дигитални monocular инфраред ноќенпоглед очила 5X40 ноќ визија обемот Зема Фотографии Видео со TFT LCD за лов на топла продажба

дигитални monocular инфраред ноќенпоглед очила 5X40 ноќ визија обемот Зема Фотографии Видео со TFT LCD за лов на топла продажба

DEN 13392.00

Свеж

Во магацинот

Гледање на далечина во услови на слаба светлина е бесконечност, комплетна темнина ограничува на гледање на далечина до максимум 200 метри. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На monocular може да се користи за да зема слики или снимајте видео за време на денот или ноќта.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.6 Инфраред илуминатор : да, 940 NM JPEG : 2560x1920 Видео : 640x480 (VGA)@15fps Набљудување на далечина (слаба светлина животна средина) : 2m ~ 3000m Набљудување на далечина (целосна мрачна животна средина) : 0m ~ 200m Моќ напон : 3. Ние го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашиот долгорочен бизнис. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ноќно Користи : Лов, извидување игра за Безбедност и надзор Кампување забава/истражување на пештери Ноќно навигација Ноќ риболов и пловењето дивиот свет набљудување на барање за Пребарување и спасување Спецификација : Извонредни оптички јасност, високи перформанси ноќ визија Широко поле на гледање Видео од способни слики да се спореди со Генерал 2+ 5 мегапиксели CMOS слика intensifier цевка Во поглед 1.Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2.75° опсегот на окуларна прилагодување : +/-0. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На NV-0540 monocular е совршен оптички уред за подобрување на вашата визија во текот на ноќта.7 V батерија : 1x3.дигитални monocular инфраред ноќенпоглед очила 5 X40 ноќ визија обемот Зема Фотографии Видео со TFT LCD за лов на топла продажба На NV-0540 monocular може да се користи за набљудување во целосна темнина или услови на слаба светлина. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Исто така, Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас
. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Вграден во инфрацрвен илуминатор обезбедува дополнителна светлина кога во потемни услови. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог.

Оперативен Напон: 3.7 V
Батеријата: Литиум Јонска
Тежина: 650g
Инфрацрвени Зраци Проектил Тип: Еден Предавател
Тип: Monocular
Зголемување: 5X
Големина: 200x86x56mm
Број На Модел На: Ноќно NV-540
Ефективна Визуелна Растојание: 250M
леќа дијаметар: 40mm
Тип: Monocular
JPEG: 2560x1920
Видео: 640x480
Полнење извор: 5V/1А адаптер
Ефективна Визуелна Растојание: 0-300 метри
Инфраред Илуминатор: Yes
Температурата На Работа: -25 - 40 °C
Стил: дигитални monocular инфраред ноќенпоглед очила 5X40 ноќ визија

Додатоци на производи

Торба за EQ3/HEQ5/NEQ6/AZ-EQ6/AVX/LXD75/ZII Tripod Свеж
Торба за EQ3/HEQ5/NEQ6/AZ-EQ6/AVX/LXD75/ZII Tripod

Tripod Торба : Должина : 105 CM, со Дијаметар : 20 CM.Торба за EQ3 ,HEQ5,NEQ6,АЗEQ6,AVX,LXD75,ZII итн исто така одговара на 150 MM кал

DEN 1276.80
Директно Преку 2 Инчен SCT Астрономија Телескоп Адаптер за Шмит-Cassegrain Monocular w/ Месинг Компресија Прстен W2763 Свеж Со попуст
Директно Преку 2 Инчен SCT Астрономија Телескоп Адаптер за Шмит-Cassegrain Monocular w/ Месинг Компресија Прстен W2763

Директно преку 2 Инчен SCT Телескоп Адаптер за ШмитCassegrain Телескоп w / Месинг Компресија Прстен W2763 AКаракт

DEN 684.00 1051.68
Тактички BUIS AR15 AR 15 AR-15 Напред и назад флип до 45 Форумот Степен Брза Транзиција Копија Железо Поглед RL27-0004 Свеж Со попуст
Тактички BUIS AR15 AR 15 AR-15 Напред и назад флип до 45 Форумот Степен Брза Транзиција Копија Железо Поглед RL27-0004

Тактички BUIS Копија Пред Задните Флип До 45 Степен Брза Транзиција Железо Поглед Лов Пиштол Додатоци RL270004

DEN 748.00 1247.52
TriRock 15 Тенок Keymod Handguard Железнички Слободно Плови Систем AR-15 .223/5.56 Црна/Црвена/Тен/Виолетово/Сино/Розова/Маслинесто Свеж Со попуст
HD 50X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа Лов Свеж
HD 50X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа Лов

HD 50 X50 Маскирна Двоглед Телескоп BAK4 Призма Ниско Ниво светлина Ноќ за Патување Отворено Гледа ЛовОпис : С

