Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

DEN 249.12

Свеж

Во магацинот

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни 1 PCS/Многу 100% Оригинални HK МЕХАНИЧАР Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 XG-50 100% сосема нов Бренд : МЕХАНИЧАР Тип : XG-50 Легури : Sn63/Pb37 Microns : 25-45um

Број На Модел На: XG-50
Големина На Честички: 25-48µm
Бренд Име: МЕХАНИЧАР

Додатоци на производи

1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80 Свеж Со попуст
1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-30 XG-40 XG-50 XG-80

1pcs МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63 / Pb37 2545um XG30 XG40 XG50 XG80 Нови техничка поддршка, единс

DEN 235.00 235.20
5piece 900M-Т-К Олово-бесплатно Црвено бакар Чиста cupper Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic Свеж Со попуст
5piece 900M-Т-К Олово-бесплатно Црвено бакар Чиста cupper Лемење совет За Hakko 936 FX-888D Saike 909D 852D+ 952D Diamagnetic

900 MТ Diamagnetic бакар лемење железо совет Leadfree Лемење совет 933.376.907.913.951,898 D,852 D+ Лемење СтаницаНие исто така им

DEN 160.00 182.40
Заварчик Додатоци WP18/WP18V/WP18F Вода за Ладење TIG Заварување Факел TIG Заварување Факел Тело TIG Заварување Факел Глава Свеж Со попуст
22Pcs/set Дрво за Горење Пенкало Совети Матрицата Лемење Железо Pyrography Работи Резба R02 Капка брод Свеж Со попуст
22Pcs/set Дрво за Горење Пенкало Совети Матрицата Лемење Железо Pyrography Работи Резба R02 Капка брод

Функција : Оваа група ги вклучува 22 различни месинг совети да ви помогне да се создаде прекрасен дизајн.

DEN 231.00 278.40
RIESBA NC-223-ASM 100g BGA Флукс PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Свеж Со попуст
RIESBA NC-223-ASM 100g BGA Флукс PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење SMD Лемење Паста Флукс Маснотии

NC223ASM 100g BGA Флукс PCB Флукс Паста Без Чисти Лемење / SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Опис : Оглас : 1pcs 100% Сосем

DEN 303.00 427.20
2 парчиња Шофершајбната Вода Sprayer Спреј за Миење Млазницата За ФОЛКСВАГЕН За Златица За Jetta За Голф MK4 S08 Капка брод Свеж Со попуст
BGA SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Волумен 10cc RMA-223 S08 Капка брод Свеж Со попуст
BGA SMD Лемење Паста Флукс Маснотии Волумен 10cc RMA-223 S08 Капка брод

Заеднички Висок ИнтензитетДобро ДржењеДобра изолацијаМазна заварување површинаНе влошување не се ису

DEN 35.00 41.76
T12 Серија Лемење Rework Станица Железо Совети за HAKKO T12 се Справи со LED Вибрации Switch Температура Контролер FX951 FX-952 Свеж Со попуст
Маска додатоци 105.3*65.8 mm Внатре заштитна PC пластични поклопец на леќите на авто затемнување заварување маска/заварување Свеж Со попуст
951 Лемење Колофон Флукс Пенкало Ниска Солидна Не-Чиста Површина Планината Флукс Пенкала За Компјутер Соларни ќелии Панел SMD Свеж Со попуст
Binzel MB 501D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со Евро-Приклучок за Поврзување 500A CO2 450A Мешани Гас JINSLU Свеж Со попуст
Binzel MB 501D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со Евро-Приклучок за Поврзување 500A CO2 450A Мешани Гас JINSLU

Binzel MB 501 D Миг Факел Пиштол 5 Метри Кабел Вода се Изведува со ЕвроПриклучок за Поврзување 500 A CO2 450 A Мешани

DEN 5503.00 5792.16
10pcs Зелена Кодот 1.0/1.6/2.0/2.4/3.0/ 3.2/ 150MM Волфрам Electrode Волфрам Игла/Прачка за Заварување Машина со TIG Функција Свеж Со попуст
10pcs Зелена Кодот 1.0/1.6/2.0/2.4/3.0/ 3.2/ 150MM Волфрам Electrode Волфрам Игла/Прачка за Заварување Машина со TIG Функција

Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е по

DEN 252.00 387.84