Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s

Отклучен 4g usb Модем Aircard Сиера 320U 4G LTE Модем 100Mbps lte, 4g USB Dongle pk e5372 760s 754s

34 %

DEN 1347.00

DEN 2040.48

Свеж

Во магацинот

Овој производ е дизајниран да се користи во регионите од Азија, Австралија и Нов Зеланд.
Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663
Промена на Живот ќе се Промени Судбината
4 G РУТЕР Промена wifi модем + Рутер 4 G 10m антена
Промена Влакна Промена АВТОМОБИЛ 4 G модем
answer : ___________________________ note :
whats App : +8615388793663 1.
• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака. Со цел да се избегне данок за вас,ние нема да испрати пакет,бидејќи без пакет ние може да се покаже најниска царинската вредност за вас,и пакетот се Кинески јазик!
Бесплатен Превозот Отклучен Безжичен Модем Aircard Сиера 320 U 4 G LTE 100 Mbps Модем WCDMA USB Dongle Мрежа
На Air Card 320 U, исто така познат како на Telstra USB 4 G, е за LTE мрежи и нуди преземање брзина до 100 Mbps а upload брзини до 50 Mbps.
pls се провери ова не е huawei модем
тоа е netger
Клучни Карактеристики
· Ротирачката USB зглоб дизајниран со крајна издржливост
· Plug and play инсталација со Сиера Wireless Setup Wizard - нема ЦД потребно
· Глобален Роаминг на LTE мрежи и поддржува Dual-Превозникот HSPA+, HSPA+, и HSPA
Клучните Придобивки
· Пристап најбрз мрежа достапна
· Робусни USB дизајн го прави лесно за вас да работат во тесни простори
· Во првиот вметнување, се сурфањето во помалку од 60 секунди*
· Лесно поврзување со Air Card Watcher Софтвер
Докажана сигурност и перформанси од Сиера Безжичниот
**Зависат од мрежата
Мрежата Технологија
LTE
Dual Превозникот HSPA+
HSPA+
HSPA
На Фреквенција
LTE 1800/2600 MHz
WCDMA 850/900/2100 MHz
Антена Разновидност Поддршка
Yes
Оперативен Систем За Поддршка
Windows 7 SP1
Windows Vista
Windows XP
Mac OS X
Linux Ubuntu 9. И
пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Во прилог на LTE, таа го поддржува Двојна Превозникот HSPA+ и претходните верзии на HSPA+. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.
Неговиот дизајн, која се базира на Air Card 312 U USB модем кој започна во август 2010 година за Dual-Превозникот HSPA+ мрежи, лесно е да се користи - за својата ротирачката USB зглоб работи со најголем број на USB порт кредити.0 препорачува)
Простор На Дискот Барања
150 MB
Уредот Димензии
50 mm (L) × 64 mm (W) x 11 mm (H)
Тежина : 55 g
Јачина на звук : 34 cc
Пакет Содржина
Сиера Безжична Air Card 320 U Мобилен Широкопојасен интернет Модем
USB Кабел
Макс Speed Uplink
50 Mbps
Макс Speed Downlink
100 Mbps
Факултативна Надворешна Антена
Yes
Дополнителни Карактеристики
Надворешна антена конекторот
GPS
Micro SD Слот
Добиете Еквилајзер
Никој
стоката пакет
• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.04
Температурата На Работа
Од 0 до 35 целзиусови степени
Температура На Чување
-40 85 целзиусови степени
Одобренија За Усогласеност
A-Штиклирајте
CE
Форма Фактор
USB
Системски Побарувања
USB Порта (2. Општи пристигнување време е табела
прикажан подолу за вашата оценка :
• Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од
14 дена за замена или пари назад.

Вид: 3G
Безжичен Протокол: LTE 1800/2600 MHz
Број На Модел На: сиера 320u
Бренд Име: ZTE
Пакет: Yes
сертификација: ce
Преносот Го Оценувате: 108Mbps
Картичка Тип На Уред: 4G Картичка
Примена: Лаптоп,Десктоп
Интерфејс Тип: USB
Тип: Безжичната
Стил: Надворешни
LTE: LTE 1800/2600 MHz
lte брзина: 100 Mbps
Име: Сиера

Додатоци на производи

easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac Свеж
easyidea USB Wifi Адаптер за Безжичен Мини Ethernet Мрежна Картичка Двојна Бенд 2.4 G/5G 600Mbps wifi usb Приемник 802.11 a/g/n/ac

Мини & преносни дизајн за лесна за носење, тоа е погодно да се користи.2 Плаќањето мора да се изврши во рок

DEN 556.32
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена

Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го куп�

DEN 3844.00 4224.00
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка Свеж Со попуст
Нова за Intel Centrino Напредни-N 6230 62230ANHMW Мини PCI-e Wifi, Bluetooth 3.0 802.11 a/b/g/n 2.4 G/5 GHZ Безжична Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Компатибилен со : INTEL базирани 945

DEN 486.00 511.20
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272 Свеж Со попуст
Отклучен HUAWEI E3131 3g модем за андроид за автомобил dvd E3131s 3g usb Модем 3g модеми модул pk E180 E173 e353 e220 e272