DEN 1487.52
Црвена Точка Поглед на Опфатот Тактички Оптички Airsoft Воздушни Пушки Riflescope Рефлекс Поглед 4 Reticles Пушка 20mm Holographic Свеж Со попуст
Црвена Точка Поглед на Опфатот Тактички Оптички Airsoft Воздушни Пушки Riflescope Рефлекс Поглед 4 Reticles Пушка 20mm Holographic

125.00 125.00 91.67 130.00 Опис Составен WeaverPicatinny Железнички База за лесно монтирање на пушки,неограничен око олесн

DEN 1319.00 2127.36
Maifeng 22X32 виткање двоглед телескоп окуларот зум 15007500M ден и ноќ визија telescopio binoculo за Кампување лов Свеж Со попуст
Maifeng 22X32 виткање двоглед телескоп окуларот зум 15007500M ден и ноќ визија telescopio binoculo за Кампување лов

Плаќање 1.Купувачот заштита : Aliexpress само изданија плаќање на нас откако ќе се потврди доставувањето на в

DEN 852.00 896.16
Dagger Одбрана 1X22mm Црвена Точка Рефлекс глетка за AR15/AK47/M4 Високо Прецизни Пиштол влакна и замена за прескапата holograph Свеж Со попуст
AOMEKIE 8X42 HD Двоглед Професионални FMC Леќа Висока Моќност BAK4 Призма Лов Кампување Телескоп Широко Поле Визија Telescopio Свеж Со попуст
Datyson 5X Астрономски Телескоп окуларот Barlow леќа 1.25 инчи /31.7 mm Alluminum алуминиумски материјал Свеж
Datyson 5X Астрономски Телескоп окуларот Barlow леќа 1.25 инчи /31.7 mm Alluminum алуминиумски материјал

Се вклопува во било кој обем и леќи кои се стандардна големина леќи (Стандард леќи се 1.25 "дијаметар), Мног

DEN 522.72
Бесплатен Превозот Тактички Рефлекс поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот Широк Приказ Airgun 1x20x30 Riflescope Airsoft за Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот Тактички Рефлекс поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот Широк Приказ Airgun 1x20x30 Riflescope Airsoft за

Тактички Рефлекс поглед Црвена Точка Поглед на Опфатот Широк Приказ Airgun 1x20x30 Riflescope Airsoft за 10мм Железничк

DEN 408.00 497.28
Упориште Tangent Собранието сет Свеж
Упориште Tangent Собранието сет

Должина : 110 MMШирина : 77 MMВисина : 86 MM (без vixen менгеме)опсег хоризонтална прилагодување : околу 45°опсег кот

DEN 5616.00
Жешка!Тактички Riflescope 2.5-10x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање Лов Обемот 11/20mm Свеж Со попуст
Жешка!Тактички Riflescope 2.5-10x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање Лов Обемот 11/20mm

20.58 / торбаЖешка!Тактички Riflescope 2.510x40 Оптика Црвени Ласерски Holographic Поглед на Опфатот Осветлени Снимање

DEN 2076.00 3402.24
Вектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w/ Дното Железнички и Picatinny Железнички Свеж
Вектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w/ Дното Железнички и Picatinny Железнички

Вектор КултураВектор Оптика Црвени Ласерски Глетката & Светло Комбо За Пиштол w / Дното Железнички и Picati

DEN 2640.00
НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна Додатоци Свеж Со попуст
НВО НОВИ 80mm Рефракција Држачот за 83mm Телескоп Цел Леќа ABS Пластика Астрономски Monocular Не Бинокуларна Додатоци

Ако вашата цел е затворена како безбедносни причини, а потоа можете да контактирате со услуга за да се р

DEN 876.00 1199.52
Опсег Пронаоѓач Фокус Телескопски Monocular Оптика Опстанок Лов Телескопи Висок Квалитет Свеж Со попуст
Опсег Пронаоѓач Фокус Телескопски Monocular Оптика Опстанок Лов Телескопи Висок Квалитет

Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.Ка

DEN 142.00 175.68
Тактички Holographic 1x40mm Црвена Зелена Точка Оптички Видување + AK Серијата Железнички Страна Планината Брз QD Стил 20mm Свеж Со попуст
Топла Најдобри Отворено Лов оптика поглед Тактички дигитални Инфраред ноќ визија riflescope со Батерија Следи и Фенерче Свеж Со попуст
Телескоп Паметен Телефон Заградата Свеж
Телескоп Паметен Телефон Заградата

детали за производотТежина : 76g / Мобилни менгеме дијаметар : 5898mmDovetail плоча големина : SKYATCHER ,VIXEN стандард

DEN 768.00