може да се користи на компјутер или други индустриски вентилатор Димензии : 120x120x2mm Боја : Црна Пакет, вклучувајќи : 10 компјутери
Answer : ___________________________ Note : Не се достапни во 8cm, 9cm, 12cm, 14cm фан шок апсорпција на силиконски подлога за вашиот избор.
PC Случај Фан Анти-Вибрации Заптивка Намалување на Бучава Силикони Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога d
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
Силиконски Шок Апсорпција Подлога
САД $ 22.98 /многу US $ 11.93 /set US $ 7.90 /многу US $ 2.99 /многу US $ 8.89 /многу US $ 10.79 /парче US $ 9.88 /многу
Плаќање & Касата
Alipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
Производите ќе ви бидат испорачани со следење# рамките на распоред прикажани на веб страницата.Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот.
Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни. (HK Пост ,Singpost ,Кина пост , EMS,DHL,Fedex и ПРОЗОРЦИ и др.)
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Проценка На Превозот Време :
Задоволство Гаранција & Политика На Враќање
1. Вашето задоволство е од највисок интерес за нас.
2. Во веројатно пример дека ќе добијат погрешен или неисправен производ, ние ќе бидеме среќни да го вратат парите или да понуди размена.
3. Ќе се исто така добредојдени да се врати било "не носи" објект за враќање на парите или продавница кредит.
4. Покрај тоа,Контактирајте не директно за враќање во промет. Ве молиме да ни се врати во рок од 7 дена од кога ќе го примените вашиот пакет.
5. Вашиот објект треба да бидат спакувани внимателно и мора да пристигнат во иста состојба како што беше испратени до вас.
6. Ве молиме наведете вашата цел број така што може да издаде вашата кредитна правилно.
7. Не неовластено се враќа ќе бидат прифатени.
Повратни информации
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да добиеш Позитивен Фидбек. Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви Негативни Повратни информации.

Број На Модел На: EW12cm
Тип: Фан
Бренд Име: gdstime
Примена: Компјутер Случај
Линии: Никој
Пакет: No
Компатибилен ПРОЦЕСОР: Заеднички
Фан Големина: 12CM
Heatsink Материјал: Силикони
is_customized: Yes
стокови името: фан шок апсорпција
Димензии: 120mmx120mmx2mm
Име: силиконски шок апсорпција
боја: Црна
Големина: 120mm
Бучава: Ниска

Додатоци на производи

2 Pin 40x40x20mm Персонален Компјутер Ладење Фанови DC 12V PC Компјутер Компонента Замени Кулер Фанови Додатоци VCA85 Свеж Со попуст
2 Pin 40x40x20mm Персонален Компјутер Ладење Фанови DC 12V PC Компјутер Компонента Замени Кулер Фанови Додатоци VCA85

4 Pin Зелена 85 MM Персонален Компјутер Ладење Фанови PC Компјутер Компонента Кулер Фан Додатоци VCE57 P72Големи

DEN 51.00 57.60
НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ за Ладење Поправка Замена за Леново G480 G480A PN:AB07005HX12DB00 MG60120V1-C120-S99 UDQFLJP04DCM Свеж Со попуст
НОВ Лаптоп ПРОЦЕСОР ВЕНТИЛАТОРОТ за Ладење Поправка Замена за Леново G480 G480A PN:AB07005HX12DB00 MG60120V1-C120-S99 UDQFLJP04DCM

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв

DEN 338.00 384.00
Бесплатен превозот Делта EFB0412VHD -R00 / FOO 12v0.18a Двојно топката 2 и 3wire 4020 фан Свеж
Бесплатен превозот Делта EFB0412VHD -R00 / FOO 12v0.18a Двојно топката 2 и 3wire 4020 фан

Делта 4 см 4020 парови на топката еден фан 0.18 НА EFB0412 VHDБренд : Делта Фан Модел] : EFB0412 VHD[Size] : 40 x 40 x 20mm[Оценет] : D

DEN 313.44
HDD PCB логика одбор коло 2060-800055-001 REV A/P1 за WD 3.5 SATA хард диск поправка податоци за обновување Свеж
HDD PCB логика одбор коло 2060-800055-001 REV A/P1 за WD 3.5 SATA хард диск поправка податоци за обновување

Ако biosот информации не е компатибилен со вашиот HDD, не постои начин да го прочитате HDD податоци.

