6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

6mm Мажите Свадба Бенд Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Бесплатен Превозот

DEN 559.68

Свеж

Во магацинот


6mm Волфрам Карбид Прстен Црн Брусен Сина Лента Свадба Бенд машки Накит
Pls внимателно да се избере вистинската големина според детални големина на табелата во описот да ги избегне проблемот на враќање и замена.
************************************************************************************************************
Враќање & Наплата
Ве молиме прочитајте ставка опис и проверка на слики внимателно пред да го купат.
Враќање или повраток е достапна ако објектот DOA или има грешка за објект опис предизвикува објект да не фитинг вашата потреба. Во такви случаи, продавачот плаќа за сите поврзани со превозот цена, ако ги има.
Враќа се исто така прифатливо ако купувачот купи оваа страна грешка и објектот се уште се во добра состојба за reselling. Купувачот е одговорен за сите поврзани со превозот цена.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и да го врати во рок од 30 дена од денот сте го добиле на објектот.
Повратни информации
Вашиот пет-ѕвезда позитивни повратни информации е високо ценет во рок од 30 дена по цел завршување ако ви се допаѓа нашата предмети. Ако имате било какви проблеми со објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине ни природни или негативни повратни информации и ние ќе ви понуди задоволување решение.
Контактирајте Со Нас
Ве молиме контактирајте со нас преку писмо или оставање на пораки на Aliexpress. Вториот начин, може да се користат Whats App дека е ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА 15610647003. Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 деловни часа.
SKU# :
големина 6 MC.ZJ.145-А испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 6.5 MC.ZJ. 145-Б испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 7 MC.ZJ. 145-C испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 7.5 MC.ZJ. 145-D испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
size 8 MC.ZJ. 145-E испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 8.5 MC.ZJ. 145-F испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 9 MC.ZJ. 145-G испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 9.5 MC.ZJ. 145-H испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 10 MC.ZJ. 145-јас испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 10.5 MC.ZJ. 145 -J испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 11 MC.ZJ. 145-К испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 11.5 MC.ZJ. 145-L испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
size 12 MC.ZJ. 145-M испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина 12.5 MC.ZJ. 145-N испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз
големина на 13 MC.ZJ. 145 -О испорака Тежина : 2oznet : 1.40 оз

Прстен Големина: 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект: Прстени
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Поставување Тип: Никој
Површината Ширина: 6mm
Стил: Тренди
Бренд Име: На ВРВ
Пол: Мажи
Метали Тип: волфрам
Број На Модел На: MC.ZJ.145
Повод: Свадба
Материјал: волфрам прстен

Додатоци на производи

Топла Продажба Сребро Мода Женски Лица Накит Жените Свадба Прилагодливи Змеј Прстени Бесплатен Превозот Трговија На Големо Цена Свеж Со попуст
Beier нова продавница 316L не ' Рѓосувачки Челик со висок квалитет Летање птици мажите прстен Мода Накит LLBR8-299R Свеж Со попуст
Рачно изработени 925 Сребрен Ganesh Буда НП Прстен гроздобер тајландски сребро среќа буда прстен од чисто сребро ganesha буда Свеж Со попуст
Адвокатско Biker Прстен Црното злато боја Нерѓосувачки Челик Орел Главата Црвениот Кристал Очите кластер прстени за мажи Свеж Со попуст
CHRAN Домот Австриската Кристал Златна Боја Бренд за Накит трговија на Големо Класичната Отвори Бенд Циркон Ангажман Прстени Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Прстен Бетмен Прстени трговија на Големо и на Мало

Големина : за 8мм во ширина,U избор дијаметар големина (ве молиме да не го користите вашиот имиџ да се суди

DEN 34.00 48.00
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот Свеж Со попуст
Trusta 925 Sterling Silver Мода Накит Еленски Коктел Прстен доста голем 5 6 7 Девојки Деца Божиќ DS359 Пад на Превозот

5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч�

DEN 144.00 239.04
Нова Жешка 12Pcs Мешани Нерѓосувачки Челик Црни Гумени Прстени трговија на Големо најголемиот Дел Мажи Жени Прстен Свадба Накит Свеж Со попуст
CiNily Создадени Син Оган Опал Бела Циркон Кубни Циркон Сребро Позлатен трговија на Големо Мода за Жените Накит Прстен Големина Свеж Со попуст
Тренди Широк шупливи дизајн прстен висок квалитет кристално bague femme бела боја alibaba-експрес anel мода накит, прстени за Свеж Со попуст