Луксузна Прст 1Pcs 10ML УВ Гел лак Лак Долготрајни Впие Исклучување УВ Led Светилка за Ноктите Уметност Дизајн Година Мода Жените Нови

Луксузна Прст 1Pcs 10ML УВ Гел лак Лак Долготрајни Впие Исклучување УВ Led Светилка за Ноктите Уметност Дизајн Година Мода

DEN 115.20

Свеж

Во магацинот

Опис на производот Бренд : Луксузни Прст Материјал : Смола Боја Серија : Суптилни Сугестии недостасуваш Серија Капацитет : 10ml Износ : 1pcs Тип : УВ Гел Стил : Впие исклучување УВ Гел лак Излечи : LED или УВ Ламба Траен Период : Над 30 дена Сертификати : SGS / MSDS / CE / Ro SH Погоден за салон или домашна употреба е Применливо Прилики : Забава/Празник/Секси клуб/Бар/Паб Карактеристики : 1. Без додаден, нежна формула 2. Ефективни анти-алергиски 3. Трајна заштита на нокти 4. Лесно истовар и не-трага Совети : 1, се Тресат шише пред да го користите 2,се применуваат 2-3 слоеви на боја гел за да добиете повеќе полна боја. 3,ве Молиме печат вашите нокти работ кога четка врвот грб, овие начин ќе се избегнат работ chipping и да се направи нокти гел за да се добие подолго траење на времето. Пакет се вклучени : 1pcs УВ гел лак Забелешка : 1,што се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 2,За мало боја : мала боја разликата помеѓу гел и слики (производ слика или боја шема) е неизбежна. Ве молиме обрнете внимание на тоа. Ви благодариме за разбирањето! 3,Ако ние сме многу се грижат за боја разлика, кога ќе го поставите цел, љубезно дозволете ни испратите повеќе слики за потврда. За Испорака : 1. Кога ќе ги нарачате помалку од и еднакви $5,ние ќе ја објавите на парцела од Sun You Економски Воздух Mail.(ПС : само има информации дека парцела пристигна во OE во земјата на дестинација и да имаат одредена веројатност за исчезнати парцели.)И нормално, тоа треба 25-60 работни дена за вас. Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. 2,Кога ќе ги нарачате повеќе од $5 ,ние ќе ги искористиме регистрирани пост за вас без дополнителни трошоци .Нормално, можете да ги пратите на pracel сите начин (со исклучок на сад, Австралија,Холандија,Канада,Велика Британија,Германија,Австрија не Може да патеката поради земја на законот) и да добијат парцели во 15-35 работни дена . Тоа е безбедно и побрзо од нормално превозот начин. Ние ви препорачуваме вашата нарачка повеќе од $5 за да заштедите повеќе пари и време. 3. Кога ќе нарачате повеќе од $150, ние ќе ги испратите по DHL/ ТНТ / Федекс без дополнителни трошоци; можете да ги примате наскоро во рамките на 5-10 дена. Се врати и повратни информации : 1,Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. 2,Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! 3,веруваме дека сè може да се реши по комуникација, ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во некоја од трансакциите

Тип На Објект: Гел На Ноктите
Тип: Гел За Полски
Број На Модел На: 10ml Gelpoish Помине
Состојка: УВ Лекува Полиуретан
Бренд Име: Луксузна Прст
НЕТО-WT.: 10ml
Количина: 1pcs
Излечи: LED или УВ Ламба
Траен Период: Над 30 дена
Натопете Off: Yes
Сертификати: SGS / MSDS / CE / RoSH
Место на rigin: Кина,Луксузни Прст
Мирис: Flavorless
Серија: Суптилни Сугестии Недостасуваш Серија
Примена: Вториот Чекор за baeutify ноктите
Warrenty : 24 месеци
Предност: Здрав и Еко-пријателски

Додатоци на производи

Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs Свеж
Fengshangmei faux ongles avec се со Овален Лажни нокти за Продажба Пакување на 120pcs

Fengshangmei faux ongles avec се со Лажни нокти за Paiting Дизајн на Пакување на 120pcsПовратни информации

DEN 143.52
(01-30)ОБИДЕТЕ се ПОМИНЕ Впие исклучување Гел лак Температура на Боја, Менување на лак Камелеон Гел LED УВ полски Професионални Свеж Со попуст
MIZHSE УВ Гел за Нокти Маникир Дијамантски Сјај УВ лак Гел Ноктите Квалитет Впие Исклучување Гел лак Шампањ Златна Боја Серија Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles

Црвено Acrylico Прав Жолта Acryl Прав Светло Зелена Акрилик Прав од Зелен Акрилик Прав Розова Акрилик Прав Све

DEN 57.60
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност Свеж Со попуст
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност

Спецификација : Бренд : НИКОЛ ДНЕВНИККоличина : 1 ШишеКапацитет : 9mlБоја : Како на сликата покажуваПакет С

DEN 122.00 153.12
Belen 7ml Впие Исклучување LED УВ Гел Снежните Термички Температура Менуваат Бојата Гел лак Камелеон Боја се Менува Гел полски Свеж Со попуст
Помине Уметност Гел лак УВ LED Гел Лак на Ноктите Лепак Гел лак Фолија Лепило Vernis Полу Постојан Впие-оф долготрајни Нови Свеж Со попуст
Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет Свеж Со попуст
Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет

500 Боја Лажни Француски Помине Совети1 големини,50 ноктитеспакувани во кесаБелата бојаЗа помине уметнос

DEN 43.00 43.20
24Pcs Лажни Нокти Совети Долго Cuspidal Stiletto Помине Совети Бела францускиот Салон за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Свеж Со попуст
R. S 15ml УВ Гел лак Гел Лак Поставите Unhas Гел Среќа Сет На Ноктите Гел Ноктите Лакови Лакови Лепак Esmaltes Permanentes УВ Свеж
Нови Пристигне 50 компјутери Лажни Помине Уметност Совети Стапови полски Екранот Прстен Пракса Алатка Одбор Помине Палета на Свеж Со попуст