Snap На Прилагодливи Валани Hemmer Нога 1 За Пејач Брат Babylock Juki Janome AA7142

Snap На Прилагодливи Валани Hemmer Нога 1 За Пејач Брат Babylock Juki Janome AA7142

20 %

DEN 81.00

DEN 101.28

Свеж

Во магацинот

Услови
1. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор. Некои машини може да се користи не-стандардни нога држачот. Ве молиме проверете ја оваа внимателно. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.
Ќе одговара на Husqvarna Викинг Машина за Шиење Модели : Daisy 335, 330, 325, 320, 315, 310 Дизајнер Дијамант, Дизајнер Дијамант Royale Дизајнер Дијамант Делукс Дизајнер Рубин Дизајнер Рубин Royale Дизајнер Рубин Делукс Дизајнер Топаз 20, 25, 30, 40, 50 Дизајнер SE, Дизајнер SE Ограничено Издание Дизајнер I, II Едем Зголеми 250 M, 250 C Смарагд 116, 118, 122, 183, 203 Freesia 415, 425 Interlude 435, 445 ИРИС Лили 500, 530, 535, 540, 545, 550, 555 Meister 145, 165 Platinum 950 E, 955 E Платинум Плус 770, 775, 755 Ватенка, 750 Ватенка, 735, 730, 715 Прелудиум 340, 360 Ватенка Дизајнер, Ватенка Designer II Зголеми 600, 605 Sapphire 830, 835, 850, 855, 870 Q, 875 Q, 930, 960 Q Скандинавија 100, 300, 400 Ѕвезда 208, 209, 210, 211, 212 213, 214, 215, 220 Почит 140 M, 140 C исто Така се вклопува : 140, 160, 170, 200, 205, 207, 210, 215/225, 230, 250, 300, 350, 400, 430, 500, 1140, 1919, 4100, 4300, 4500, 4700, 6000, 6020, 6170, 6230, 6270, 6360, 6370,6430, 6440, 6460, 6570,6680, 6690, 8910
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака
3.4 MM ШИРОК валани hemmer нога
Одговара на многу Ниско месо тело Пејач, Брат, Babylock,, Евро-Pro, Janome, Kenmore, Бела, Juki, Едноставност и Повеќе! Тоа се вклопува машини кои користат стандарден snap пеш држачот.ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Опис На Производот
На оваа листа се за Сосема Нов Висок Квалитет Snap На Прилагодливи Валани Hemmer Нога За Викинг (Husky Серија), Брат, Babylock, Pfaff , Бела и Повеќето Други Ниски месо тело Машини за Шиење. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.

Бренд Име: OZXHIXU
Материјал: Метал
Употреба: Шиење
Тип: Presser нога

Додатоци на производи

Коњ Теписи Поставите Везови Бод Тема Latch Кука Килим Колекции Капчиња Кука Крст-Бод Комбинација Тепих Занает Свеж Со попуст
Коњ Теписи Поставите Везови Бод Тема Latch Кука Килим Колекции Капчиња Кука Крст-Бод Комбинација Тепих Занает

Име на производ : Latch Кука Перница Случај Тип на Производ : Неготови производи (не содржат перница јадро)

DEN 636.00 1247.04
Полн круг 5D DIY Дијамант Сликарство Кристал Дијамант Сликарство Крстот Бод Злато Буда Везана Дома Декоративни R01 Свеж Со попуст
Addi 105-7-40cm кружни игли за плетење со месинг-совети и злато кабли Свеж Со попуст
Addi 105-7-40cm кружни игли за плетење со месинг-совети и злато кабли

Кружни игли за плетење со мазна месинг совети и флексибилни злато кабли со совршен транзиции.природно н

DEN 267.00 314.40
Полн Круг Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Везови Крст-бод Сини очи мачка Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Diamant Подарок Свеж Со попуст
Везана 5D Дијамант Везови Овошје DIY Дијамант Сликарство Дијамант Мозаик Шема Хоби и Занаети Дома Декор Божиќ Подарок Свеж Со попуст
АНГЕЛ Е СТРАНА Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Дијамант Сликарство куче Shar pei Кристал Крстот Бод Декорација Свеж Со попуст
Целосна 5D DIY Дијамант везови Нордиските Индијанци Жените Пердув дијамант сликарство Крстот Бод Модерен Декор За Дневна Соба Свеж Со попуст
Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Пурпурна Пеперутка Дијамант Вез За Слики Вежба Дијамант Мозаик Слика Свеж Со попуст
Машина за шиење Делови Класа 66 Пејач 10pk 172222 За Пејач 66 66-16 Свеж
Машина за шиење Делови Класа 66 Пејач 10pk 172222 За Пејач 66 66-16

Машина за шиење Делови Класа 66 Пејач 10pk #172222 За Пејач 66 6616Опис : Пејач Класа 66 Аполон (Челични) Машина За Ш

DEN 191.04
Палатата фонтана 50X40 трговија на Големо DIY Дијамант Сликарство Дома Декорација Кристал Ѕид Налепници Везови Везана Свеж Со попуст
Diy 5d Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Тоалет мајмун Полн Плоштад Мозаик Дијамант Везови Животинско Везана Нова Година Свеж Со попуст
LI LOYE DIY Дијаманти сликарство Крстот бод мозаик Ангели и девојка вез со занаетите 5D кристал Декоративни Подарок FZ417 Свеж Со попуст
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Коњи Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Свеж Со попуст
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Коњи Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот

Време на испорака : За 715 дена Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот в

DEN 191.00 239.04
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Балет Танц 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Оркестарот A00342 Свеж Со попуст
ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови Виолетови цвеќиња Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација подарок Свеж Со попуст
Diy Дијамант Сликарство Животни Верверица Мачка 5d Плоштадот Дијамант Мозаик Крстот Бод Комплет Дијамант Боја Полна Копар Везови Свеж Со попуст
5D Diy Дијамант Сликарство Црвени Цветни Вазна Кристал Везана Дијамант Везови Цвеќиња Полн Круг Дијамант Декоративни Крстот Свеж Со попуст
PGF 3мм, 4mm Круг ритам месинг тркала работ месинг железо скалпот кожа резба алатка Свеж
PGF 3мм, 4mm Круг ритам месинг тркала работ месинг железо скалпот кожа резба алатка

Потекло : КинаСпецификација : две слот, 3 мм и 4 m проред.?? / p >Објаснување : за лемење железо.

DEN 633.60
Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм глувчето 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок Свеж Со попуст