DEN 1104.00
За MS-7826 698749-001 698749-002 717068-501 717068-601 систем за матична плоча, целосно тестирани Свеж
За MS-7826 698749-001 698749-002 717068-501 717068-601 систем за матична плоча, целосно тестирани

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека

DEN 5520.00
Barrow TCBJ-P14 140/280mm Рамна Површина Планината за Laing DDC D5 Пумпа Свеж
Barrow TCBJ-P14 140/280mm Рамна Површина Планината за Laing DDC D5 Пумпа

За Barrow BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за вашите производи.Високо квалитетни сурови

DEN 156.00
Лап-топ компјутери Замена за Ладење Фанови За ASUS A8 F8 A8F Z99 X80 N80 N81 F3J F8S Z53J Z53 M51 4Pin Лаптоп Процесор Кулер Свеж Со попуст
Лап-топ компјутери Замена за Ладење Фанови За ASUS A8 F8 A8F Z99 X80 N80 N81 F3J F8S Z53J Z53 M51 4Pin Лаптоп Процесор Кулер

Лаптоп компјутери Замени Додатоци Процесор Ладење Фанови За ASA8 KFB0505 HHAW376 4 Pin Лаптоп Компјутер Cpu Ладилни

DEN 72.00 79.20
HUANAN X58 плоча CPU, RAM меморија комбинации со CPU ладилник USB3.0 X58 LGA1366 плоча Xeon ПРОЦЕСОРОТ X5670 RAM меморија (2*4G)8G Свеж Со попуст
HUANAN X58 плоча CPU, RAM меморија комбинации со CPU ладилник USB3.0 X58 LGA1366 плоча Xeon ПРОЦЕСОРОТ X5670 RAM меморија (2*4G)8G

Кинески фонетски правопис бренд е HUANAN на кратко, бренд во Кинески е : Она што во пакет?матичната плоча+Xeon

DEN 9907.00 12384.00
Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm x 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор Свеж Со попуст
Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm x 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор

D LINK 3324 SR прекинувачи посветен вентилаторот за ладењеBD126018 HB 12 V 0.35 НАБренд ; Y S ТЕХНИКА на WonsanМодел ; BD126018 H

DEN 306.00 408.00
SUNON PSD1204PQBX-А За Dell R210 серверот фанови 0T705N 0N229R 40 * 28 серверот инверторот axial вентилаторот за ладење Свеж Со попуст
SUNON PSD1204PQBX-А За Dell R210 серверот фанови 0T705N 0N229R 40 * 28 серверот инверторот axial вентилаторот за ладење

Бренд : SUNONДимензии : 40 * 40 * 28 MMМодел : PSD1204 PQBX4 жица PWM за контрола на брзинатаИмајќи Тип : Одржувањебесплат

DEN 3648.00 4799.52
(20pcs/многу) 20x25x1mm Алумина керамички влошки термички проводници за изолација лист висока температура отпорни на Топлина Свеж Со попуст
нови додадете во картичката мини PCI Express до Двојна PCI Адаптер Картичка PCIe x1 да Рутер Забавува 2 PCI слот за Картичка Свеж Со попуст
Брз Слободен Брод Ултра-тенок чист бакар за М. 2 NGFF 2280 SM951 950PRO цврста состојба диск 67mmX18mmX4mm SSD Heatsink 4mm Свеж Со попуст
Брз Слободен Брод Ултра-тенок чист бакар за М. 2 NGFF 2280 SM951 950PRO цврста состојба диск 67mmX18mmX4mm SSD Heatsink 4mm

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Се врати превозот ќе биде платен од ст

DEN 486.00 528.00
Бесплатен превозот вентилатор за dell за Inspiron 15RV N5537 N3521 N5521 3521 5521 5721 5535 3537 cpu вентилатор AB07005HX08K300 Свеж Со попуст
Бесплатен превозот вентилатор за dell за Inspiron 15RV N5537 N3521 N5521 3521 5521 5721 5535 3537 cpu вентилатор AB07005HX08K300

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Произв

DEN 253.00 288.00
En-Лаборатории USB 3.0 Порта 3 (Тип В + 20 Pin Внатрешни) PCI-E Express Картичка w/ 2.4 Брзо Полнење USB Хаб Контролер Адаптер Свеж Со попуст
En-Лаборатории USB 3.0 Порта 3 (Тип В + 20 Pin Внатрешни) PCI-E Express Картичка w/ 2.4 Брзо Полнење USB Хаб Контролер Адаптер

Карактеристики : Компатибилен со PCIЕкспрес 2.0 stardardКомпатибилен со Супер Брзина USB 3.0 5 Gbps stardard,наназад да

DEN 709.00 815.52