Предмети ќе пристигне во 725 бизнис денови на светот обично.6 Mbps ги Поврзува сите WiFi вклучено уреди Windows 7 п

DEN 897.00 1262.88
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260 Свеж
PCi Express 7260AC 2.4 G / 5G Двојна Бенд 7260HMW 867 Mbps Безжична PCI-E Wi-Fi Bluetooth 4.0 7260 WIFI КАРТИЧКА Десктоп AC-7260

Опис на производот 802.11 ac, dualband, 2x2 WiFi плус Bluetooth адаптер, кој ви овозможува да се движи со брзина на живот с

DEN 911.52
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776 Свеж Со попуст
отклучен Huawei E5878 4g lte wifi рутер 150Mbps E5878s-32 4g LTE ФЛОПИ 800 4g lte MiFi dongle мобилни жариште pk E589 e5776

skype : kindrays whatsapp : +8615388793663 email : услуга kindrays.comтHuawei E5878s32 Оперативни фреквенција : LTE ФЛОПИ : 2600 / 2100 / 1800 / 900 / 800 /

DEN 3795.00 6221.28
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод

Тоа ќе работат со било пренослив уред кој има 3,5 мм аудио џек на тоа (не работи со МИКРОФОН) Може да ја ели�

DEN 228.00 274.08
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220 Свеж Со попуст
3G USB Модем 3g usb dongle 3g usb стик Отклучен HUAWEI E3131 E3131s 3g wcdm hspa pk E169g E355 E1752 e303 E220

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Промена на Живот ќе се

DEN 904.00 1273.92
Водафон Сигурен Сигнал V3 Алкател-Lucent 9361 Дома Мобилен Дом Сигнал Бустер Свеж Со попуст
Водафон Сигурен Сигнал V3 Алкател-Lucent 9361 Дома Мобилен Дом Сигнал Бустер

Водафон АлкателLucent 9361 Дома Мобилен V3 Wi Fi Сигналот БустерКорисно за каде сигналот е слаб, како и во село и

DEN 2074.00 2304.00
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360 Свеж Со попуст
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360

Адаптерот е дизајниран дека конвертирате BCM94360 CD / BCM94331 CD да PCIe 1x слот за десктоп КОМПЈУТЕР и нема потреба

DEN 1135.00 1194.72
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi Свеж Со попуст
Tenda A12 300Mbps WiFi Repeater Безжична Range Extender Wi-Fi Сигнал Засилувач Проширувач, Совршен Партнер на Безжичен WiFi

Product OverviewTenda A12 е 300 МЕТРИ три антената на безжичниот wifi range extender, погоден за мулти спалната соба дома и сос

DEN 672.00 959.52
SSEA За Broadcom 4311 BCM94311MCGHP1 WiFi Wirelesss Картичка за HP Павилјон DV2000 V3000 dv6000 dv9000 D520 спс 441090-001 Свеж Со попуст
SSEA За Broadcom 4311 BCM94311MCGHP1 WiFi Wirelesss Картичка за HP Павилјон DV2000 V3000 dv6000 dv9000 D520 спс 441090-001

Состојба : 9 во Новиот90 дена гаранцијаОваа Безжична Картичка биле тестирани и се Во добра состојба.не од�

DEN 456.00 479.52
CNCOB RJ45 и RJ11 Мрежен Кабел Тестер Ethernet LAN Мрежа Тест Алатка Cat5E Cat6A Cat3 RJ12 CHL-468 UTP FTP Детектор Свеж Со попуст
CNCOB RJ45 и RJ11 Мрежен Кабел Тестер Ethernet LAN Мрежа Тест Алатка Cat5E Cat6A Cat3 RJ12 CHL-468 UTP FTP Детектор

Опис : Кабел тестер CHL468 е дизајниран за тестирање на жица коло состојба на мрежа линија, телефонска лини�

DEN 220.00 439.68
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP Свеж
100PCS/МНОГУ RJ45 AMP Кристал заштитените модуларен МАЧКА.5e RJ45 Приклучок RJ45 Конектори AMP

Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации Ако купувачот

DEN 648.00
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker Свеж
RJ45 Мрежен Кабел Тестер Кабел Жица Телефон Мрежа Тонер Трагач Тестер Tracker

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Настава : превозот времето е зависи од к�

DEN 460.32
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577 Свеж Со попуст
Стариот и Користи Отклучен Huawei E5776S-32 евтини 150Mbps 4G LTE MiFi Мобилни Жариште WiFi wireless рутер PK E5377 e5372 e5577

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Huawei E5776 4 G LTE ФЛОПИ / TDD М

DEN 2453.00 3454.56
Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет Свеж Со попуст
Comfast СП-E214NV2 2.4 G Безжична отворено рутер 2 КМ WIFI сигналот бустер Засилувач WDS Мрежа мост 14dBi Антена wi fi интернет

2.4 G Comfast Отворено сипии / Wi Fi Мост 150 Mbps wifi рутер 500m W 14d Bi антена поддршка 48 V РОЕ 2000meters wifi растојание СПE214 NV2.

DEN 2088.00 3162.72